Opinia pracownika firmy Carrefour

Zobacz wszystkie opinie o firmie Carrefour

Trzeba uważać
lider powierzchni sprzedaży(bez teki) (były pracownik) –  śląskie6 lutego 2019
Ja przepracowałam 5 lat,o niczym nie byłam informowana,nie wiedziałam że sklep jest w mediacjach przedsądnych i że tzw,kierownik sklepu był mediatorem,miałam stanowisko lidera bazaru.nie byłam szkolona.byłam sama na stoisku bez drugiej zmiany,podejmowałam decyzje za menadzera,bo do tej pory nie wiem kto nim był,oficjalnie,nieoficjanie go nie było.stoisko nie miało skanu,skan robił prace menadzerów,menadzerowie nic.Potem okazało się że sklep miał przetrwać do końca umowy z galerią handlową,ale okazało się ze można umowę przedłużyć.Carrefour sklep pięknie przebudował,życzę oczekiwanych zysków,może skorzystają z 16 stron mojej pracy danej kierownikowi co należało by zamawiać i w co pójść,jak sie moge domyślać ktoś moje pomysły podał jako swoje,Gdyby nie GTS sklepy nie funkcjonwały by.Miałam okazje popracować w Krakowie i Pyskowicach,gdzie GTS nie było-porażka,Brak szkoleń,,tam gdzie pracowałam kadra kierownicza z łapanki.jedna menadzerka potrafiła tylko otworzyć i zamknąć sklep.komputer to magia nie do opanowania.Jak sklep będzie zmieniał format na mini hiper na supermarket itd odlądajcie dokładnie umowy o pracę i z kim je podpisujecie, zwłaszcza gdy zostaniecie przydzieleleni do bazaru
Plusy
stała praca.pełny etat
Minusy
byłam na innych układach jako rzekomy lider

Inne opinie pracowników firmy Carrefour

Korzysci
Kasjer (były pracownik) –  Warszawa2 sierpnia 2019
Finansowe słabe, praca z ludźmi super korzyść to zwrot 2% od zakupów, wystarczy podczas zakupów pokazać kartę lub aplikacje. Macie link poniżej do rejestracji

Można się zarejestrować i pobrać aplikacje z sklepu play mało kto o tym wie bo muszą wtedy oddać 2%. Jeżeli podczas transakcji szczytamy kod z karty wpłynie nam na konto 2% czyli z 1000 zł - 20 zł warunek jest jeden. Niemozna uzyc wcześniej karty rodzinka
Plusy
Miła atmosfera
Minusy
Wy.nagrodzenie
Kraków
Merchandiser (były pracownik) –  Kraków, małopolskie11 czerwca 2019
Dobre zarobki, dobra atmosfera, ciężka praca fizyczna
Plusy
Elastyczny grafik, zarobki
Minusy
Ciężka praca fizyczna

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Carrefour. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,9