Opinia pracownika firmy Carrefour

Zobacz wszystkie opinie o firmie Carrefour

Praca wodzisław ślaski
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Wodzisław Śląski, śląskie9 stycznia 2019
Praca jest ok.
Dyrektorka tego sklepu jak najbardziej ok więcej takich dyrektorek.
Ale niestety nie widzi ze tam jest problemem Pani Ania menedżer sklepu niekompetentna osoba która rządzi wszystkim i wszystkimi zero wiedzy menedżerskiej zero zainteresowania sklepem spycha swoje obowiązki na innych dyrektorka pracuje normalnie na sklepie wykłada towar a menedżer sklepu siedzi w biurze i nic nie robi tylko same pretensje skłócanie pracowników okłamywanie to standard jak pracowałam i wiem jak jest teraz bo rozmawiałam z pracownikami którzy odeszli ze wszyscy co odchodzą to tylko z powodu tej jednej osoby i dlatego tez tam nikt nie chce pracować a o przyjaznej atmosferze to nie ma na pewno z powodu tej jednej Pani.Sklep by lepiej prosperował bez tej Pani bo tylko robi zamieszanie nic więcej nie potrafi. Wiec tak Prace polecam ale bez tej Pani odejdzie ta Pani to wtedy można normalnie pracować.
Plusy
social
Minusy
menedżer

Inne opinie pracowników firmy Carrefour

Korzysci
Kasjer (były pracownik) –  Warszawa2 sierpnia 2019
Finansowe słabe, praca z ludźmi super korzyść to zwrot 2% od zakupów, wystarczy podczas zakupów pokazać kartę lub aplikacje. Macie link poniżej do rejestracji

Można się zarejestrować i pobrać aplikacje z sklepu play mało kto o tym wie bo muszą wtedy oddać 2%. Jeżeli podczas transakcji szczytamy kod z karty wpłynie nam na konto 2% czyli z 1000 zł - 20 zł warunek jest jeden. Niemozna uzyc wcześniej karty rodzinka
Plusy
Miła atmosfera
Minusy
Wy.nagrodzenie
Kraków
Merchandiser (były pracownik) –  Kraków, małopolskie11 czerwca 2019
Dobre zarobki, dobra atmosfera, ciężka praca fizyczna
Plusy
Elastyczny grafik, zarobki
Minusy
Ciężka praca fizyczna

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Carrefour. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,9