BLACK RED WHITE

Opinie pracowników firmy BLACK RED WHITE

Wyświetlono wszystkie opinie (8)
Ekipę miałam wspaniałą,walczyliśmy o nasz salon i klientów jak "lwy"!Niestety brak zainteresowania z góry:kierownika,menadżera i prezesów!Prośby o pomoc i wsparcie odbijały się echem.Brak możliwości awansu, oraz wygórowane i niesprawiedliwe rozwiązania dotyczące premi sprzedażowych!!!
Minusy
Zero szacunku ze strony kierownika salonu i jego przełożonych w stosunku do pracowników i klientów. Wykorzystywanie sprzedawców do ciężkich prac magazynowych, do rozworzenia prywatnymi samochodami zamówień do klientów. Narażanie zdrowia i życia pracowników. Wszystko pod groźbami zwolnienia z pracy. Ciągłe pretensje i krzyki ze strony kierownika. Regionalny pomimo tego że o wszystkim wie to zero reakcji, z uśmiechem twierdzi że tak ma być. Cała "góra" ściągnięta do firmy po rodzinie i znajomości, każdy ma "plecy". Po roku pracy kierownik nie potrafi obsługiwać systemu w którym pracuje, nie mówiąc już o braku podstawowych umiejętności obsługi komputera. Okłamywanie swojej załogi i klientów na porządku dziennym. Ogólnie salon w BB popada w ruinę od czasu zmiany kierownictwa, wieloletni pracownicy są szykanowani i zmuszani do odejścia. Bardzo stresująca atmosfera. Podsumowując, potrzeba dobrego kierownika i miesięcy ciężkiej pracy żeby ten salon wyprowadzić na prostą - niesmak pozostanie.
Minusy
Zbyt wiele żeby wymieniać.
Mobbing i ze strony dyrektorki i ze strony menagera, Nie można mieć własnego zdania, Każdy kto zwrócił jakies sugestie od razu zostawał zwolniony. Przerzuca się pracownika z działu na dział bez jego wiedzy co uniemożliwia wypracowanie premii. Jestes sprzedawcą sprzątaczką, magazynierem w jednym. Zero bonów na święta zero paczek dla dzieci,
Średni zakład pracy.

Zalety to tylko wolne weekendy.
Me gustó trabajo con los clientes y presentar los productos. Era un puesto que permitía ganar la experiencia y desarrollo. La tienda ofrece alta gama de los muebles por lo tanto el trabajo era muy curioso. Lo que no me gustaba era el sueldo bajo
Duties include processing orders placed by clients. Picking and packing. Loading and unloading lorries with counterbalance forklift. Booking good in. Housekeeping.
Każdy dzień był nudny, nie było prawie w ogóle roboty, Student nie ma możliwości rozwoju.
First five years I installed furnitire. After them I designed and I sold furniture. This was responsible work.
Plusy
Work for famous factory