Castorama
Zobacz wszystkie opinie o firmie Castorama

Opinia pracownika firmy Castorama

Castorama

Ze szczerego serca nie polecam ...chyba, że ktoś jest samobójca. Pieniądze takie sobie, trzynastka i czternastka zabrana. Zmiany w cały świat, w ciągu tygodnia można pracować sześć dni, każdy na inną godzinę. Tylko jedna sobota wolna, większość pracująca popołudniu. Urlopy niby możemy sobie ustalać, ale i tak zawsze znajdzie się przydupas kierownika i Ci go przesuną. O urlopie na żądanie zapomnij, bo często jest się samemu na zmianie. Ciągłe przebudowy, przestawianie towaru z miejsca na miejsce. Kierownik powie żeby tak ustawić towar( mimo iż jest to bez najmniejszego sensu), na drugi dzień przyjdzie dyrektor stwierdzi, że jednak inaczej- przestawianie! Po paru dniach zjawi się dyrektor regionalny, który stwierdzi, że jednak jeszcze inaczej i znów przerzucanie towaru, gdzie jeśli chodzi np. o farby 10 l- nie są to lekkie produkty. Tak kierownik, dyrektor i centrala wymyśla, a szary człowiek przerzuca tysiąc razy te samą puszkę, a żeby tylko puszkę, pracownicy ustawiają również regały! Ciężkie towary pochowane są na składach nad towarem dostępnym dla klientów, codziennie bierze się mega ciężkie, wysokie drabiny i ściąga z góry ten mega ciężkie towary farby, meble ogrodowe, płoty drewniane...paranoja...tak codziennie ( po 10 latach pracy mam zjechane na amen kolano i ciągle zapalenie barku). Dyrektor i jego logistyk, chodzą jak szpiedzy, nie można na chwilę stanąć i odpocząć, bo zaraz dzwoni zastępca lub kierownik, że się obijamy. Dodatkowo praca w temperaturze 33 stopni powoduje totalnie frustrację ( mimo, że jest klimatyzacja, z powodu oszczędności nie jest włączana- chyba, -

Plusy

Umowa o pracę, spoko pracownicy najniższego szczebla

Minusy

Zarobki, praca z batem nad głową, przeciążenia od ilości towaru

polecam

pracuję w tej firmie wiele lat, nigdy nie miałam problemu czy z wolnymi, urlopami. Sektor w którym pracuje jest bardzo zgrany.

Plusy

atmosfera

Minusy

dużo dostaw, mała obsada

Szkoda gadac

Witam, niestety po trzech lata pracy tutaj nadal jest tragedia. Podwyżki 200-300 zł, Parę osób wgl nie otrzymało mimo starań i zaangażowania, Kierownicy niestety i śmieszna dyrekcja nie doceniają. Wigilia bardzo uboga bo się boją Plandemi. Po magazynie trzeba chodzić w kamizelkach jak Debil.Na drabinie w kaskach nawet na jednym stopniu bo może coś spaść xd FUCK LOGIC CIASNORAMO :Dchorować niestety nie można bo już problem i pracownicy obgadują cię za plecami...Bardzo dużo wymagają a wypłaty marne. Nie polecam naprawdę

Minusy

Marna kawa i herbata

Jeśli życie Cię przymusi...

Jeśli życie Cię przymusi by mieć za co funkcjonować. Jako nowy będziesz miał pseudo wsparcie większości "kolegów" z działu, a za plecami nadawanie o każdym twoim kroku do kierownika działu z bajkowymi dodatkami, ubarwieniami. Są tacy co lubią mocno w d... wchodzić, a robi na taką samą robotę jak ty. Jako nowy spodziewaj się zostawiania cię samemu z dużą paletą do rozłożenia, bez wytłumaczenia co gdzie układać i pomocy innego pracownika z działu. Ściemnią przy kier. że pomagają, a po chwilo radź sobie sam. Później wysłuchasz jak to się nie wyrabiasz.

Plusy

socjal

Minusy

niskie zarobki przy pracy za trzech

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Castorama. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu