BLACK RED WHITE

Opinie o firmie BLACK RED WHITE, temat Płaca i benefity

Ekipę miałam wspaniałą,walczyliśmy o nasz salon i klientów jak "lwy"!Niestety brak zainteresowania z góry:kierownika,menadżera i prezesów!Prośby o pomoc i wsparcie odbijały się echem.Brak możliwości awansu, oraz wygórowane i niesprawiedliwe rozwiązania dotyczące premi sprzedażowych!!!
Minusy
Zero szacunku ze strony kierownika salonu i jego przełożonych w stosunku do pracowników i klientów. Wykorzystywanie sprzedawców do ciężkich prac magazynowych, do rozworzenia prywatnymi samochodami zamówień do klientów. Narażanie zdrowia i życia pracowników. Wszystko pod groźbami zwolnienia z pracy. Ciągłe pretensje i krzyki ze strony kierownika. Regionalny pomimo tego że o wszystkim wie to zero reakcji, z uśmiechem twierdzi że tak ma być. Cała "góra" ściągnięta do firmy po rodzinie i znajomości, każdy ma "plecy". Po roku pracy kierownik nie potrafi obsługiwać systemu w którym pracuje, nie mówiąc już o braku podstawowych umiejętności obsługi komputera. Okłamywanie swojej załogi i klientów na porządku dziennym. Ogólnie salon w BB popada w ruinę od czasu zmiany kierownictwa, wieloletni pracownicy są szykanowani i zmuszani do odejścia. Bardzo stresująca atmosfera. Podsumowując, potrzeba dobrego kierownika i miesięcy ciężkiej pracy żeby ten salon wyprowadzić na prostą - niesmak pozostanie.
Minusy
Zbyt wiele żeby wymieniać.
Mobbing i ze strony dyrektorki i ze strony menagera, Nie można mieć własnego zdania, Każdy kto zwrócił jakies sugestie od razu zostawał zwolniony. Przerzuca się pracownika z działu na dział bez jego wiedzy co uniemożliwia wypracowanie premii. Jestes sprzedawcą sprzątaczką, magazynierem w jednym. Zero bonów na święta zero paczek dla dzieci,
Średni zakład pracy. Zalety to tylko wolne weekendy.
Me gustó trabajo con los clientes y presentar los productos. Era un puesto que permitía ganar la experiencia y desarrollo. La tienda ofrece alta gama de los muebles por lo tanto el trabajo era muy curioso. Lo que no me gustaba era el sueldo bajo
Zobacz więcej opinii o firmie BLACK RED WHITE