Carrefour

Opinie o firmie Carrefour, temat Kadra zarządzająca

Znaleziono 67 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (24,026)

Market Carrefour Legionowo

Przyjazna atmosfera, kadra kierownicza w skali 1-10 daję 11!! 👑💪❤️ Super klienci i pracownicy, współpraca.

Plusy

Super ludzie

Minusy

Zarobki bez szału w czasie, kiedy tam pracowalam. Aktualnie nie wiem jak jest.

Kraków Witosa

Personel sklepu zredukowany do minimum. Obowiązkami jednej osoby można by obdzielić ,trzy osoby. Braki personalne, stres, nadmiar obowiązków. Nie polecam....

Plusy

Minusy

Bardzo niskie zarobki

Kasjer Carrefour Wileńska

Doskonały stosunek do pracowników z orzeczeniem oraz 50+. Krótkie treściwe szkolenie. Krótka rzeczowa rozmowa kwalifikacyjna i od razu decyzja. Dość szczegółowe procedury, dotyczące ochrony, rozliczania kasy, zachowań ułatwiają pracę. Choć czasem są zbyt szczegółowe lub niepotrzebne, np. zakaz stawiania pod stopy koszyków, podczas gdy typowe podpórki zbyt niskie (drętwiały nogi). Tego zakazu nie przestrzegałem. Kadra: dość wymagająca, nie uśmiechająca się, ale można było się dogadać. W razie pomyłki można było liczyć na wyrozumiałość! Praca z klientem nie jest tak trudna, jak można by sądzić. Najgorsze są upierdliwe, czasem agresywne kobiety (1-2 na tydzień). Czasem miałem wrażenie, że przyszły odreagować się na biednym kasjerze. A kasjer zdenerwowany się myli. Sytuacje kłopotliwe: zalecające się klientki. Największe dla mnie napięcie: rozliczenie kasy - na początku miałem spore różnice. Ale jak wspomniałem, nikt nie robił z tego powodu dramatu: duża wyrozumiałość dla początkujących, wiekowych oraz dla osób z orzeczeniem, którym szczególnie polecam pracę w Carrefourze (nie tylko zresztą kasjera). Ten dobry stosunek obserwowałem w Carrefour Wileńska, bardzo polecam.

Plusy

Wsparcie kolegów kasjerów z większym doświadczeniem i kadry. Bonusy (nagrody, karty podarunkowe na święta).

Minusy

Niewygodne krzesła. Zbyt dużo przypadków nieczytelnych kodów kreskowych na towarach.

Mobbing znanej z tych praktyk menagerki łódzkie

Mobbing że strony managerki, która w szatni wyładowała swoją złość na liderce, która zwolniła się następnego dnia. Widziała to inna liderka i menegerka zaczęła ją mobbingowac aż kolejna liderka również się zwolniła. Menagerka namówiła pracowników z gtsu aby kłamali na liderkę. Jak nowa osoba się nie podpasowywala menagerce to pracowała do miesiąca i potrafiła z koordynatorka zwolnić ja telefonicznie.

Prywatna

Dlugo nie popracuje sie zwalniaja powod spoznianie sie klamna sa kamery i czytnik przy wejsciu do pracy. A wszystko przez P Anie ale oni z tym nic nie robia bo ona ma wiecej do powiedzenia niz p Dyrektor z Grudziadza

stokrotka

cieżka praca czasami ponad siły brak szacunku dla pracownika

Opinia

Sympatyczni pracownicy, miła atmosfera. Ciągle ruch w sklepie. Stawka nie najgorsza.

Plusy

Dobra atmosfera

Minusy

Krótki czas przerwy

Carrefour

Praca była trochę stresujacą. Nie otrzymywane było wynagrodzenie na czas..

Plusy

Przyjazna atmosfera

Minusy

Niedotrzymywanie terminów wynagrodzenia

Warszawa Galeria Północna

Dużym plusem tej pracy była atmosfera tego brakuje mi w nowej pracy. Kierownicy i Dyrektor bardzo pomocni. Dla mnie każdy moment pracy był przyjemny to kwestia nastawienia. Bardzo lubiłam ta pracę. Odeszłam tylko że względów finansowych.

Plusy

Super atmosfera

Minusy

Zarobki nieadekwatne do zakresu obowiązków

Wyzyskiwacze

Brak szacunku dla ludzi zdolnych i chcących tolerancja dla ludzi obiboków

Carrefour - praca i kariera

Zobacz więcej ofert pracy

Duża biurokracja

Mało przestrzeni na open space dla pracowników, stare biura i WC. Brak możliwości rozwoju choć jest oferowanych wiele ciekawych szkoleń. Brak dofinansowania posiłków, brak bezpłatnej kawy i herbaty. Są bony stażowe i bony świąteczne.

Plusy

Wiele ciekawych szkoleń dla kadry zarządzającej

Minusy

Brak dofinansowania posiłków oraz bezpłatnej kawy i herbaty

Polecam

Załoga, kierownik, atmosfera, aż chciało się chodzić do pracy wiele działań na rzecz dzieci ludzie z sercem

Plusy

ATMOSFERA

Minusy

UCIĘCIE PREMI

Trzeba uważać

Ja przepracowałam 5 lat,o niczym nie byłam informowana,nie wiedziałam że sklep jest w mediacjach przedsądnych i że tzw,kierownik sklepu był mediatorem,miałam stanowisko lidera bazaru.nie byłam szkolona.byłam sama na stoisku bez drugiej zmiany,podejmowałam decyzje za menadzera,bo do tej pory nie wiem kto nim był,oficjalnie,nieoficjanie go nie było.stoisko nie miało skanu,skan robił prace menadzerów,menadzerowie nic.Potem okazało się że sklep miał przetrwać do końca umowy z galerią handlową,ale okazało się ze można umowę przedłużyć.Carrefour sklep pięknie przebudował,życzę oczekiwanych zysków,może skorzystają z 16 stron mojej pracy danej kierownikowi co należało by zamawiać i w co pójść,jak sie moge domyślać ktoś moje pomysły podał jako swoje,Gdyby nie GTS sklepy nie funkcjonwały by.Miałam okazje popracować w Krakowie i Pyskowicach,gdzie GTS nie było-porażka,Brak szkoleń,,tam gdzie pracowałam kadra kierownicza z łapanki.jedna menadzerka potrafiła tylko otworzyć i zamknąć sklep.komputer to magia nie do opanowania.Jak sklep będzie zmieniał format na mini hiper na supermarket itd odlądajcie dokładnie umowy o pracę i z kim je podpisujecie, zwłaszcza gdy zostaniecie przydzieleleni do bazaru

Plusy

stała praca.pełny etat

Minusy

byłam na innych układach jako rzekomy lider

typowa praca w markecie

zbyt duża kontrola pracowników, można się poczuć jak złodziej gdy na wejściu i wyjściu z pracy sprawdzają każdą kieszeń. bardzo niskie zarobki.

Plusy

lekka praca

Minusy

bardzo słabe zarobki

Praca wodzisław ślaski

Praca jest ok. Dyrektorka tego sklepu jak najbardziej ok więcej takich dyrektorek. Ale niestety nie widzi ze tam jest problemem Pani Ania menedżer sklepu niekompetentna osoba która rządzi wszystkim i wszystkimi zero wiedzy menedżerskiej zero zainteresowania sklepem spycha swoje obowiązki na innych dyrektorka pracuje normalnie na sklepie wykłada towar a menedżer sklepu siedzi w biurze i nic nie robi tylko same pretensje skłócanie pracowników okłamywanie to standard jak pracowałam i wiem jak jest teraz bo rozmawiałam z pracownikami którzy odeszli ze wszyscy co odchodzą to tylko z powodu tej jednej osoby i dlatego tez tam nikt nie chce pracować a o przyjaznej atmosferze to nie ma na pewno z powodu tej jednej Pani.Sklep by lepiej prosperował bez tej Pani bo tylko robi zamieszanie nic więcej nie potrafi. Wiec tak Prace polecam ale bez tej Pani odejdzie ta Pani to wtedy można normalnie pracować.

Plusy

social

Minusy

menedżer

Miejsce pracy, w którym panuje miła atmosfera

Miłe miejsce pracy, kultura pracy, zdobyte doswiadczenie.

Plusy

Organizacja pracy

Minusy

Good work place for students

Good co-workers; - Good time arrangement; - Very efficient management; - Very good manager always help team member with good manner and service very well

Jędrzejów

Zostałam zatrudniona na okres 3 tygodni bez poinformowania mnie o tym, że placówka w Jędrzejowie zostanie zamknięta.

Plusy

blisko do pracy

Minusy

zarobki niezbyt satysfakcjonujące, nieinformowanie pracowników o losach sklepu

Quick time flow in work

Usual work, everyone has got job to do, nothing abnormal, standart shop and cashier stuff, good manager and friendly stuff. Good place to first work and som experience

Wroclaw

Miła atmosfera w pracy.Nie ma presji wywieranej na pracownikach przez pracodawcę.

Plusy

Dobry dojazd

Wymagająca

Praca wymagająca, do obowiązków pracownika należy jednocześnie rozkładanie/dokładnie towaru, obsługa klienta, przyjmowanie dostaw

Plusy

Sympatyczny zespół

Minusy

Niskie zarobki, brak premii, nadmiar godzin pracy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Carrefour. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.9

• Carrefour