Carrefour
Opinia pracownika firmy Carrefour

Radomsko

4 grudnia 2018
Nie widzę żądnych minusów pracy w tej firmie poza niepełnym wymiarem etatu.
Plusy
pakiet socjalny
Minusy
niepełny etat zatrudnienia
Similar reviews
24 kwietnia 2013
Same location
sprzedawca fajerwerek (były pracownik) - radomsko
mila atmosfera w pracy, praca w tej firmie jest ok.
praca od 7 do 14. Stalismy i sprzedawalismy po czym szlismy do domu. Jedna przerwa w ciagu dnia 15 minut.
Plusy
elastyczne godziny pracy
Minusy
kadra zarządzajaca
20 czerwca 2020
Doskonały stosunek do pracowników z orzeczeniem oraz 50+. Krótkie treściwe szkolenie. Krótka rzeczowa rozmowa kwalifikacyjna i od razu decyzja. Dość szczegółowe procedury, dotyczące ochrony, rozliczania kasy, zachowań ułatwiają pracę. Choć czasem są zbyt szczegółowe lub niepotrzebne, np. zakaz stawiania pod stopy koszyków, podczas gdy typowe podpórki zbyt niskie (drętwiały nogi). Tego zakazu nie przestrzegałem. Kadra: dość wymagająca, nie uśmiechająca się, ale można było się dogadać. W razie pomyłki można było liczyć na wyrozumiałość! Praca z klientem nie jest tak trudna, jak można by sądzić. Najgorsze są upierdliwe, czasem agresywne kobiety (1-2 na tydzień). Czasem miałem wrażenie, że przyszły odreagować się na biednym kasjerze. A kasjer zdenerwowany się myli. Sytuacje kłopotliwe: zalecające się klientki. Największe dla mnie napięcie: rozliczenie kasy - na początku miałem spore różnice. Ale jak wspomniałem, nikt nie robił z tego powodu dramatu: duża wyrozumiałość dla początkujących, wiekowych oraz dla osób z orzeczeniem, którym szczególnie polecam pracę w Carrefourze (nie tylko zresztą kasjera). Ten dobry stosunek obserwowałem w Carrefour Wileńska, bardzo polecam.
Plusy
Wsparcie kolegów kasjerów z większym doświadczeniem i kadry. Bonusy (nagrody, karty podarunkowe na święta).
Minusy
Niewygodne krzesła. Zbyt dużo przypadków nieczytelnych kodów kreskowych na towarach.
19 maja 2020
Na dziale " warzywa i owoce " zbyt ciężki asortyment do dźwigania.
Plusy
Dobrze rozporzadzony czas pracy
Minusy
Ciężka praca
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Carrefour. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,9
3,7