Capgemini
Zobacz wszystkie opinie o firmie Capgemini

Capgemini

Opinia pracownika firmy Capgemini

Miejsce pracy dobre na start

Moim zdaniem firma pozwala zapoznać się z rynkiem pracy, umożliwia postawienie pierwszych kroków jednakże nie pozwala na dalszy rozwój. Możliwość awansu jest minimalna przy wymaganym wysokim zaangazowaniu w pracę. Kadra zarządzająca nie posiada wiedzy na temat podstawowych praw pracownika.

Plusy

stosunkowo dobre zarobki przy braku doświadczenia

Minusy

atmosfera pracy, zakres pracy

Jest to miejsce pracy gdzie panuje dobra atmosfera

mozliwosci rozwoju sa duze lub nawet bardzo duze - pol roku i awans. trzeba tylko samemu sie o ten awans starac - wyszukiwac szkolenia, stanowiska aktualne itd.

Minusy

Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Bardzo pozytywna jako pierwsza praca

Mili wspopracownicy, za dluzo procedur. Oceniam srednio pozytywnie.

rekrutacja fatalna

przed wzięciem udziału w procesie rekrutacji czytałam wiele negatywnych opinii.I faktycznie potwierdzam - rekrutacja w Capie jest żałosna!!!Aplikowałam na konkretne stanowisko z językiem niemieckim, zadzwoniła do mnie rekruterka mówiąc że ono nie istnieje - że może zaproponują mi coś innego...ale nie chciała nic więcej powiedzieć, więc do rozmowy z managerem nie wiedziałam na jakie stanowisko aplikuje.Rozmowę z managerem, obcokrajowcem, w całości miałam w języku angielskim choć aplikowałam na niemiecki!!! Zaproponował mi stanowisko z działu który wogóle mnie nie interesował....jednym słowem strata czasu i czeski film!!! brak szacunku do kandydata

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Capgemini. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.8

• Capgemini
  • Miejsce pracy dobre na start