Castorama
Opinia pracownika firmy Castorama

journée de travail typique

8 marca 2018
accueil des chauffeurs déchargement à l'aide de chariot élévateur contrôle de la marchandises contrôle du bon de livraison par rapport au bon de transport et par rapport à la marchandise décharger saisie des entrés informatique stockage de la marchandise identification des commandes clients manager l'équipe réception puis l'équipe de mise en rayon prise de rendez vous avec les transporteurs suivi,accompagnement et encadrement des collaborateurs être à l'écoute du commerce chef de rayon afin de satisfaire notre clientèle et de la fidéliser avoir un espace de travail propre et organiser
Plusy
horaires adapter à mes besoins
Minusy
trop éloigner de mon domicile
1 kwietnia 2021
Doradca Klienta (obecny pracownik) - Warszawa, mazowieckie
Tak jak wyżej w opisie nie poleciłabym tej pracy znajomym ani rodzinie.Dlaczego?Praca jest stresująca, jak to w handlu, obowiązków mnóstwo, bo co z tego, że jesteś doradcą, musisz wykładać towar.Najczęściej biegasz od palety z dostawą do klienta, od klienta do kasy, później znowu dostawy, jak wyłożysz dostawę to czekają inne.Od Biedronki różni się tym, że nie siedzisz na kasie, ale za to musisz mieć dużą wiedzę techniczną, bo klienci przychodzą do Ciebie po porady jak do inżyniera budowlanego.
Plusy
Darmowa kawa, trzynastki i czternastki, pakiet medyczny
Minusy
Niska podstawa, bardzo wysokie wymagania, poganianie, przypadkowo wybrana kadra kierownicza bez kompetencji
5 października 2020
pracownik magazynu (były pracownik) - Głogów, dolnośląskie
Przepracowałem na dziale logistyki niecałe 2 tygodnie, w pierwszy dzień pracy żadnego szkolenia, rzucają cię na magazyn, przydzielają jakiegoś stałego pracownika żeby jedynie pokazał co gdzie leży i do roboty bez przygotowania. Póki kierownika na dziale nie było i zarządzała punktowa, albo zastępca to praca przebiegała dobrze, jak kierownik wrócił z urlopu nastąpił chaos, pamiętam że kazał zawieźć mi paletę na sklep, na palecie znajdowały się piecyki elektryczne, a on kazał zawieźć je na dział budowlany (kierownik magazynu nie ma pojęcia gdzie trafia dany towar). Dzisiaj przyszedłem do pracy i zostałem poinformowany, że już tam nie pracuję, powód - "zerwaliśmy współpracę z firmą zewnętrzną i tniemy koszty"
Plusy
Współpracownicy, pani punktowa, wyposażenie social roomu.
Minusy
Przeciętne zarobki, okropne godziny 10-18 (nic nie można załatwić w tygodniu i człowiek nie ma życia prywatnego), KIEROWNIK
23 maja 2020
Logistyk (były pracownik) - Szczecin, zachodniopomorskie
Atmosfera wacha sie zalezy od osoby, Pani dyrektor jak i sama kadra zarzadzajaca bardzo slaba oraz nie repreentuje poziomu tego szczebla, praca i poziom intelektualny na stanowisku w magazynie bardzo niski.
  1. journée de travail typique