Capgemini
Zobacz wszystkie opinie o firmie Capgemini

Capgemini

Opinia pracownika firmy Capgemini

buen ambiente pero mal organizacion

La empresa mantiene un buen ambiente laboral pero no tiene jefes con capacidad de apoyo, cultura de iniciativa y menos tolarancia y resolucion de problemas. las jornadas de cierre son casi de 72 horas continuas y los otros son de 15 horas al dia. la empresa acepta tratos con empresas del exterior sin conocer como esta o si mantiene en orden. Y para colmo los clientes humillan al personal de capgemini y solicitan los despidos.

Plusy

cafe gratis

Minusy

malos jefes, mala gestion y nada de promociones

rekrutacja fatalna

przed wzięciem udziału w procesie rekrutacji czytałam wiele negatywnych opinii.I faktycznie potwierdzam - rekrutacja w Capie jest żałosna!!!Aplikowałam na konkretne stanowisko z językiem niemieckim, zadzwoniła do mnie rekruterka mówiąc że ono nie istnieje - że może zaproponują mi coś innego...ale nie chciała nic więcej powiedzieć, więc do rozmowy z managerem nie wiedziałam na jakie stanowisko aplikuje.Rozmowę z managerem, obcokrajowcem, w całości miałam w języku angielskim choć aplikowałam na niemiecki!!! Zaproponował mi stanowisko z działu który wogóle mnie nie interesował....jednym słowem strata czasu i czeski film!!! brak szacunku do kandydata

Miła atmosfera

Atmosfera pracy jest bardzo miła, ludzie są pomocni. Sama praca jest stresująca, a wynagrodzenie nieadekwatne do jej nakładu.

Very friendly employeer giving lots of opportunities to develop personally

Work at Capgemini depends on project you are work in. The workplace culture is very friendly. Capgemini gives a lot of opportunities to develop your personal and professional skills. The company values also highly the subject of security and environmental protection.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Capgemini. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.8

• Capgemini
  • buen ambiente pero mal organizacion