BNP Paribas

Opinie pracowników firmy BNP Paribas

Znaleziono 28 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (3,886)

Legnica bnp paribas

Atmosfera dość przyjazna, niestety wymagania centrali zbyt duże do możliwości rynkowych przez co premia jest raczej nieosiągalna a co za tym idzie nacisk i presja na cele powoduje stres i dyskomfort pracy. Duża odpowiedzialność m.in. finansowa przy pracy kasjera. Typowa korporacja.

Plusy

Opieką medyczną, benefit w postaci punktów wymiennych na nagrody, ubezpieczenie grupowe, PPK

Minusy

Dużą ilość wiedzy i obowiązków, praca pod presją czasu, brak możliwości realizacji wyznaczanych planów, brak współpracy między oddziałem i centrala w dot obsugi spraw klientów, częste awarie programów uniemożliwiające pracę, plany za duże do możliwości rynku.

Organizacja ucząca się

Jak każda duża firma, ma lepsze i gorsze miejsca, ale tu widać, że firma jako całość dąży do ciągłego doskonalenia się.

Dobra atmosfera kierownicy nawiedzeni.

Nie było podwyżki po stażu pracy, mimo, że obiecana. Nie było też żadnego wsparcia merytorycznego od kierowników. Wypłata najniższa krajowa, premie można było wyrobić ale niektóre miejsca miały utrudnione możliwości z powodu zróżnicowanego rozłożenia klientów, a cele były wszędzie te same. dział kierowniczy głównie na urlopie albo głową w warszawce nie ma mowy o wsparciu pracownika. Traktowanie każdego bardzo olewczo. Totalna samowolka w pracy, pracownicy kompletnie bez wiedzy na każdym stanowisku; tak samo klienci zostawieni na pastwe losu.

Plusy

Multisport luxmed

IT Kraków

Chciałbym przestrzec przed tym pracodawcą. Postanowiłem uciec, tak, uciec bo inaczej nie można tego nazwać. Wszystkie procesy zachodzące w IT idą w jednym kierunku, a tym kierunkiem jest Warszawa. Obecnie w Krakowie nie ma już osób władnych, który były by w stanie stanąć z pracownikiem z Krakowa, powalczyć o niego, wszystko co się dzieje to ciche przygotowania do relokacji IT. Warszawa się bunkruje, zabiera wszystko co może i jest na to przyzwolenie ponieważ stanowiska kierowników, dyrektorów obstawiono ludźmi z Warszawy. Oni myślą o sobie, czym bardziej się okopią, tym bardziej będą nie do ruszenia. Każdy inteligentny szef wie, że nie podcina się gałęzi na której się siedzi. Inną sprawą jest to, że w banku nie funkcjonuje nic co w innych firmach jest standardem: nie ma procesu zarządzania incydentem/problemem/zmianą, wszystko to jedna prowizorka. Bardzo duża ilość nadgodzin, tych wieczornych i tych w weekendy. Jest ogólne przyzwolenie "Góry" i HR na ciągłe nadgodziny. Panuje ogólne niedoszacowanie ludzi w poszczególnych zespołach, kompletny brak czasu na dokształcanie, place niższe niż rynkowe, nie dba się o "starych" pracowników. Firma potrafi bez żadnych skrupułów zwolnić wieloletniego pracownika i zatrudnić innego na kontrakt na jego miejsce, chociaż mogłaby zaproponować zmianę UoP na kontrakt obecnemu pracownikowi. Pracownik w tym banku jest kulą u nogi Prezesa, który czym więcej zaoszczędzi na pracownikach tym większą premię dostanie i tylko to się liczy.

Ok

Dobra atmosfera szkolenia pakiet socjalny premie płatne nadgodziny

Po trupach do celu

Brak szacunku do klienta. Od fuzji z RBPL klienci przejętego banku traktowani jak zło konieczne. Ludzie nieszczerzy, bojący się o swoje stanowiska, co przekłada się atmosferę w pracy. Dużo pomówień, plotek, układów i stronniczości. Trwa nagonka na dawnych dyrektorów Raiffeisen Bank. Audyty, brak szkoleń, publiczna krytyka. Zwolnienia, które kończą się w sądach. PPracownicy walczą o dobre i

Fun workplace

A good place to work if you think about high-quality office space. The international work environment and highly formalized procedures can prove to be an asset for many employees.

Miejsce pracy to nasza część życia

Byłam zadowolona, z tego, ze pracuje w banku. Czasami mogłam pomóc rozwiązać problem, reklamację. Zarobki niskie a wymagania coraz większe. Kadra zarządzająca nie mam zdania Trudne chwile to czasami niezadowolenie klientów, długa kolejka. Ciągły stres w związku z planami sprzedażowymi, ciągłymi rywalizacjami między pracownikami a co sie z tym wiąże atmosfera w pracy. Przyjemnie chwile to zadowolenie klintów, urlop i premia.

Plusy

Prestiż

Minusy

Unikać na tę chwilę po fuzji kwietniowej 2019 r z RBPL !!!

Szczególnie Radziejowa i regionu Włocłwek, Toruń Aleksandrów Kujawski. Tamtejszy dyrektor regionalny przyjmuje alkoholików do pracy, którzy przychodzą pod wpływem alkoholu lub w ogóle ! Natomiast obecny dyrektor oddziału w Radziejowie po RBPL, to osoba nieinkompetentna, która po 6 miesiącach pracy nie zna produktów ani procedur. Pomaga innym doradcom detalicznym z uwagi na to, że to według niej prostsze niż firmy i rolnicy. Dyskryminowała moje stanowisko i nie chciała pomóc gdzie to jej obowiązek ! Krytykowała publicznie moje wyniki pracy ! Rolników ma za naiwnych idiotów, których non stop wprowadzała błąd i tracili często pieniądze, niesłuszne pobrane prowizje, odsetki etc. W ciągu 6 miesięcy wpłynęło tam 6 reklamacji na tę dyrektorkę ! Temat leasingu męczyła od 3 miesięcy. Wynik na 5 miejscu spośród 14 w regionie i zwolniła bez uzasadnienia, bo umowa na czas określony.

Plusy

Zespół

Minusy

Niskie zarobki, dyrektor oddziału, mobbing i dyskryminacja

Bank wazeliniarzy

Niewykwalifikowana kadra zarządzająca. Bardzo słabe podejście do pracowników. Kierownictwo ma swoich pupili których promuje choć robią wszystko źle bądź nic nie robią. Wszech obecne wazeliniarstwo.

Dobra klimat

Oceniam dość pozytywnie miła atmosfera fajni ludzie

Plusy

Beztresowa praca

Dobra

Bardzo dobra atmosfera w Oddziale, współpraca i pomoc między pracownikami. Teraz pracuję w innym miejscu, ale jednak za pracą w tym Oddziale szybko zatęskniłem/am. Duże tempo pracy, ale za to nie ma mowy o pracy po godzinach. Jak się należy człowiek pochwalony a jak się należy to też postawiony do pionu. Sprawiedliwe ale i wymagające podejście do każdego pracownika, było fajnie. Zawsze człowiek wiedział na czym stoi, bez owijania i podchodów.

Plusy

brak pracy po godzinach, nie ma mowy masz mieć czas dla siebie i rodziny

Minusy

rzadkie podwyżki

Praca zadowalająca

Dużo zmian, nie koniecznie pozytywnych dla pracowników po fuzji z bankiem BNP. Wymiana kadry zarządzającej na terenie warszawy i mazowsza ze "starych:BGŻ-owców, na "zfrancuziałych" BNP-owców..nie potrzebne przepychanie się i wprowadzenie wyścigu szczurów, do niedawna zupełnie nie znanego tej firmie..

Miejsce pełne wyzwań

Zbyt dużą wagę przykłada się do sprzedaży kosztem jakości oferowanych produktów bankowych.

było ok

Bank BGŻ BNP Paribas S.A. – bank uniwersalny z siedzibą w Warszawie powstały poprzez fuzję prawną Banku Gospodarki Żywnościowej S.A. z BNP Paribas Bankiem Polska S.A. Jest 7. bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów.

Miejsce pracy stanowią ludzie

MIejsce pracy stanowią ludzie, a nie sposób zarządzania nimi.

Plusy

Ludzie

positive

Very good management organization. High work culture. Excellent relationships among employees. Unpleasant changes dictated by the merger of banks -change total operating systems.

Plusy

Great working atmosphere.The possibility of development and training.

Minusy

Low wages.Very large range of duties.

dobra

Moja ocena jest pozytywna jednakże chciałabym rozwijać się dalej

Plusy

opieka medyczna

Minusy

niskie zarobki, brak możliwości rozwoju

Zespół fajny, zgrany - gorzej z kierownictwem.

Jak w każdym banku - plany, plany i jeszcze raz plany. Zarobki nieadekwatne do odpowiedzialności. Do pracy ma Cię zmotywować zdanie typu "masz umowę do końca miesiąca, a o pracę dzisiaj ciężko". Brak benefitów dla pracowników (na Święta Bożego Narodzenia bony podarunkowe otrzymały dzieci pracowników [?!]). Najfajniejsza część pracy? Zespół - zgrane osoby, zawsze chętne do pomocy.

Plusy

Zespołowość

Minusy

Brak benefitów

Gdy odchodzilam z tego miejsca - bylo to miejsce gdzie panowała bardzo niedobra atmosfera pracy.

Plusy

Dobre wynagrodzenie

Minusy

Mikromanagment, brak docenienia, zła atmosfera pracy, brak work/life balance

Dobra

Typowy dzień w pracy to głównie zaplanowanie kontaktów spotkań z klientami z którymi zacieśniamy relacje i z którymi finalizujemy sprzedaż produktów bankowych dopasowanych indywidualnie do potrzeb klienta. Możliwość rozwoju zawodowego jest niska, natomiast kadra zarządzająca jest na wysokim poziomie co wiąże się w wysoką kulturą pracy i dobrymi relacjami przełożony - pracownik.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w BNP Paribas. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.9

• BNP Paribas