Bricomarché
Zobacz wszystkie opinie o firmie Bricomarché

Bricomarché

Opinia pracownika firmy Bricomarché

Pracowałam w bricomarche Bytom Rewento, na zabrzańskiej. Co mogę powiedzieć,-zarobki zgadzały się z tym co było na umowie czyli 18,30 brutto(12,50 netto) wychodzisz jakoś 2200 do ręki za cały miesiąc.-elastyczny grafik czyli możesz robić 3 dni na po południe i następny dzień na rano, praca 181,5h w miesiącu, praktycznie każdy weekend w pracy czy to sobota czy niedziela.-brak jakichkolwiek premii( a nie była, od kiedy otworzyli się na każdą niedzielę, trzeba było zrobić utarg ponad 20 tysięcy to 100 do wypłaty więcej, co było niemożliwe bo nawet w tygodniu rzadko dochodziło do tylu).-"Rodzinna atmosfera" czyli ja się mogę obijać i nic nie robić bo szefowa jest moją siostrą, a ty rób za 3.-Nagminne naruszanie doby pracowniczej i praca po 9 dni z rzędu z jednym dniem wolnym (widziałam grafiki innych pracowników).-Brak zasad BHP, jak spadniesz z zwyżki to twój problem.-Przemeblowanie całego sklepu co 3 dni bo szefowej nigdy nic nie pasuje (bo w tamtym sklepie mają tak a w tym tak).-O warunkach pracy też trzeba powiedzieć, pracuj w 40 stopniowym upale gdzie na sklepie odczuwalna jest jeszcze większa bo jest to blaszana hala, brak powietrza bo klimatyzacja jest za droga, także jedyne powietrze jakie jest na sklepie to te wpadające przez drzwi wejściowe.-Brak magazynu, wszelkie nadwyżki w dostawie trzeba wciskać na górne półki po drabinie, nie polecam bo na górze temperatura krytyczna i wszelkie powietrze wyssane.-Przerwa 30 minut ale musisz odrobić, więc pracujesz po 8h15min nawet jak nie weźmiesz tych dodatkowych 15min.-Jak szefowa zobaczy, że rozmawiasz z kimś innym niż -

Plusy

Minusy

Zawiedziona

Niestety szef jest oszustem, obiecywał dłuższe zatrudnienie, po czym na 2 dni przed końcem umowy, zwodził mnie, że bardzo by chciał,zebym pracowała,bo jestem dobrym pracownikiem,jednak nie zależy to tylko od niego,jako że są sieciówką. musi się podporządkować i "góra " kazała mu zwolnić 4:etaty.,ale on robi wszystko żebym została,a po 2 dniach,po prostu,zobaczylam,ze nie jestem uwzględniona w kolejnym grafiku.Szefa nie miałam już przyjemności spotkać.Masakra, tylko po co 2 tyg wcześniej wezwał mnie do siebie i powiedział, żebym się nie martwiła, że umowę mi przedłuży Ach szkoda gadać😞. Podsumowując, ludzie którzy tam pracują są b. fajni, ale jeśli chcesz naprawdę pracować, to nie tam. Nie polecam

Pracodawca godny polecenia

Każdemu kto chce pracować polecam pracę w tej firmie, inni pracownicy i kadra są bardzo pomocni i mili. Atmosfera w pracy jest super. Jeśli chodzi o wynagrodzenie jest naprawdę ok.

Plusy

Atmosfera, wynagrodzenie

Minusy

Spokuj

Praca w pośpiechu, minusów dużo. Jedyny plus to wypłata na czas.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Bricomarché. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu