BLACK RED WHITE

Opinie pracowników firmy BLACK RED WHITE

Wyświetlono wszystkie opinie (13)

Brak rozmowy z pracownikami

Ekipę miałam wspaniałą,walczyliśmy o nasz salon i klientów jak "lwy"!Niestety brak zainteresowania z góry:kierownika,menadżera i prezesów!Prośby o pomoc i wsparcie odbijały się echem.Brak możliwości awansu, oraz wygórowane i niesprawiedliwe rozwiązania dotyczące premi sprzedażowych!!!

Negatywna

Chciałabym się podzielić praca w BRWOtóż Pani kierownik nie wywiązuje się z obowiązków jaki powinna szkolenie pracownika jest ważne by mógł pracować w danej firmie. Jestem w szoku jak można tak beszczelnie podchodzić do nowych pracowników, to po co się ludzi zatrudnia po to by siedzieć i pachnieć. Plus kierownik stosuje mobbing na pracownikach traktuje ich jak rzeczy a nie pomoc sądząc że nie są jej potrzebni. Moim zdaniem P. Kierownik zupełnie odbiega zbytnio od swoich obowiązków niż się za nie wziąść.Naprawdę nie rozumiem jak można nie mieć sumienia. Powiem krótko nie polecam pracy w tej firmie.

Plusy

Wypłata na czas

Minusy

Brak szkoleń, brak premii

Dopóki jest fajny i ogarniety zespół jest ok.

Nie polecam pracy w tej sieci salonów.W małym oddziale jest sie od wszystkiego w duzym jest mega rotacja bo zarobki dla projektantów to nieporozumienie nawet przy realizowaniu planów na 120 czy 150%Jak sie trafi na ogarniety zespół jest w miare ok. Ale w tej firmie drenuja kadre zarządzająca i na stołki i potem na kierowników wskakuja nieogarniete mameje, które nie potrafią nawet obsłużyć programu sprzedażowo/magazynowego. Monitoring sklepow służy do szpiegownania pracowników zamiast zapewnieniu im bezpieczenstwa. Stroj sluzbowy to hit. Koszula z długim rekawem jedna na pół roku i polar. A ekwiwalent na jej pranie to cale 10zl brutto miesiecznie. I masz w tej jednej chodzic non stop dopóki nie zapracujesz na kolejną.Regionalny potrafił wydać polecenia z groźbami, że musisz cos zrobić, oczywiscie telefonicznie żeby nie było śladu a potem przyjeżdża inny typ z centrali i rozlicza cię jak złodzieja z wykonanych poleceń.Nie płacą za nadgodziny. Wieczne wakaty bo ogarnieci ludzie uciekają a kierownictwo od lat uwaza, że tłumy chętnych na te ich kokosy sie znajdą.

Plusy

Żadnych. Praca najwyzej na przetrwanie w poszukiwniu innej.

Minusy

Od braku dobrych szkolen po zarobki.

zakład w Nowym Tomyślu

rekrutuje osoba która się nie przedstawia a interesuje ja tylko kwota jaką chce się zarabiać, jeżeli jest dla nich za wysoka nie oddzwaniają, krzak nie firma

Plusy

Minusy

niskie zarobki, przestarzała technologia, rekrutacja z czasów PRL

Omijać szerokim łukiem tych wyzyskiwaczy

Firma o której ciężko powiedzieć cokolwiek dobrego. Zaczynając od wynagrodzenia, wdrożenia i organizacji pracy, zakresu obowiązków, czy kierownictwa. Wszystko na żenująco niskim poziomie.

Przyjemne miejsce

Polecam pracę w firmie Black Red white , atmosfera w pracy na luzie , praca z klientem wiadomo jak jest , ogólnie polecam ale to było kilka lat temu teraz to może wyglądać inaczej

Żenada.

Zero szacunku ze strony kierownika salonu i jego przełożonych w stosunku do pracowników i klientów. Wykorzystywanie sprzedawców do ciężkich prac magazynowych, do rozworzenia prywatnymi samochodami zamówień do klientów. Narażanie zdrowia i życia pracowników. Wszystko pod groźbami zwolnienia z pracy. Ciągłe pretensje i krzyki ze strony kierownika. Regionalny pomimo tego że o wszystkim wie to zero reakcji, z uśmiechem twierdzi że tak ma być. Cała "góra" ściągnięta do firmy po rodzinie i znajomości, każdy ma "plecy". Po roku pracy kierownik nie potrafi obsługiwać systemu w którym pracuje, nie mówiąc już o braku podstawowych umiejętności obsługi komputera. Okłamywanie swojej załogi i klientów na porządku dziennym. Ogólnie salon w BB popada w ruinę od czasu zmiany kierownictwa, wieloletni pracownicy są szykanowani i zmuszani do odejścia. Bardzo stresująca atmosfera. Podsumowując, potrzeba dobrego kierownika i miesięcy ciężkiej pracy żeby ten salon wyprowadzić na prostą - niesmak pozostanie.

Minusy

Zbyt wiele żeby wymieniać.

Wrocław Bielany

Mobbing i ze strony dyrektorki i ze strony menagera, Nie można mieć własnego zdania, Każdy kto zwrócił jakies sugestie od razu zostawał zwolniony. Przerzuca się pracownika z działu na dział bez jego wiedzy co uniemożliwia wypracowanie premii. Jestes sprzedawcą sprzątaczką, magazynierem w jednym. Zero bonów na święta zero paczek dla dzieci,

Średni zakład pracy. Zalety to tylko wolne weekendy.

Presentado los productos de la marca black red white que eran los muebles de toda clase. Me aprendió manejar cobro en caja, interactuar con el cliente

Me gustó trabajo con los clientes y presentar los productos. Era un puesto que permitía ganar la experiencia y desarrollo. La tienda ofrece alta gama de los muebles por lo tanto el trabajo era muy curioso. Lo que no me gustaba era el sueldo bajo

Warehouse Operative

Duties include processing orders placed by clients. Picking and packing. Loading and unloading lorries with counterbalance forklift. Booking good in. Housekeeping.

Średnia atmosfera w pracy.

Każdy dzień był nudny, nie było prawie w ogóle roboty, Student nie ma możliwości rozwoju.

acquired a lot of experience

First five years I installed furnitire. After them I designed and I sold furniture. This was responsible work.

Plusy

Work for famous factory

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w BLACK RED WHITE. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,2 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu