Bricomarché
Zobacz wszystkie opinie o firmie Bricomarché

Bricomarché

Opinia pracownika firmy Bricomarché

Nie polecam ostrzegam

Nie polecam nikomu sklepu w Briko marche. Marna płaca zero szacunku do pracownika. Kasjerka ma odpowiadać z własnego wynagrodzenia za kradzieże klientów. Nie ma tam wogole żadnej organizacji z odbiorem zakupów przez klienta . Prezes za kradzieże obwinia kasierke I chcą żeby placic za kradzieże klientów nie wyzwaja policji. Oszustwo i dają umowę zlecenie i najniższą stawke z czego zapłać za kradzieże w sklepie.

Plusy

Same minusy

Minusy

Niskie bardzo zarobki

Mobbing

Kierownictwo napuszcza na siebie pracowników. Szeroki mobbing oraz niesprawiedliwy system premiowy na zasadzie widzimisię kierownika.Polityka polega na 5 pracowników łącznie z kierownikiem, ktorzy są jego pupilami mogą robić co zechcą i szerzyć mobbing. Grupka podpierdalaczy przez atmosfera jest bardzo gęsta na magazynie. Kierownik robi z magazynu firmę rodzinną i wszystkie lepsze stanowiska obstawia przyjaciółmi i rodziną. Zwolniono bardzo dobrych pracowników bez skrupułów! Zarobić się da ale psychicznie ciężko wytrzymać w tej atmosferze terroru.

Zawiedziona

Niestety szef jest oszustem, obiecywał dłuższe zatrudnienie, po czym na 2 dni przed końcem umowy, zwodził mnie, że bardzo by chciał,zebym pracowała,bo jestem dobrym pracownikiem,jednak nie zależy to tylko od niego,jako że są sieciówką. musi się podporządkować i "góra " kazała mu zwolnić 4:etaty.,ale on robi wszystko żebym została,a po 2 dniach,po prostu,zobaczylam,ze nie jestem uwzględniona w kolejnym grafiku.Szefa nie miałam już przyjemności spotkać.Masakra, tylko po co 2 tyg wcześniej wezwał mnie do siebie i powiedział, żebym się nie martwiła, że umowę mi przedłuży Ach szkoda gadać😞. Podsumowując, ludzie którzy tam pracują są b. fajni, ale jeśli chcesz naprawdę pracować, to nie tam. Nie polecam

Inowrocław

Nie polecam Nie polecamNie polecamNie polecamNie polecam

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Bricomarché. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu