Carrefour
Opinia pracownika firmy Carrefour

typowa praca w markecie

16 stycznia 2019
zbyt duża kontrola pracowników, można się poczuć jak złodziej gdy na wejściu i wyjściu z pracy sprawdzają każdą kieszeń.
bardzo niskie zarobki.
Plusy
lekka praca
Minusy
bardzo słabe zarobki
Similar reviews
2 lipca 2017
Praca fajna, przyjemna.
Brak szkoleń ze strony kadr.
Plusy
Umowa o prace
4 kwietnia 2018
Dosyć dobre warunki w pracy jedynym problem jest z dojazdem do pracy dla osób z poza terenu Bolesławca
20 czerwca 2020
Doskonały stosunek do pracowników z orzeczeniem oraz 50+. Krótkie treściwe szkolenie. Krótka rzeczowa rozmowa kwalifikacyjna i od razu decyzja. Dość szczegółowe procedury, dotyczące ochrony, rozliczania kasy, zachowań ułatwiają pracę. Choć czasem są zbyt szczegółowe lub niepotrzebne, np. zakaz stawiania pod stopy koszyków, podczas gdy typowe podpórki zbyt niskie (drętwiały nogi). Tego zakazu nie przestrzegałem. Kadra: dość wymagająca, nie uśmiechająca się, ale można było się dogadać. W razie pomyłki można było liczyć na wyrozumiałość! Praca z klientem nie jest tak trudna, jak można by sądzić. Najgorsze są upierdliwe, czasem agresywne kobiety (1-2 na tydzień). Czasem miałem wrażenie, że przyszły odreagować się na biednym kasjerze. A kasjer zdenerwowany się myli. Sytuacje kłopotliwe: zalecające się klientki. Największe dla mnie napięcie: rozliczenie kasy - na początku miałem spore różnice. Ale jak wspomniałem, nikt nie robił z tego powodu dramatu: duża wyrozumiałość dla początkujących, wiekowych oraz dla osób z orzeczeniem, którym szczególnie polecam pracę w Carrefourze (nie tylko zresztą kasjera). Ten dobry stosunek obserwowałem w Carrefour Wileńska, bardzo polecam.
Plusy
Wsparcie kolegów kasjerów z większym doświadczeniem i kadry. Bonusy (nagrody, karty podarunkowe na święta).
Minusy
Niewygodne krzesła. Zbyt dużo przypadków nieczytelnych kodów kreskowych na towarach.
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Carrefour. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,9
3,7