Castorama

18 lutego 2020
Praca ciężka ,duży kontakt z ludźmi co jest plusem ,
1 października 2019
Doradcy Handlowego (były pracownik) - Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Obiecują złote góry, wyciskają wszystkie soki z człowieka, powodują uszczerbki na zdrowiu pozornie stosując przepisy BHP, nie przedłużają umów, a jak przedłużą to za moment zwalniają, z czego robi się częsta rotacja osób, a obsługa wówczas jest coraz to gorsza.
Plusy
Minusy
bardzo niskie zarobki oraz obiecywanie gruszek na wierzbie
9 grudnia 2018
Doradca Handlowy (były pracownik) - Zgorzelec, dolnośląskie
Kiepska płaca, awanse zależne od podlizywania się. Ciągle przebudowy działów, wiele zadań, poleceń robionych bez sensu. Czas pracy po zmianie (nieczynne niedziele) 3 soboty w miesiącu za friko. Starsi koledzy pracujący od początku sklepu szukają zatrudnienia u zachodnich sąsiadów. Firma podobnie ja Tesco wygasza swoje sklepy, Hiszpania,Portugalia i Rosja wiec raczej długo w Polsce już nie pociągnie. Jak szukasz pracy „na chwilę” lub „na zimę” to ok. Ogólnie brak czasu na życie prywatne. Ja pracowałem w firmie Castorama 8 lat i nie raz zrobiono mnie w jajo obiecując coś, jak jechał do sklepu dyrektor regionalny (malowanie trawy na zielono, natychmiastowe porządki w sklepie, wycieranie kurzu) a jak zadowolony pojechał to jak w przysłowiu „obiecanki cacanki a głupiemu radość” a od siebie dodam i ból krengosłupa!
Plusy
Darmowa kawa z automatu dla lepszych efektów w pracy
Minusy
Strasznie niemiła kadrowa
22 marca 2019
Zastepca kierownika (obecny pracownik) - Warszawa, mazowieckie
Bardzo niskie zarobki, kiepska atmosfera między wspolpracownikami, duze obciazenie fizyczne i psychiczne, fatalna organizacja pracy, fatalne grafiki uniemożliwiające życie prywatne, zmiany od 13tej do 21:15, prawie wszystkie soboty w pracy. Nie polecam. Warto się trochę postarać i poszukać lepszej pracy.
Plusy
Przez połowę miesiąca darmowa kawa.
Minusy
Niskie zarobki, mobbing.