Capgemini

Opinie o firmie Capgemini, temat Kultura pracy

Znaleziono 21 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (8,349)

Miła atmosfera

Atmosfera pracy jest bardzo miła, ludzie są pomocni. Sama praca jest stresująca, a wynagrodzenie nieadekwatne do jej nakładu.

rekrutacja fatalna

przed wzięciem udziału w procesie rekrutacji czytałam wiele negatywnych opinii. I faktycznie potwierdzam - rekrutacja w Capie jest żałosna!!! Aplikowałam na konkretne stanowisko z językiem niemieckim, zadzwoniła do mnie rekruterka mówiąc że ono nie istnieje - że może zaproponują mi coś innego...ale nie chciała nic więcej powiedzieć, więc do rozmowy z managerem nie wiedziałam na jakie stanowisko aplikuje. Rozmowę z managerem, obcokrajowcem, w całości miałam w języku angielskim choć aplikowałam na niemiecki!!! Zaproponował mi stanowisko z działu który wogóle mnie nie interesował....jednym słowem strata czasu i czeski film!!! brak szacunku do kandydata

Very friendly employeer giving lots of opportunities to develop personally

Work at Capgemini depends on project you are work in. The workplace culture is very friendly. Capgemini gives a lot of opportunities to develop your personal and professional skills. The company values also highly the subject of security and environmental protection.

Stresujaco i niepewnie

Ciagle zmiany projektow i rotacje. Brak stabilnosci projektowej bo klient sie rozmyslil albo cos nie pasuje. JEzeli ktos lubi sie nie rozwijac i ciagle walkowac wewnetrzne szkolenia to ok. Sama firma stawia na TANIA sile robocza ktora albo szkoli od calkowitego zera albo opiera sie na niedoswiadczonych studentach lub przyjezdnych zza granicy ktorzy sa tani.

Plusy

luzna atmosfera

Minusy

zarobki, projekty

Jest to miejsce pracy gdzie panuje dobra atmosfera

mozliwosci rozwoju sa duze lub nawet bardzo duze - pol roku i awans. trzeba tylko samemu sie o ten awans starac - wyszukiwac szkolenia, stanowiska aktualne itd.

Minusy

buen ambiente pero mal organizacion

La empresa mantiene un buen ambiente laboral pero no tiene jefes con capacidad de apoyo, cultura de iniciativa y menos tolarancia y resolucion de problemas. las jornadas de cierre son casi de 72 horas continuas y los otros son de 15 horas al dia. la empresa acepta tratos con empresas del exterior sin conocer como esta o si mantiene en orden. Y para colmo los clientes humillan al personal de capgemini y solicitan los despidos.

Plusy

cafe gratis

Minusy

malos jefes, mala gestion y nada de promociones

Miejsce pracy bardzo przyjazne dla pracownika

Miejsce pracy spełnia które pozwala pracownikom na rozwój oraz na pogodzenie życia zawodowego z prywatnym.

Ambiente excelente

Experiencia muy positiva. Ambiente de trabajo excelente.

Plusy

Seguro medico, ambiente internacional.

Minusy

Salario bajo

Atomosfera w pracy jest przyjazna

Niestety projekty czasami bywają monotonne i często jest rotacja między różnymi zespołami

Productive

Capgemini was my first company in the corporate world. It showed me how to manage my daily task in such a big environment and thought me to think analytical.

Travail trop standardisé

Bon environnement, mais les objectifs fixes par le client ne sont pas compatibles avec la réalité, bien que réalisables, et le management n'a qu'un role d'encadrement, pas de suivi des dossiers, ni de support relationnel.

Plusy

Repas remboursés, carte multisport.

Minusy

Les avis ne sont pas pris en compte pour l'atteinte de l'objectif final.

Miejsce , w którym zawsze była dobra atmosfera

bardzo dobra atmosfera, zarząd, pracownicy, jestem bardzo zadowołona

Good

really good with all levels. Professional work culture along with other benefits. Salary is good compare to Indian market. Scope of work is also good.

bardzo dobra

bardzo dobra atmosfera, analityczna praca bez stresu mozliwosci rozwouj oraz podrozy

Miejsce, w którym panuje świetna atmosfera pracy

Fantastyczny zespół, wymagający i jednoczenie przyjecielscy przełożeni, pomocni w każdym problemie, świetna organizacja pracy biura, doskonała nauka pracy pod presją, multizadaniowość, a przy okazji kontakt z ludźmi, rewelacyjnie współpracownicy.

Plusy

pakiet medyczny, bony świąteczne

Minusy

nieco za niskie zarobki

Stabilité, développement, salaires bas

Entreprise offrant des emplois stables et respectant l'équilibre vie privée-vie professionnelle de ses employés. Les salaires sont correctes pour Cracovie, mais à niveau de compétence égale, on peut gagner plus ailleurs.

Plusy

Stabilité, développement, WL balance

Minusy

Salaires

Miejsce pracy w którym panuje atmosfera

Niskie zarobki, Brak kwalifikowanych specjalistów, co wiąży się z brakiem inicjatywy co do rozwoju obsługi klienta nie z ''pierwszej branży''

Plusy

Ładnie urządzone miejsce pracy; zawsze dobrze usytuowane pod każdym kontem biuro

Minusy

Miejsce pracy dobre na start

Moim zdaniem firma pozwala zapoznać się z rynkiem pracy, umożliwia postawienie pierwszych kroków jednakże nie pozwala na dalszy rozwój. Możliwość awansu jest minimalna przy wymaganym wysokim zaangazowaniu w pracę. Kadra zarządzająca nie posiada wiedzy na temat podstawowych praw pracownika.

Plusy

stosunkowo dobre zarobki przy braku doświadczenia

Minusy

atmosfera pracy, zakres pracy

W miejscu pracy w ktorym pracuje panuje nie najlepsza atmosfera

* swoją pracę zaczynam codziennie o godzinie 7 rano i swoje obowiązki wykonuje do godziny 15. * w mojej firmie niestety nie ma wielu możliwości rozwoju i awansu dlatego szukam nowej pracy w której mogłabym poszerzać swoją wiedzę * leader mojego zespołu jest bardzo profesjonalny i dba o to aby praca w naszym zespole przebiegała sprawnie i bez zakłóceń * moi współpracownicy są specjalistami w swoich dziedzinach i nasza współpraca przebiega bardzo płynnie, potrafimy się komunikować * w mojej pracy bywają trudne momenty ale jeszcze nigdy nie zdarzył się problem którego nie dało się rozwiązać * najprzyjemniejszą częścią mojej pracy jest to, że mogę współpracować z ludźmi i pomagać im w rozwiązywaniu problemów

Plusy

dobra opieka medyczna, benefity

Minusy

niskie zarobki, brak mozliwosci rozwoju

Good for the beginning

Rather painless way to start professional career but no more than that.

Plusy

nice people, rather stressless

Minusy

promotion politics

Ambiente di lavoro piacevole ma poche possibilità di sviluppo

La giornata di lavoro in Capgemini è strutturata su 8 ore lavorative, ogni ora extra è svolta su richiesta del proprio supervisore o per iniziativa personale. Ogi ora extra è retribuita. Questa azienda mi ha dato la possibilità di sviluppare nuove capacità in un nuovo settore, quello del'energia fotovoltaica. Con questa prima esperienza ho imparato ad ambientarmi e gestire le pressioni del mondo del lavoro.la parte piu difficile del mio lavoro è saper risolvere i problemi tecnici delle installazioni fotovoltaiche cercando di non deludere le aspettative dei clienti che ovviamente perdono denaro quando la produzione si arresta o è bassa.Il mio è un lavoro in cui devi prestare attenzione al cliente quanto all'aspetto tecnico dei problemi. La parte che non mi piace è quella di avere poca fiducia, nel senso che nonostante ci siano idee nuove e volontà di migliorare il modo di fornire il servizio, spesso ci si limita a fare il proprio lavoro senza voler andare oltre. Questo, in mia opinione, limita le possibilità di sviluppo e spesso il miglioramento dell'azienda.

Plusy

Assistenza medica e benefit per attività nel tempo libero

Minusy

limitata propensione allo sviluppo

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Capgemini. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.8

• Capgemini