Capgemini

Opinie pracowników firmy Capgemini - Katowice, śląskie

Znaleziono 9 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (8,380)

Jest to miejsce pracy gdzie panuje dobra atmosfera

mozliwosci rozwoju sa duze lub nawet bardzo duze - pol roku i awans. trzeba tylko samemu sie o ten awans starac - wyszukiwac szkolenia, stanowiska aktualne itd.

Minusy

Miejsce pracy bardzo przyjazne dla pracownika

Miejsce pracy spełnia które pozwala pracownikom na rozwój oraz na pogodzenie życia zawodowego z prywatnym.

katowice

duże możliwości rozwoju w różnych kierunkach: people management; Expert

Plusy

duże możliwości rozwoju

Minusy

outsourcing - ograniczone procesy

Ambiente excelente

Experiencia muy positiva. Ambiente de trabajo excelente.

Plusy

Seguro medico, ambiente internacional.

Minusy

Salario bajo

Tragedia

Ta firma to jedna wielka tragedia. Odradzam - kompletny brak profesjonalizmu.

Minusy

Miejsce , w którym zawsze była dobra atmosfera

bardzo dobra atmosfera, zarząd, pracownicy, jestem bardzo zadowołona

Miejsce pracy w którym panuje atmosfera

Niskie zarobki, Brak kwalifikowanych specjalistów, co wiąży się z brakiem inicjatywy co do rozwoju obsługi klienta nie z ''pierwszej branży''

Plusy

Ładnie urządzone miejsce pracy; zawsze dobrze usytuowane pod każdym kontem biuro

Work environment

The work environment is absolutely professional, enjoyable and it is offering great developping opportunities.

Ambiente di lavoro piacevole ma poche possibilità di sviluppo

La giornata di lavoro in Capgemini è strutturata su 8 ore lavorative, ogni ora extra è svolta su richiesta del proprio supervisore o per iniziativa personale. Ogi ora extra è retribuita. Questa azienda mi ha dato la possibilità di sviluppare nuove capacità in un nuovo settore, quello del'energia fotovoltaica. Con questa prima esperienza ho imparato ad ambientarmi e gestire le pressioni del mondo del lavoro.la parte piu difficile del mio lavoro è saper risolvere i problemi tecnici delle installazioni fotovoltaiche cercando di non deludere le aspettative dei clienti che ovviamente perdono denaro quando la produzione si arresta o è bassa.Il mio è un lavoro in cui devi prestare attenzione al cliente quanto all'aspetto tecnico dei problemi. La parte che non mi piace è quella di avere poca fiducia, nel senso che nonostante ci siano idee nuove e volontà di migliorare il modo di fornire il servizio, spesso ci si limita a fare il proprio lavoro senza voler andare oltre. Questo, in mia opinione, limita le possibilità di sviluppo e spesso il miglioramento dell'azienda.

Plusy

Assistenza medica e benefit per attività nel tempo libero

Minusy

limitata propensione allo sviluppo

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Capgemini. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.8

• Capgemini