Burger King

Opinie pracowników firmy Burger King - Łódź, łódzkie

Łódź, łódzkie1 opinia

Znaleziono 1 opinię pasującą do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (49 346)

Atmosferę kreują ludzie.

Typowy dzień pracy, to dla mnie abstrakcja :) Każdy inny, codziennie nowe wyzwania. Możliwości rozwoju naprawdę szerokie, awans osiągalny, gorzej z gwarancją stałego zatrudnienia. Kadra zarządzająca często wyrozumiała, choć nie jest, to regułą i zależy również od kwestii bycia lubianym, w dość szeroko pojętym tego słowa znaczeniu. Często faworyzująca znajomych, bądź pracowników z którymi pozostawała w kontaktach prywatnych poza pracą. Wszyscy rozumieliśmy potrzebę wygrywania, nie tylko jako jednostka, ale także jako drużyna, choć i od tej reguły zdarzały się wyjątki (jak myślę w każdym większym miejscu pracy). Najprzyjemniejszą częścią mojej pracy była możliwość nieustannego kontaktu z ludźmi - mam tu na myśli zarówno pracowników jak klientów, czy partnerów biznesowych. Najtrudniejsze było pogłębianie wiedzy bez wsparcia przełożonych/ współpracowników. Szukanie odpowiedzi na własną rękę, często doprowadzało do drobnych błędów. Brak wyrozumiałości natomiast, do obniżenia jakości pracy.

Plusy

posiłki pracownicze za 2 zł, zniżki 25% dla pracowników, terminowość wypłat wynagrodzeń

Minusy

zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy, odmienne zasady kontraktowania zatrudnień zewnętrznych do awansów wewnętrznych, brak systemów motywacyjnych dla kierowników i szczebla.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Burger King. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu