Castorama
Opinia pracownika firmy Castorama

Lubin

6 stycznia 2019
Bardzo dobra atmosfera w pracy- szczególnie w tym składzie zarządzających dyrektorów. Dużo różnych zadań, nie można się nudzić. Trochę za niskie pensje.
Plusy
Przestrzeganie prawa, premie 13 i 14.
Minusy
Czas pracy- różne zmiany, podstawowa pensja.
14 lipca 2018
Doradca Klienta (były pracownik) - Południowa Polska
Jeśli koś lubi jak ktoś kontroluje Twój każdy ruch i pogania Cię do szybszej pracy to radzę nie zatrudniać się w tej firmie. Pracowałem 5lat i odradzam. Od 12 do 15 zmian na godzinę 13 w miesiącu to norma. Jak ktoś ma życie osobiste poza pracą to niech zapomni o nim. Poza tym bardzo mizerne zarobki po 5 latach pracy 2100zł na rękę to kpina. Mobing jest na porządku dziennym. Kierownictwo udaje że nie widzi. Dyrekcja na to pozwala. Kierownik z mściwości jest Ci w stanie dać 16 zmian na 13ta jeśli się mu stawiasz. Zwalniając się poczułem ulgę. Uważam że straciłem 5 lat życia. Generalnie wolałbym pracować w banku, gdyż tu i tu masz presję ale w banku przynajmniej możesz zarobić. Po 5 latach pracy można się dorobić dyskopatii kręgosłupa i co najwyżej zapalenia stawów. O awansie radzę zapomnieć. Mówią wszyscy o socjalu. Że dobry itp. Jest coraz gorzej. Od roku wszelkie socjale są coraz trudniej dostępne. COraz mniej pkt benefit. Otrzymanie zapomogi graniczy z cudem(na rynku hossa a kasy coraz mniej z roku na rok). Więc proszę nie kłamać że socjal w casto jest dobry bo to nie prawda. Radzę się zatrudnić a szybko stamtąd się wyniesiecie. TO KORPO W KTÓREJ JESTEŚ ''KOSZTEM DLA PRACODAWCY'' A NIE PRACOWNIKIEM>
9 maja 2018
Asystent działu kas i obsługi klienta (obecny pracownik) - Białystok, podlaskie
Słabo. Znajomości i nie koniecznie wiedza. Tylko tacy awansują.
Plusy
Minusy
Nierówne traktowanie pracowników
14 kwietnia 2018
Pracownik serwisu kasjer Doradca klienta (obecny pracownik) - Koszalin
Punkt serwis jest doskonałym miejscem pracy jak kontakt z innymi pracownikami jak i poprzedni kierownik tego działu
Plusy
Doskonaly pakiet socjalny oraz punkty benefit
Minusy
Brak poszanowania pracownika