Capgemini
Zobacz wszystkie opinie o firmie Capgemini

Capgemini

Opinia pracownika firmy Capgemini

W miejscu pracy w ktorym pracuje panuje nie najlepsza atmosfera

* swoją pracę zaczynam codziennie o godzinie 7 rano i swoje obowiązki wykonuje do godziny 15. * w mojej firmie niestety nie ma wielu możliwości rozwoju i awansu dlatego szukam nowej pracy w której mogłabym poszerzać swoją wiedzę * leader mojego zespołu jest bardzo profesjonalny i dba o to aby praca w naszym zespole przebiegała sprawnie i bez zakłóceń * moi współpracownicy są specjalistami w swoich dziedzinach i nasza współpraca przebiega bardzo płynnie, potrafimy się komunikować * w mojej pracy bywają trudne momenty ale jeszcze nigdy nie zdarzył się problem którego nie dało się rozwiązać * najprzyjemniejszą częścią mojej pracy jest to, że mogę współpracować z ludźmi i pomagać im w rozwiązywaniu problemów

Plusy

dobra opieka medyczna, benefity

Minusy

niskie zarobki, brak mozliwosci rozwoju

Miejsce , w którym zawsze była dobra atmosfera

bardzo dobra atmosfera, zarząd, pracownicy, jestem bardzo zadowołona

rekrutacja fatalna

przed wzięciem udziału w procesie rekrutacji czytałam wiele negatywnych opinii.I faktycznie potwierdzam - rekrutacja w Capie jest żałosna!!!Aplikowałam na konkretne stanowisko z językiem niemieckim, zadzwoniła do mnie rekruterka mówiąc że ono nie istnieje - że może zaproponują mi coś innego...ale nie chciała nic więcej powiedzieć, więc do rozmowy z managerem nie wiedziałam na jakie stanowisko aplikuje.Rozmowę z managerem, obcokrajowcem, w całości miałam w języku angielskim choć aplikowałam na niemiecki!!! Zaproponował mi stanowisko z działu który wogóle mnie nie interesował....jednym słowem strata czasu i czeski film!!! brak szacunku do kandydata

Miła atmosfera

Atmosfera pracy jest bardzo miła, ludzie są pomocni. Sama praca jest stresująca, a wynagrodzenie nieadekwatne do jej nakładu.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Capgemini. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.8

• Capgemini
  • W miejscu pracy w ktorym pracuje panuje nie najlepsza atmosfera