Carrefour
Opinia pracownika firmy Carrefour

Praca wodzisław ślaski

9 stycznia 2019
Praca jest ok.
Dyrektorka tego sklepu jak najbardziej ok więcej takich dyrektorek.

Ale niestety nie widzi ze tam jest problemem Pani Ania menedżer sklepu niekompetentna osoba która rządzi wszystkim i wszystkimi zero wiedzy menedżerskiej zero zainteresowania sklepem spycha swoje obowiązki na innych dyrektorka pracuje normalnie na sklepie wykłada towar a menedżer sklepu siedzi w biurze i nic nie robi tylko same pretensje skłócanie pracowników okłamywanie to standard jak pracowałam i wiem jak jest teraz bo rozmawiałam z pracownikami którzy odeszli ze wszyscy co odchodzą to tylko z powodu tej jednej osoby i dlatego tez tam nikt nie chce pracować a o przyjaznej atmosferze to nie ma na pewno z powodu tej jednej Pani.Sklep by lepiej prosperował bez tej Pani bo tylko robi zamieszanie nic więcej nie potrafi. Wiec tak Prace polecam ale bez tej Pani odejdzie ta Pani to wtedy można normalnie pracować.
Plusy
social
Minusy
menedżer
Similar reviews
20 czerwca 2020
Doskonały stosunek do pracowników z orzeczeniem oraz 50+. Krótkie treściwe szkolenie. Krótka rzeczowa rozmowa kwalifikacyjna i od razu decyzja. Dość szczegółowe procedury, dotyczące ochrony, rozliczania kasy, zachowań ułatwiają pracę. Choć czasem są zbyt szczegółowe lub niepotrzebne, np. zakaz stawiania pod stopy koszyków, podczas gdy typowe podpórki zbyt niskie (drętwiały nogi). Tego zakazu nie przestrzegałem. Kadra: dość wymagająca, nie uśmiechająca się, ale można było się dogadać. W razie pomyłki można było liczyć na wyrozumiałość! Praca z klientem nie jest tak trudna, jak można by sądzić. Najgorsze są upierdliwe, czasem agresywne kobiety (1-2 na tydzień). Czasem miałem wrażenie, że przyszły odreagować się na biednym kasjerze. A kasjer zdenerwowany się myli. Sytuacje kłopotliwe: zalecające się klientki. Największe dla mnie napięcie: rozliczenie kasy - na początku miałem spore różnice. Ale jak wspomniałem, nikt nie robił z tego powodu dramatu: duża wyrozumiałość dla początkujących, wiekowych oraz dla osób z orzeczeniem, którym szczególnie polecam pracę w Carrefourze (nie tylko zresztą kasjera). Ten dobry stosunek obserwowałem w Carrefour Wileńska, bardzo polecam.
Plusy
Wsparcie kolegów kasjerów z większym doświadczeniem i kadry. Bonusy (nagrody, karty podarunkowe na święta).
Minusy
Niewygodne krzesła. Zbyt dużo przypadków nieczytelnych kodów kreskowych na towarach.
11 lutego 2020
Same role
cieżka praca czasami ponad siły brak szacunku dla pracownika
4 lutego 2020
Po prostu dużo obowiązków mały zarobek, wymagania z kosmosu
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Carrefour. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,9
3,7