Capgemini
Zobacz wszystkie opinie o firmie Capgemini

Capgemini

Opinia pracownika firmy Capgemini

Good start for unexperienced students

Capgemini provides a good example of company that supports young people without any employment experience. They provide a variety of courses and trainings in field of office jobs. I've had three positions in the company. First position, project support, was an internship. I learned how NOT to write emails, how not to talk to people and how to just sit and wait for orders. My situation changed when I joined analyst team - I really enjoyed this job and my team was very supportive. Incident Manager position required a lot of client contact and patience, but I also enjoyed this one.

rekrutacja fatalna

przed wzięciem udziału w procesie rekrutacji czytałam wiele negatywnych opinii.I faktycznie potwierdzam - rekrutacja w Capie jest żałosna!!!Aplikowałam na konkretne stanowisko z językiem niemieckim, zadzwoniła do mnie rekruterka mówiąc że ono nie istnieje - że może zaproponują mi coś innego...ale nie chciała nic więcej powiedzieć, więc do rozmowy z managerem nie wiedziałam na jakie stanowisko aplikuje.Rozmowę z managerem, obcokrajowcem, w całości miałam w języku angielskim choć aplikowałam na niemiecki!!! Zaproponował mi stanowisko z działu który wogóle mnie nie interesował....jednym słowem strata czasu i czeski film!!! brak szacunku do kandydata

Miła atmosfera

Atmosfera pracy jest bardzo miła, ludzie są pomocni. Sama praca jest stresująca, a wynagrodzenie nieadekwatne do jej nakładu.

Agreable

Bonne environment de travail et des personnes sympahtiques

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Capgemini. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.8

• Capgemini
  • Good start for unexperienced students