BNP Paribas
Zobacz wszystkie opinie o firmie BNP Paribas

BNP Paribas

Opinia pracownika firmy BNP Paribas

Legnica bnp paribas

Atmosfera dość przyjazna, niestety wymagania centrali zbyt duże do możliwości rynkowych przez co premia jest raczej nieosiągalna a co za tym idzie nacisk i presja na cele powoduje stres i dyskomfort pracy. Duża odpowiedzialność m.in. finansowa przy pracy kasjera. Typowa korporacja.

Plusy

Opieką medyczną, benefit w postaci punktów wymiennych na nagrody, ubezpieczenie grupowe, PPK

Minusy

Dużą ilość wiedzy i obowiązków, praca pod presją czasu, brak możliwości realizacji wyznaczanych planów, brak współpracy między oddziałem i centrala w dot obsugi spraw klientów, częste awarie programów uniemożliwiające pracę, plany za duże do możliwości rynku.

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Miejsce pracy to nasza część życia

Byłam zadowolona, z tego, ze pracuje w banku. Czasami mogłam pomóc rozwiązać problem, reklamację. Zarobki niskie a wymagania coraz większe. Kadra zarządzająca nie mam zdania Trudne chwile to czasami niezadowolenie klientów, długa kolejka. Ciągły stres w związku z planami sprzedażowymi, ciągłymi rywalizacjami między pracownikami a co sie z tym wiąże atmosfera w pracy. Przyjemnie chwile to zadowolenie klintów, urlop i premia.

Plusy

Prestiż

Dobra

Typowy dzień w pracy to głównie zaplanowanie kontaktów spotkań z klientami z którymi zacieśniamy relacje i z którymi finalizujemy sprzedaż produktów bankowych dopasowanych indywidualnie do potrzeb klienta. Możliwość rozwoju zawodowego jest niska, natomiast kadra zarządzająca jest na wysokim poziomie co wiąże się w wysoką kulturą pracy i dobrymi relacjami przełożony - pracownik.

w miejscu pracy panowałą dobra atmosfera

moja praca codziennie zaczynała się od sprawdzenia bieżących spraw,przeczytania maeli z nowymi rozporządzeniami.Następnie obsługa klienta i bieżąca papierkowa praca.W wolnej chwili,kiedy nie był klientów w placówce realizowanie nowych szkoleń.Kierownictwo bardzo pomagało w sprawach trudnych,współpracownicy bardzo pomocni i lojalni.Najprzyjemniejszą częścią pracy było zadowolenie klientów,ich uśmiech i miłe słowo.Najbardziej stresująca część dnia to podliczanie kasy na koniec.

Plusy

możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez różne szkolenia

Minusy

praca w małej miejscowośći, brak nowych klientów

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w BNP Paribas. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu