Castorama
Opinia pracownika firmy Castorama

Górczewska

30 lipca 2019
Kadra zarządzająca na tym obiekcie to w większości bydlaki bez sumienia. Jest 2-3 normalnych kierowników, którzy pomogą itd. Więksość jednak to debile bez wyobraźni. Nowi pracownicy mają zapierdalać na starą gwardię. Niby wszędzie tak jest ale to co przeżyłem tutaj jednak nigdzie indziej nie widziałem. Dźwiganie kartonów po 30-40 kg często na kilku metrowych drabinach to codzienność. Są ludzie z uprawnieniami, którzy mogli by pomóc wózkiem albo windą ale wolą wozić prawie, że puste palety. Szkolenia typu dlaczego klient jest najważniejszy zamiast szkoleń z produktów z działu, na którym pracujemy ( czasami są ale to bardziej spotkania promujące daną markę) jak samemu nie będziesz się douczał to raczej wylecisz. Jeden z dyrektorów to istny szatan, który tylko dbao swój ukochany dział i koleżankę, która jest cały czas na zwolnieniach i nie musi chyba pracować ani pokazywać się w tej ,, szanownej firmie''. Na szczęście karma wraca i ne zazdroszczę temu bucowi. Tak jak wspomniałem 2-3 kierowników jest okej i zasługują na szacunek ale tam ekipa się trzyma więc raczej nie traficie do nich na dział.
Plusy
darmowa kawa, 13 i 14
Minusy
duże ciężary, brak narzędzi do pracy, kadra zarządzająca wybierana chyba na zasadzie kto pierszy zgasi światło
5 października 2020
pracownik magazynu (były pracownik) - Głogów, dolnośląskie
Przepracowałem na dziale logistyki niecałe 2 tygodnie, w pierwszy dzień pracy żadnego szkolenia, rzucają cię na magazyn, przydzielają jakiegoś stałego pracownika żeby jedynie pokazał co gdzie leży i do roboty bez przygotowania. Póki kierownika na dziale nie było i zarządzała punktowa, albo zastępca to praca przebiegała dobrze, jak kierownik wrócił z urlopu nastąpił chaos, pamiętam że kazał zawieźć mi paletę na sklep, na palecie znajdowały się piecyki elektryczne, a on kazał zawieźć je na dział budowlany (kierownik magazynu nie ma pojęcia gdzie trafia dany towar). Dzisiaj przyszedłem do pracy i zostałem poinformowany, że już tam nie pracuję, powód - "zerwaliśmy współpracę z firmą zewnętrzną i tniemy koszty"
Plusy
Współpracownicy, pani punktowa, wyposażenie social roomu.
Minusy
Przeciętne zarobki, okropne godziny 10-18 (nic nie można załatwić w tygodniu i człowiek nie ma życia prywatnego), KIEROWNIK
23 maja 2020
Logistyk (były pracownik) - Szczecin, zachodniopomorskie
Atmosfera wacha sie zalezy od osoby, Pani dyrektor jak i sama kadra zarzadzajaca bardzo slaba oraz nie repreentuje poziomu tego szczebla, praca i poziom intelektualny na stanowisku w magazynie bardzo niski.
18 lutego 2020
Doradca handlowy (były pracownik) - Warszawa, mazowieckie