Carrefour

Opinie o firmie Carrefour, temat Bezpieczeństwo i rozwój

3.4Bezpieczeństwo i rozwój

Znaleziono 42 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (24,042)

Duża biurokracja

Mało przestrzeni na open space dla pracowników, stare biura i WC. Brak możliwości rozwoju choć jest oferowanych wiele ciekawych szkoleń. Brak dofinansowania posiłków, brak bezpłatnej kawy i herbaty. Są bony stażowe i bony świąteczne.

Plusy

Wiele ciekawych szkoleń dla kadry zarządzającej

Minusy

Brak dofinansowania posiłków oraz bezpłatnej kawy i herbaty

Kasjer Carrefour Wileńska

Doskonały stosunek do pracowników z orzeczeniem oraz 50+. Krótkie treściwe szkolenie. Krótka rzeczowa rozmowa kwalifikacyjna i od razu decyzja. Dość szczegółowe procedury, dotyczące ochrony, rozliczania kasy, zachowań ułatwiają pracę. Choć czasem są zbyt szczegółowe lub niepotrzebne, np. zakaz stawiania pod stopy koszyków, podczas gdy typowe podpórki zbyt niskie (drętwiały nogi). Tego zakazu nie przestrzegałem. Kadra: dość wymagająca, nie uśmiechająca się, ale można było się dogadać. W razie pomyłki można było liczyć na wyrozumiałość! Praca z klientem nie jest tak trudna, jak można by sądzić. Najgorsze są upierdliwe, czasem agresywne kobiety (1-2 na tydzień). Czasem miałem wrażenie, że przyszły odreagować się na biednym kasjerze. A kasjer zdenerwowany się myli. Sytuacje kłopotliwe: zalecające się klientki. Największe dla mnie napięcie: rozliczenie kasy - na początku miałem spore różnice. Ale jak wspomniałem, nikt nie robił z tego powodu dramatu: duża wyrozumiałość dla początkujących, wiekowych oraz dla osób z orzeczeniem, którym szczególnie polecam pracę w Carrefourze (nie tylko zresztą kasjera). Ten dobry stosunek obserwowałem w Carrefour Wileńska, bardzo polecam.

Plusy

Wsparcie kolegów kasjerów z większym doświadczeniem i kadry. Bonusy (nagrody, karty podarunkowe na święta).

Minusy

Niewygodne krzesła. Zbyt dużo przypadków nieczytelnych kodów kreskowych na towarach.

Mobbing znanej z tych praktyk menagerki łódzkie

Mobbing że strony managerki, która w szatni wyładowała swoją złość na liderce, która zwolniła się następnego dnia. Widziała to inna liderka i menegerka zaczęła ją mobbingowac aż kolejna liderka również się zwolniła. Menagerka namówiła pracowników z gtsu aby kłamali na liderkę. Jak nowa osoba się nie podpasowywala menagerce to pracowała do miesiąca i potrafiła z koordynatorka zwolnić ja telefonicznie.

Carrefour

Praca była trochę stresujacą. Nie otrzymywane było wynagrodzenie na czas..

Plusy

Przyjazna atmosfera

Minusy

Niedotrzymywanie terminów wynagrodzenia

Nauka

Obsługa klientow Obsługa kasy praca dobra..... niskie zarobki

Trzeba uważać

Ja przepracowałam 5 lat,o niczym nie byłam informowana,nie wiedziałam że sklep jest w mediacjach przedsądnych i że tzw,kierownik sklepu był mediatorem,miałam stanowisko lidera bazaru.nie byłam szkolona.byłam sama na stoisku bez drugiej zmiany,podejmowałam decyzje za menadzera,bo do tej pory nie wiem kto nim był,oficjalnie,nieoficjanie go nie było.stoisko nie miało skanu,skan robił prace menadzerów,menadzerowie nic.Potem okazało się że sklep miał przetrwać do końca umowy z galerią handlową,ale okazało się ze można umowę przedłużyć.Carrefour sklep pięknie przebudował,życzę oczekiwanych zysków,może skorzystają z 16 stron mojej pracy danej kierownikowi co należało by zamawiać i w co pójść,jak sie moge domyślać ktoś moje pomysły podał jako swoje,Gdyby nie GTS sklepy nie funkcjonwały by.Miałam okazje popracować w Krakowie i Pyskowicach,gdzie GTS nie było-porażka,Brak szkoleń,,tam gdzie pracowałam kadra kierownicza z łapanki.jedna menadzerka potrafiła tylko otworzyć i zamknąć sklep.komputer to magia nie do opanowania.Jak sklep będzie zmieniał format na mini hiper na supermarket itd odlądajcie dokładnie umowy o pracę i z kim je podpisujecie, zwłaszcza gdy zostaniecie przydzieleleni do bazaru

Plusy

stała praca.pełny etat

Minusy

byłam na innych układach jako rzekomy lider

Radomsko

Nie widzę żądnych minusów pracy w tej firmie poza niepełnym wymiarem etatu.

Plusy

pakiet socjalny

Minusy

niepełny etat zatrudnienia

Firma z klasa

Praca od poniedzialku do soboty Wolna reka w duzej ilosci spraw

Plusy

STALA PRACA Z MOZLIWOSCIA AWANSU

Minusy

MALE ZAROBKI

Jędrzejów

Zostałam zatrudniona na okres 3 tygodni bez poinformowania mnie o tym, że placówka w Jędrzejowie zostanie zamknięta.

Plusy

blisko do pracy

Minusy

zarobki niezbyt satysfakcjonujące, nieinformowanie pracowników o losach sklepu

Miła atmosfera, wspaniali lurzie

Możliwość ustalenia grafiku pod swoje potrzeby, 8 h pracy wolne wekendy, mozliwosc skorzystania ze stołówki, palarni. Mila atmosfera pracy,

Plusy

Pakiety zdrowotne, benefit

Minusy

Ciezka droga do dalszego rozwoju

Miejsce pracy w którym panuje ład.

Miejsce pracy w którym można się wiele nauczyć. Kadra zarządzająca daje pole do popisu.

Miła atmosfera

Dzień pracy przebiegał wg wcześniej ustalonego grafiku. W firmie jest możliwość rozwoju, jednak trwa długo.

Plusy

pakiet socjalny

Minusy

Brak równowagi między życiem prywatnym a zawodowym

Brak szkolenia wstępnego.

Praca fajna, przyjemna. Brak szkoleń ze strony kadr.

Plusy

Umowa o prace

Miejsce pracy, które trzeba omijać szerokim łukiem

Brak szacunku do pracowników i brak możliwości rozwoju w firmie. W Carrefour pracownik to tania siła robocza, która za najniższą krajową musi robić tyle jakby zarabiał dużo więcej. Pracownicy mają dość zarządzania i pomiatania sobą, dlatego kto tylko może to zwalnia się.

Plusy

nie ma plusów

Minusy

nisie zarobki i mobbing

carrefur pabianice

praca moja w tej firmie oraz dalsza wspolpraca niemozliwa zero awansu dyrektor nie dotrzymuje słowa na teemat warunków pracy(bardzo duza rotacja personelu) zero organizacji plusów nie widze dlatego odeszłam

Plusy

po tylu latach pracy odeszłam

Minusy

za długo się zastaniawiałam się

Miejsce, w którym pracowałam była dobra atmosfera

Firma ciągle rozwijająca się, praca w przyjaznej i miłej atmosferze. Możliwość awansu na wyższe stanowisko lub przeniesienie się do innego działu. Praca ze strony pracodawcy bezstresowa, wyrozumiali, chętni pomóc.

miejsce pracy w którym panuje życzliwość do pracownika

Bardzo szybka mozliowść awansu na kasjera głownego.dobrze

dobra

Jestem bardzo zadowolona z pracy w poprzedniej firmie.Swoja pracą i zaangażowaniem zostałam szybko doceniona przez pracodawcę. Zaczynając swoją karierę od stanowiska kasjerki, zdobywając doświadczenie oraz nowe umiejętności w drodze awansu pozyskałam stanowisko specjalisty w dziale księgowości.

Plusy

dogodne godziny pracy

Dział techniczny

Ze względu na zdobyte doświadczenie,kulturę pracy na powierzonym stanowisku i współpracy z innymi działami jak również z kadrą zarządzającą oceniam firmę bardzo dobrze zorganizowaną z możliwością awansu.od najniższego szczebla

Minusy

średnie zarobki nieadekwatne do zajmowanego stanowiska i powierzonej odpowiedzialności

dział kasy

Uważm że, praca w tej firmie może stać się pracą rozwojową gdyby poprawiła warunki socjalne a przede wszystkim finansowe,ponieważ nie jednokrotnie 1 pracownik wykonuje pracę za 3 osoby Pozytywnie oceniam atmosferę wśród pracowników

Plusy

wyznaczone urlopy były zawsze realizowane

Minusy

bardzo niskie zarobki w stosunku do wykonywanej pracy

innovative at the time

I have worked for 7 years in French company as a French teacher, translator then a commercial assistant and finally I was promoted to the position of personnal assistant. I really liked orgainizing official ceremonies, like the buffet at International Festival of University Theatre in French in Cracow, and working with people as a personnel trainer.

Plusy

possibility to increas my professional qualifications

Minusy

longue hours

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Carrefour. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.9

• Carrefour