Castorama
Opinia pracownika firmy Castorama

Pas de perspective d'évolution

17 listopada 2019
L'atmoshère de travail est plutôt plaisante. En revanche vous n'avez pas de perspective d'évolution possible si vous n'êtes pas mutable ou alors il vous faudra attendre des années et vous montrer exemplaire en toutes circonstances pour vous voir augmenté de 30€ brut au bout de 4 ans, alors même que vous effectuez 90% du travail du chef de rayon pendant que d'autres se promènent les mains dans les poches et touchent le même salaire que vous. On a une conscience professionnelle ou on ne l'a pas. Malheureusement, même avec la reconnaissance de vos supérieurs il ne faut pas compter sur une évolution de salaire.
1 kwietnia 2021
Doradca Klienta (obecny pracownik) - Warszawa, mazowieckie
Tak jak wyżej w opisie nie poleciłabym tej pracy znajomym ani rodzinie.Dlaczego?Praca jest stresująca, jak to w handlu, obowiązków mnóstwo, bo co z tego, że jesteś doradcą, musisz wykładać towar.Najczęściej biegasz od palety z dostawą do klienta, od klienta do kasy, później znowu dostawy, jak wyłożysz dostawę to czekają inne.Od Biedronki różni się tym, że nie siedzisz na kasie, ale za to musisz mieć dużą wiedzę techniczną, bo klienci przychodzą do Ciebie po porady jak do inżyniera budowlanego.
Plusy
Darmowa kawa, trzynastki i czternastki, pakiet medyczny
Minusy
Niska podstawa, bardzo wysokie wymagania, poganianie, przypadkowo wybrana kadra kierownicza bez kompetencji
5 października 2020
pracownik magazynu (były pracownik) - Głogów, dolnośląskie
Przepracowałem na dziale logistyki niecałe 2 tygodnie, w pierwszy dzień pracy żadnego szkolenia, rzucają cię na magazyn, przydzielają jakiegoś stałego pracownika żeby jedynie pokazał co gdzie leży i do roboty bez przygotowania. Póki kierownika na dziale nie było i zarządzała punktowa, albo zastępca to praca przebiegała dobrze, jak kierownik wrócił z urlopu nastąpił chaos, pamiętam że kazał zawieźć mi paletę na sklep, na palecie znajdowały się piecyki elektryczne, a on kazał zawieźć je na dział budowlany (kierownik magazynu nie ma pojęcia gdzie trafia dany towar). Dzisiaj przyszedłem do pracy i zostałem poinformowany, że już tam nie pracuję, powód - "zerwaliśmy współpracę z firmą zewnętrzną i tniemy koszty"
Plusy
Współpracownicy, pani punktowa, wyposażenie social roomu.
Minusy
Przeciętne zarobki, okropne godziny 10-18 (nic nie można załatwić w tygodniu i człowiek nie ma życia prywatnego), KIEROWNIK
23 maja 2020
Logistyk (były pracownik) - Szczecin, zachodniopomorskie
Atmosfera wacha sie zalezy od osoby, Pani dyrektor jak i sama kadra zarzadzajaca bardzo slaba oraz nie repreentuje poziomu tego szczebla, praca i poziom intelektualny na stanowisku w magazynie bardzo niski.
  1. Pas de perspective d'évolution