Castorama
Zobacz wszystkie opinie o firmie Castorama

Castorama

Opinia pracownika firmy Castorama

Castorama Grudziądz

Niestety człowiek nie może chorować i brać zwolnień lekarskich bo już "dyrekcja" robi z tego problem i aferę, bo robota wtedy nie idzie dno i żenada!!! Brak podwyżek, wymagają dużo, ale żeby dać podwyżkę to już nie! Jest Pandemia sklepy miały być zamknięte, ale nie bo jak zamkną to KASA nie będzie się zgadzać jest tylko wyzysk człowieka. Towar wytawili na parking i są kurwa happy bo kasa leci...Nie polecam miejsca pracy oraz beznadziejnej dyrekcji, która ma gdzieś swoich pracowników... Oraz Kierownik Budowlanki to jakaś pomyłka wymaga wiele a sam gówno robi na dobrą sprawe. NIE POLECAM MIEJSCA PRACY

Plusy

BRAK

Minusy

Niskie pensje, brak podwyżek, kontakt z klientem podczas pandemi

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Castorama Południowa

co tydzień nowi pracownicygodziny pracy zależne jak bardzo lubi cię kierownikwszystkie soboty w pracy (trzeba prosić o wolny weekend)kierownik nie wie co się dzieje na sklepiechociaż masz na umowie doradca to naprawdę wykładasz towar 8h dziennie i nic innego nie możesz zrobićmobbing mobbing i jeszcze raz mobbingwynagrodzenie mają większe na początek w Biedronce ale tam oprócz wykładania towaru są też na kasie a tutaj tylko zapierdzielanie

Plusy

Kawa z automatu

Minusy

Wszystko co wyżej napisane

Kontakt z ludźmi

Praca ciężka ,duży kontakt z ludźmi co jest plusem ,

Szkoda gadac

Witam, niestety po trzech lata pracy tutaj nadal jest tragedia. Podwyżki 200-300 zł, Parę osób wgl nie otrzymało mimo starań i zaangażowania, Kierownicy niestety i śmieszna dyrekcja nie doceniają. Wigilia bardzo uboga bo się boją Plandemi. Po magazynie trzeba chodzić w kamizelkach jak Debil.Na drabinie w kaskach nawet na jednym stopniu bo może coś spaść xd FUCK LOGIC CIASNORAMO :Dchorować niestety nie można bo już problem i pracownicy obgadują cię za plecami...Bardzo dużo wymagają a wypłaty marne. Nie polecam naprawdę

Minusy

Marna kawa i herbata

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Castorama. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu