BNP Paribas
Zobacz wszystkie opinie o firmie BNP Paribas

BNP Paribas

Opinia pracownika firmy BNP Paribas

Piotrków trybunalski

To było wspaniale miejsce pracy,zadowoleni klienci,wspaniały zmotywowany do działania zespół rozumiejący i realizujący jasno określone cele.Niestety oddział zamknięty 😥

2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Cop ruda śl.

Przez 9 miesięcy miałem okazje pracować w Centrum Operacyjnym w Rudzie Śląskiej na stanowisku Młodszego Specjalisty i już, na szczęście, jestem byłym pracownikiem tego "banku". Czy poleciłbym to miejsce pracy, swój były zespół, przełożonych, kadrę menadżerską? Zdecydowanie nie... jeśli ktoś chciałby rozpocząć tam pracę lub dostał taką ofertę (mówię ściśle o operacjach, choć słyszałem, że w innych departamentach też jest nieciekawie - co znajduje potwierdzenie w opiniach na tej stronie) to radzę bardzo dobrze to przemyśleć

Plusy

Minusy

wszystko

Organizacja ucząca się

Jak każda duża firma, ma lepsze i gorsze miejsca, ale tu widać, że firma jako całość dąży do ciągłego doskonalenia się.

Legnica bnp paribas

Atmosfera dość przyjazna, niestety wymagania centrali zbyt duże do możliwości rynkowych przez co premia jest raczej nieosiągalna a co za tym idzie nacisk i presja na cele powoduje stres i dyskomfort pracy. Duża odpowiedzialność m.in. finansowa przy pracy kasjera. Typowa korporacja.

Plusy

Opieką medyczną, benefit w postaci punktów wymiennych na nagrody, ubezpieczenie grupowe, PPK

Minusy

Dużą ilość wiedzy i obowiązków, praca pod presją czasu, brak możliwości realizacji wyznaczanych planów, brak współpracy między oddziałem i centrala w dot obsugi spraw klientów, częste awarie programów uniemożliwiające pracę, plany za duże do możliwości rynku.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w BNP Paribas. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu