Carrefour
Opinia pracownika firmy Carrefour

Trzeba uważać

6 lutego 2019
Ja przepracowałam 5 lat,o niczym nie byłam informowana,nie wiedziałam że sklep jest w mediacjach przedsądnych i że tzw,kierownik sklepu był mediatorem,miałam stanowisko lidera bazaru.nie byłam szkolona.byłam sama na stoisku bez drugiej zmiany,podejmowałam decyzje za menadzera,bo do tej pory nie wiem kto nim był,oficjalnie,nieoficjanie go nie było.stoisko nie miało skanu,skan robił prace menadzerów,menadzerowie nic.Potem okazało się że sklep miał przetrwać do końca umowy z galerią handlową,ale okazało się ze można umowę przedłużyć.Carrefour sklep pięknie przebudował,życzę oczekiwanych zysków,może skorzystają z 16 stron mojej pracy danej kierownikowi co należało by zamawiać i w co pójść,jak sie moge domyślać ktoś moje pomysły podał jako swoje,Gdyby nie GTS sklepy nie funkcjonwały by.Miałam okazje popracować w Krakowie i Pyskowicach,gdzie GTS nie było-porażka,Brak szkoleń,,tam gdzie pracowałam kadra kierownicza z łapanki.jedna menadzerka potrafiła tylko otworzyć i zamknąć sklep.komputer to magia nie do opanowania.Jak sklep będzie zmieniał format na mini hiper na supermarket itd odlądajcie dokładnie umowy o pracę i z kim je podpisujecie, zwłaszcza gdy zostaniecie przydzieleleni do bazaru
Plusy
stała praca.pełny etat
Minusy
byłam na innych układach jako rzekomy lider
Similar reviews
20 czerwca 2020
Doskonały stosunek do pracowników z orzeczeniem oraz 50+. Krótkie treściwe szkolenie. Krótka rzeczowa rozmowa kwalifikacyjna i od razu decyzja. Dość szczegółowe procedury, dotyczące ochrony, rozliczania kasy, zachowań ułatwiają pracę. Choć czasem są zbyt szczegółowe lub niepotrzebne, np. zakaz stawiania pod stopy koszyków, podczas gdy typowe podpórki zbyt niskie (drętwiały nogi). Tego zakazu nie przestrzegałem. Kadra: dość wymagająca, nie uśmiechająca się, ale można było się dogadać. W razie pomyłki można było liczyć na wyrozumiałość! Praca z klientem nie jest tak trudna, jak można by sądzić. Najgorsze są upierdliwe, czasem agresywne kobiety (1-2 na tydzień). Czasem miałem wrażenie, że przyszły odreagować się na biednym kasjerze. A kasjer zdenerwowany się myli. Sytuacje kłopotliwe: zalecające się klientki. Największe dla mnie napięcie: rozliczenie kasy - na początku miałem spore różnice. Ale jak wspomniałem, nikt nie robił z tego powodu dramatu: duża wyrozumiałość dla początkujących, wiekowych oraz dla osób z orzeczeniem, którym szczególnie polecam pracę w Carrefourze (nie tylko zresztą kasjera). Ten dobry stosunek obserwowałem w Carrefour Wileńska, bardzo polecam.
Plusy
Wsparcie kolegów kasjerów z większym doświadczeniem i kadry. Bonusy (nagrody, karty podarunkowe na święta).
Minusy
Niewygodne krzesła. Zbyt dużo przypadków nieczytelnych kodów kreskowych na towarach.
19 maja 2020
Na dziale " warzywa i owoce " zbyt ciężki asortyment do dźwigania.
Plusy
Dobrze rozporzadzony czas pracy
Minusy
Ciężka praca
17 maja 2020
pracownik fizyczny (były pracownik) - łódzkie
Mobbing że strony managerki, która w szatni wyładowała swoją złość na liderce, która zwolniła się następnego dnia. Widziała to inna liderka i menegerka zaczęła ją mobbingowac aż kolejna liderka również się zwolniła. Menagerka namówiła pracowników z gtsu aby kłamali na liderkę. Jak nowa osoba się nie podpasowywala menagerce to pracowała do miesiąca i potrafiła z koordynatorka zwolnić ja telefonicznie.
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Carrefour. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,9
3,7