Carrefour

Opinie pracowników firmy Carrefour

Znaleziono 134 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (25 164)

Praca w Carrefour Przywidzka Gdańsk

Dzień Dobry. Niestety pracowałam tylko 2 dni, ponieważ zrobiłam sobie dłuższą przerwę. Jestem chora i jej potrzebowałam. Szkoda, że menadżer o tym nie wie.

Minusy

Wczesne wstawanie Daleki dojazd

Toruń

Pracuje się czasem na kilku stanowiskach za jedną pensjęStarasz się i nic z tego nie maSą lepsi co mają tylko jedne zmiany a Ci co mają dzieci są gorsi i ciągną popołudnia.

Plusy

Karta rabatowa

Minusy

Niskie zarobki względem ilości pracy

Katowice

Gdyby nie współpracownice dawno zmieniłabym pracę. Nie jest to łatwa praca ponieważ wymaga wiekszego zaangażowania i poświęcenia niż się wydaje. Branża ta -Handel nie jest dla kazdego

Kierownictwo nie nadaje się do współpracy

Złe nastawienie do pracownika , nikt nikogo nie szanuje

Galeria Północna Carrefour

Zarządzający na działach świeżych to pomyłka .Nic nie potrafią pokazać nowemu pracownikowi tylko najważniejsze aby się napalic i siedzieć w biurze na kawie .Tak leniwych kobiet jak na dziale świeżym to świat nie widział.

Plusy

Żadnych

Minusy

Same minusy

Inowrocław Carrefour

Opinia o tej pracy będzie słaba, ponieważ za taką pensję nikomu nic się nie chce. Małe zarobki przekładają się głownie na zaangażowanie pracownika. Na umowie zlecenie trzeba się bić o godziny z innymi pracownikami by zarobić więcej więc kto pierwszy ten lepszy. Z kolei praca na umowie o pracę jest na 3/4 gdzie w maksymalnych porywach zarobi się 1500 złotych. Były wycieczki integracyjne lecz zostały wycofane (możliwe że przez covida) i czy powrócą to nie wiadomo. Atmosfera w pracy jest z początku bardzo miła lecz to tylko wstęp żeby nie zniechęcić nowej osoby żeby od razu nie zrezygnowała. To jest pułapka żeby zwabić a potem gnębić. Mobbing jak i dyskryminacja panuję w tym miejscu więc musisz być twardy/a. Praca na wakacje spoko na dłuższą metę to już nie bo nie wyrabia się psychicznie. Użeranie się z klientami i pracownikami to najmniejszy problem bo dochodzi do tego nie działający sprzęt. Drukarka, taśma, skaner, czytnik nie wiadomo co się popsuje. Najgorzej jest gdy nie działa aplikacja cały hejt wylewa się od ludzi na ciebie bo ty jesteś osobą na pierwszej lini ognia. Rozwoju brak i awansu też. Jeśli jesteś lizusem i potrafisz wchodzić komuś w tyłek to może i awans jakiś tam dostaniesz. Premia znikoma. Bony na święta są ale porównując do innych marketów to najmniejsze. Niedziele niehandlowe są otwarte bo się sprzedali ale od nowego roku ma się to niby zmienić. Miał być wybór dobrowolny czy chcesz pracować w niedzielę czy nie. Lecz od razu narzucono z góry, że wszyscy chcą pracować. Konkursy dla pracowników bywają żeby wprowadzić rywalizacje w pracy, a nagroda za wysiłek jest -

Plusy

Darmowy poczęstunek (data ważności się kończy ale są), Bony na święta (małe ale są), wyjazdy integracyjne (były ale czy będą to nie wiadomo), Atmosfera (z początku dobra), można zdobyć doświadczenie w handlu i obsłudze kasy

Minusy

Niskie wynagrodzenie (najlepiej żebyś robił dużo za te same pieniądze), Mobbing, Dyskryminacja, Brak premii (50 złotych max), przerwa po godzinie pracy, uciążliwi klienci i kierownictwo

Kraków Witosa

Personel sklepu zredukowany do minimum. Obowiązkami jednej osoby można by obdzielić ,trzy osoby. Braki personalne, stres, nadmiar obowiązków. Nie polecam....

Plusy

Minusy

Bardzo niskie zarobki

Praca w carrefour

Dzień w pracy zależał od tego czy zbliżał się okres świąteczny -wtedy było dużo pracy i w biegu by wszystkich obsłużyć,by nie było kolejek do kasy i zdenerwowania ludzi,a tak to poza tym w porządku.

Plusy

Pochwały od szefa

Minusy

Niskie zarobki jak na taką pracę z ludźmi zwłaszcza na kasie.przy tym niemiłe zachowania kupujących

Market Carrefour Legionowo

Przyjazna atmosfera, kadra kierownicza w skali 1-10 daję 11!! 👑💪❤️ Super klienci i pracownicy, współpraca.

Plusy

Super ludzie

Minusy

Zarobki bez szału w czasie, kiedy tam pracowalam. Aktualnie nie wiem jak jest.

Fun workplace

Very nice place for working. Good people in the team. Work not so hard. Just if someone can't sit in one place 12 hours, can't do this work. I have very nice memories from this job.

carrefur magnolia

ogólnie praca fajna , lekka ,atmosfera fajna tyle tylko że pakiet socjalny należy sie po 3 mc więc jak zatrudniasz się we wrześniu w połowie to nic na święta nie dostaniesz inne firmy dają nawet tym co zatrudniaja się w końcówce pażdziernika trochę przykro sie robi jak pracujesz przedświętami wiadomo większy ruch a ty nawet czekolady dla dzieci nie dostaniesz pakiet medyczny też po paru mc

Plusy

lekka praca bez presji

Wpozadku

Mozna sie dostosowywać do warunkow pracy a pozniej to juz idzie.

Plusy

Blisko

Minusy

Duzo pracy

Miejsce pracy do ,którego chce sie wracać

Super praca na stanowisku kasjera. Dobra współpraca

Plusy

Grafik, godziny pracy

Minusy

Niska płaca

Kasjer Carrefour Wileńska

Doskonały stosunek do pracowników z orzeczeniem oraz 50+. Krótkie treściwe szkolenie. Krótka rzeczowa rozmowa kwalifikacyjna i od razu decyzja. Dość szczegółowe procedury, dotyczące ochrony, rozliczania kasy, zachowań ułatwiają pracę. Choć czasem są zbyt szczegółowe lub niepotrzebne, np. zakaz stawiania pod stopy koszyków, podczas gdy typowe podpórki zbyt niskie (drętwiały nogi). Tego zakazu nie przestrzegałem. Kadra: dość wymagająca, nie uśmiechająca się, ale można było się dogadać. W razie pomyłki można było liczyć na wyrozumiałość! Praca z klientem nie jest tak trudna, jak można by sądzić. Najgorsze są upierdliwe, czasem agresywne kobiety (1-2 na tydzień). Czasem miałem wrażenie, że przyszły odreagować się na biednym kasjerze. A kasjer zdenerwowany się myli. Sytuacje kłopotliwe: zalecające się klientki. Największe dla mnie napięcie: rozliczenie kasy - na początku miałem spore różnice. Ale jak wspomniałem, nikt nie robił z tego powodu dramatu: duża wyrozumiałość dla początkujących, wiekowych oraz dla osób z orzeczeniem, którym szczególnie polecam pracę w Carrefourze (nie tylko zresztą kasjera). Ten dobry stosunek obserwowałem w Carrefour Wileńska, bardzo polecam.

Plusy

Wsparcie kolegów kasjerów z większym doświadczeniem i kadry. Bonusy (nagrody, karty podarunkowe na święta).

Minusy

Niewygodne krzesła. Zbyt dużo przypadków nieczytelnych kodów kreskowych na towarach.

Ocena 4/5

Na dziale " warzywa i owoce " zbyt ciężki asortyment do dźwigania.

Plusy

Dobrze rozporzadzony czas pracy

Minusy

Ciężka praca

Mobbing znanej z tych praktyk menagerki łódzkie

Mobbing że strony managerki, która w szatni wyładowała swoją złość na liderce, która zwolniła się następnego dnia. Widziała to inna liderka i menegerka zaczęła ją mobbingowac aż kolejna liderka również się zwolniła. Menagerka namówiła pracowników z gtsu aby kłamali na liderkę. Jak nowa osoba się nie podpasowywala menagerce to pracowała do miesiąca i potrafiła z koordynatorka zwolnić ja telefonicznie.

Prywatna

Dlugo nie popracuje sie zwalniaja powod spoznianie sie klamna sa kamery i czytnik przy wejsciu do pracy. A wszystko przez P Anie ale oni z tym nic nie robia bo ona ma wiecej do powiedzenia niz p Dyrektor z Grudziadza

stokrotka

cieżka praca czasami ponad siły brak szacunku dla pracownika

Carrefour Przywidzka

Po prostu dużo obowiązków mały zarobek, wymagania z kosmosu

Opinia

Sympatyczni pracownicy, miła atmosfera. Ciągle ruch w sklepie. Stawka nie najgorsza.

Plusy

Dobra atmosfera

Minusy

Krótki czas przerwy

Bradzo fajna firma.

Bardzo polecam tam pracę jako kasjerka, zawsze do każdego klienta się uśmiechałam a to dużo dawało, bo klienci byli bardzo mili i uprzejmi, bardzo dziękowali mi za pomoc i bardzo miłą obsługę

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Carrefour. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu