Budimex

Opinie o firmie Budimex, temat Płaca i benefity

3.1Płaca i benefity

Znaleziono 16 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (33)

Żelazny Most, Polkowice

Współczuję - mieć takich pracowników jak ostatnie dwie osoby które opiniowały na temat tempa pracy, kadry, obiadów itd. Takim to zawsze jest źle.

Plusy

Wypłata

Minusy

Cieżka praca

Suwalki

Praca dla ludzi o mocnych nerwach i chęci pracy bez przerwy niema czasu dosłownie na nic tylko praca i praca.

Plusy

Obiad

Budowa suchego zbiornika - RACIBÓRRZ

Pracuje w firmie dopiero pół roku, i jest to mój pierwszy kontrakt. Uważam, że na plusy zdecydowanie zasługują: - Wynagrodzenie - swobodna atmosfera pracy - brak mobbingu itd Jestem zdecydowanie zadowolony i polecam !

Nie Polecam, Niewolnictwo po 12 -13 godzin

Tragedia oczekują żebyś odrazu wszystko umiał w pierwszy dzień, nawet niemyśl żeby stanąć na chwile i złapać odech bo odrazu ci wzrócą uwagę przez 12-13 godzin. normalny człowiek niema szans tam wytrzymać tak jak ja. sami menele i żule na takich ludziach się dorabiają, nie utrzymują porządku w mieszkaniach piją co dzień a jak przyjdzie weekend to zapomnij o spokoju, ja przeżyłem tam horror dokładnie byłem koło KOLONIi w miejscowości PULHEIM. Wogólę pierwsze słyszę ze jakieś darmowe posiłki są bo ja nie miałem nic przez tyle godzin pracy. stawki ci nie powiedzą jaka masz bo i tak ci tylko wypłacają za 160 godzin w miesiącu, płaca jak chcą. umowę podpisuje się na polskich warunkach wiec już daje do myślenia. Mobbing w pracy przez kierowników!!! Nie polecam.

Plusy

NIEMA

Minusy

Mobbing, zarobki, warunki mieszkalne, w pracy jak maszyna na pełnych obrotach 12-14 godz

Tak źle jeszcze w Budimex nie było.

Młodzi zdolni i chętni do pracy już odeszli, teraz odchodzą starsi doświadczeni, mimo że blisko emerytura. Nie pomaga program " Poleć nam pracownika " ( właściwie należy czytać poleć nam niewolnika ) . Traktowanie pracowników produkcyjnych ( fizycznych ) , jako ludzi drugiej kategorii, którym nie przysługują takie same prawa pracownicze jak pozostałym pracownikom Budimex. Niska Płaca 2900 brutto + ryczałt za nadgodziny 1100 brutto + 500 brutto premii od kierownika. Praca w delegacji za 4500 brutto. Podnoszenie kwalifikacji pracowników - bardzo słabo , lub wcale Dodatek stażowy - brak Delegacja - brak Rozłąkowe- brak

Plusy

Darmowe posiłki, pakiet socjalny z ZFŚS, opieka medyczna

Minusy

Niska płaca, nie przestrzeganie norm czasu pracy

Bielefeld

Bardzo dobre kierownictwo, pełny zakres socjalny, fakt trzeba pracować a nie zbijać bąki i czekać kiedy na chlanie, praca dobrze opłacana, bezstresowa, spokojna, zwrot kosztów dojazdu, zjazdy jak się jest normalnym człowiekiem to nawet możesz co weekend, możliwość pryjazdu rodziny aby obejrzały miejsce zakwaterowania, normalni ludzie którzy trzeźwo myślą, możliwości podwyżki jak się uczciwie pracuje i nagród,pełna opieka nad pracownikiem. Kwatery wyposażone, tylko korzystać.

Plusy

Spokój, bezstresu, terminowe wypłaty okraszone premiami, kwatery wyposażone i odwiedziny rodzinne tak że można pobyć razem

Minusy

zatrudnianie ludzi, którzy myślą tylko o zarobieniu na chlanie, niestety to jest ogromny problem, dlatego też nie chcą aby ich żony dowiedziały się jak się zachowują na kwaterach.

polecam firme budimex sa wypłacalni mozliwosc awansu dbają o pracownika

Wszystko co dobre w Budimex dawno nieaktualne

Pensja zasadnicza 2300-2900 brutto Ryczałt za nadgodziny 600-1100 brutto za nie określoną ilość nadgodzin. Słabe możliwości rozwoju szkoleń, awansu Od 10 godzin pracy dziennie do 24 godzin ( w wyjątkowych sytuacjach ale występujących) Praca na budowie za najniższą krajową z małym okładem.

Plusy

Darmowe posiłki, Pakiet socjalny. ubezpieczenie medyczne

Minusy

Nie przestrzeganie norm czasu pracy- niska płaca

Positive experience of working in Budimex

My typical day at work is consisted of preparing elements of storm water drainage for sale and making orders for things that are the most needed on construction sites. I have learned a lot of responsibility, accuracy and team working. Workplace culture has a high level because everyone is really willing to help you with all your problems. The hardest part of the job was to convince myself that I can do everything what my supervisor told me to do but I have learned that too. The most enjoyable part of the job was to meet those amazing people who were really helpful.

Plusy

Good salary, breaks whenever you want

Minusy

None

podlaśie

witam norma godzin mieśięcznie waha sie od 280\do ponad 300 wtym soboty pracy ogrom umowa2400 potem jak awans2600 brutto plus ryczałt premia od łaskawego kierownika bamery kture rozwieszaja o dobrych zarobkach 4700brutto ściema pełno ukraina białoruś gruzja przyjechali zarobic a nie pracowac nie polecam jlosc godzin tylko po 15 zł przykład 300 =4500 nie wtei firmie prawda brutalna

Budimex - praca i kariera

Zobacz więcej ofert pracy

nic szczególnego

nie polecam 60% robotnicy Ukraina praca przez 12 h uczenie okłamywania stres celowe wprowadzenie w błąd pracownika podpisującego umowę mówienie o wysokich zarobkach oczywiście nie mówiąc całej prawdy pierwsza wypłata jest czysta + oczywiście dziennie 4 nad godziny jeśli nie masz rodziny i życia prywatnego to praca dla ciebie :) już nawet nie wspomnę o barierach językowych pomiędzy polskimi pracownikami a ukraińskimi jedynym plusem na ten moment są "darmowe posiłki" ale nie wiem czy to taki plus pracując przez 12 godzin zjeść najtańszy obiad i zupę po 6 godzinach

Plusy

darmowe posiłki

Minusy

stres okłamywanie

jeżeli było by 0 wybrałabym na pewno

uczą oklamywać ludzi, jako skutek każdy podwykonawca jest nie zadowolony i ty będziesz za to odpowiedzialny

Plusy

nie siedzisz wdomu

Minusy

pensja atmosfera nadgodziny ktore nikt nie oplaca

zła

słabe zarobki , słabe warunki socjalne , nie płacą za nadgodziny

Plusy

odzież pracownicza

Dobra kadra współpracowników

Praca 12 - 13 godzin dziennie. Większość praca nocna. Brak rozwoju zawodowego.

Plusy

darmowe posiłki

Minusy

niskie zarobki za taki czas pracy.

Bardzo dobra i solidna firma

Życzliwi i sympatyczni współpracownicy,koleżeńskość i dobra atmosfera na budowach,współdziałanie w sytuacjach problemowych .

Plusy

pakiet medyczny, terminowość wynagrodzenia, pakiet socjalny

Minusy

Firma w której pracują całe klany rodzinne.

Brak poczucia stabilizacji i możliwości awansu poniżej czszebla kierowniczego /koordynacyjnego.

Plusy

opieka medyczna, pakiet benefit

Minusy

Brak życia prywatnego, robota po 12-16 h

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Budimex. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.3

• Budimex