BNP Paribas
Zobacz wszystkie opinie o firmie BNP Paribas

BNP Paribas

Opinia pracownika firmy BNP Paribas

Dobra atmosfera kierownicy nawiedzeni.

Nie było podwyżki po stażu pracy, mimo, że obiecana. Nie było też żadnego wsparcia merytorycznego od kierowników. Wypłata najniższa krajowa, premie można było wyrobić ale niektóre miejsca miały utrudnione możliwości z powodu zróżnicowanego rozłożenia klientów, a cele były wszędzie te same. dział kierowniczy głównie na urlopie albo głową w warszawce nie ma mowy o wsparciu pracownika. Traktowanie każdego bardzo olewczo. Totalna samowolka w pracy, pracownicy kompletnie bez wiedzy na każdym stanowisku; tak samo klienci zostawieni na pastwe losu.

Plusy

Multisport luxmed

4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym

Cop ruda śl.

Przez 9 miesięcy miałem okazje pracować w Centrum Operacyjnym w Rudzie Śląskiej na stanowisku Młodszego Specjalisty i już, na szczęście, jestem byłym pracownikiem tego "banku". Czy poleciłbym to miejsce pracy, swój były zespół, przełożonych, kadrę menadżerską? Zdecydowanie nie... jeśli ktoś chciałby rozpocząć tam pracę lub dostał taką ofertę (mówię ściśle o operacjach, choć słyszałem, że w innych departamentach też jest nieciekawie - co znajduje potwierdzenie w opiniach na tej stronie) to radzę bardzo dobrze to przemyśleć

Plusy

Minusy

wszystko

Organizacja ucząca się

Jak każda duża firma, ma lepsze i gorsze miejsca, ale tu widać, że firma jako całość dąży do ciągłego doskonalenia się.

Legnica bnp paribas

Atmosfera dość przyjazna, niestety wymagania centrali zbyt duże do możliwości rynkowych przez co premia jest raczej nieosiągalna a co za tym idzie nacisk i presja na cele powoduje stres i dyskomfort pracy. Duża odpowiedzialność m.in. finansowa przy pracy kasjera. Typowa korporacja.

Plusy

Opieką medyczną, benefit w postaci punktów wymiennych na nagrody, ubezpieczenie grupowe, PPK

Minusy

Dużą ilość wiedzy i obowiązków, praca pod presją czasu, brak możliwości realizacji wyznaczanych planów, brak współpracy między oddziałem i centrala w dot obsugi spraw klientów, częste awarie programów uniemożliwiające pracę, plany za duże do możliwości rynku.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w BNP Paribas. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj BNP Paribas z

• BNP Paribas
  • Dobra atmosfera kierownicy nawiedzeni.