Carrefour
Opinia pracownika firmy Carrefour

ok

3 lipca 2018
it nice shop with nice people but payments was very small
Similar reviews
20 czerwca 2020
Doskonały stosunek do pracowników z orzeczeniem oraz 50+. Krótkie treściwe szkolenie. Krótka rzeczowa rozmowa kwalifikacyjna i od razu decyzja. Dość szczegółowe procedury, dotyczące ochrony, rozliczania kasy, zachowań ułatwiają pracę. Choć czasem są zbyt szczegółowe lub niepotrzebne, np. zakaz stawiania pod stopy koszyków, podczas gdy typowe podpórki zbyt niskie (drętwiały nogi). Tego zakazu nie przestrzegałem. Kadra: dość wymagająca, nie uśmiechająca się, ale można było się dogadać. W razie pomyłki można było liczyć na wyrozumiałość! Praca z klientem nie jest tak trudna, jak można by sądzić. Najgorsze są upierdliwe, czasem agresywne kobiety (1-2 na tydzień). Czasem miałem wrażenie, że przyszły odreagować się na biednym kasjerze. A kasjer zdenerwowany się myli. Sytuacje kłopotliwe: zalecające się klientki. Największe dla mnie napięcie: rozliczenie kasy - na początku miałem spore różnice. Ale jak wspomniałem, nikt nie robił z tego powodu dramatu: duża wyrozumiałość dla początkujących, wiekowych oraz dla osób z orzeczeniem, którym szczególnie polecam pracę w Carrefourze (nie tylko zresztą kasjera). Ten dobry stosunek obserwowałem w Carrefour Wileńska, bardzo polecam.
Plusy
Wsparcie kolegów kasjerów z większym doświadczeniem i kadry. Bonusy (nagrody, karty podarunkowe na święta).
Minusy
Niewygodne krzesła. Zbyt dużo przypadków nieczytelnych kodów kreskowych na towarach.
11 grudnia 2019
Dużym plusem tej pracy była atmosfera tego brakuje mi w nowej pracy. Kierownicy i Dyrektor bardzo pomocni. Dla mnie każdy moment pracy był przyjemny to kwestia nastawienia. Bardzo lubiłam ta pracę. Odeszłam tylko że względów finansowych.
Plusy
Super atmosfera
Minusy
Zarobki nieadekwatne do zakresu obowiązków
17 października 2019
Mało przestrzeni na open space dla pracowników, stare biura i WC.
Brak możliwości rozwoju choć jest oferowanych wiele ciekawych szkoleń.

Brak dofinansowania posiłków, brak bezpłatnej kawy i herbaty.

Są bony stażowe i bony świąteczne.
Plusy
Wiele ciekawych szkoleń dla kadry zarządzającej
Minusy
Brak dofinansowania posiłków oraz bezpłatnej kawy i herbaty
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Carrefour. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,9
3,7