Capgemini
Zobacz wszystkie opinie o firmie Capgemini

Capgemini

Opinia pracownika firmy Capgemini

Nice atmosphere, and lots of oportunities

It is a perfect place to start your career at. It employs a lot of young people which contributes to a great atmosphere in the open space. In addition it gives many oportunities to learn new stuff and polish your language skills.

Work environment

The work environment is absolutely professional, enjoyable and it is offering great developping opportunities.
Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Good for the beginning

Rather painless way to start professional career but no more than that.

Plusy

nice people, rather stressless

Minusy

promotion politics

rekrutacja fatalna

przed wzięciem udziału w procesie rekrutacji czytałam wiele negatywnych opinii.I faktycznie potwierdzam - rekrutacja w Capie jest żałosna!!!Aplikowałam na konkretne stanowisko z językiem niemieckim, zadzwoniła do mnie rekruterka mówiąc że ono nie istnieje - że może zaproponują mi coś innego...ale nie chciała nic więcej powiedzieć, więc do rozmowy z managerem nie wiedziałam na jakie stanowisko aplikuje.Rozmowę z managerem, obcokrajowcem, w całości miałam w języku angielskim choć aplikowałam na niemiecki!!! Zaproponował mi stanowisko z działu który wogóle mnie nie interesował....jednym słowem strata czasu i czeski film!!! brak szacunku do kandydata

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Capgemini. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.8

• Capgemini
  • Nice atmosphere, and lots of oportunities