Biedronka
Zobacz wszystkie opinie o firmie Biedronka

Biedronka

Opinia pracownika firmy Biedronka

Dobre ale jako pierwsza praca lub przejsciowa

Generalnie to była pierwsza praca,wiadomo trudno zaczynać swoją przygodę z praca od jednego z najgorszych zawodow(przez klientow ) jest ciezko ale idzie się przyzwyczaić. Jednak pracując czujesz pewien smród,u mnie maskowała go mocno fajna atmosfera i ogarnięty kierownik. Ten smród to burdel w firmie,pierwsza sprawa to totalnie olanie kluczowych spraw(większość to według mnie wina rejonowego):- koszulki prawdopodobnie dostaniesz od koleżanek bo przeważnie nie ma wogole. -Buty ochronne mimo próśb przez 1 rok i 2 miesiące nie potrafią przyjść mimo ze są zamawiane- Według procedur każda biedronka powinna mieć drobne raz w tygodniu ,1600 złoty, w moim sklepie mimo interwencji przez rok nie było nawet zlotowki(a na pytanie co masz zrobić jak nie masz było ,,a co ja ci zrobię? Przecież nie mam” od kierowniczki,ja mam mieć rozumiem?)-W sobotę przy promocji 12+12 potrafi być 3 osoby na zmianie -SOM ma wszystko gdzieś, kierownikowi mówi jedno ,tobie tez jedno a robi drugie. Np ja od 7 miesięcy jestem zapewniany ze ,,zostanę przeniesiony” bliżej swojego miejsca zamieszkania.-coś się zepsuje? Nie ma naprawy,o ile szef SOMa nie przyjeżdża to urwana klamka potrafi być przez 6 miesięcy nie naprawiona no bo ,,można zamknąć drzwi to po co”. Czy tez brak dorobienia klucza do szafki wiec przebierasz się bez szafki bo nie ma kluczyków.-organizacja: podczas remontu generalnego przychodzi technik naprawić światło w mroźni ,tak się komunikują co pokazuje organizacje pracy. W 3 osoby na zmianie według SOMa powinno być tak: cały czas ktoś stoi na samoobsłudze, jeden kasjer i jedna osoba -

Plusy

Atmosfera, wmiare dobre pieniądze jak na 1 prace, łatwo się dostac

Minusy

Nacisk na wyniki wzamian totalne olewanie przez SOMa, grafik zmieniany codziennie, telefony w wolne o 6 rano

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Biedronka - wyzysk, mobbing i zakompleksieni przełożeni

Nie polecam pracy w biedronce chyba, że jesteś osobą która koniecznie potrzebuje pracy.1. Wyzysk - oczekują za dużo od jednego pracownika a pracowników na sklepie jest bardzo mało (ZA MAŁO!) 2. Przełożeni ale nie kierownicy tylko osoby jeszcze wyżej przyjeżdżają raz na jakiś czas i wymyślają jakieś rzeczy a nawet chyba nie wiedzą jak działa w praktyce sklep... albo zapomnieli jak kiedyś pracowali jako pracownik sklepu o ile pracowali. Dodatkowo niewdzięczni.3. Mobbing - straszenie przeniesieniem lub czymś innym przez przełożonych, współpracownicy obgadują i nagadują za plecami.4. Mała stawka jak na takie warunki pracy. Robisz za pięciu a dostajesz tyle co nic.

Plusy

Jak trafisz dobry zespół to atmosfera i tyle

Minusy

niskie zarobki, niewdzięczni koordynatorzy i przełozeni, wyzysk, za mało pracowników

Zielona Góra biedronka ul zachodnia

Nie polecam pracy w biedronce Kierownictwo tylko znazwy Panuje bałagan na sklepie dużo towaru Mało ludzi do pracy.Panuje dyskryminacja i mobbing pracowników przez Kierownictwo i pracowników starszych stażem Dyskryminują osoby samotnie wychowujące dzieci grafik jest zmieniany bez twojej wiedzy Dyskryminują osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności taki pracownik jest Mało wydajny Grafik jest nie sprawidliwie układany Nie wszyscy pracownicy są równo traktowani

Fresh expert

Nie polecam tego stanowiska. Ciągła gonitwa z czasem aby wyrobić się ze wszystkim. Od pieczywa do warzyw, a i tak wymagają tego, aby być jeszcze przy miksach bo za mało jest ludzi i nie ma kto rozłożyć towaru..

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Biedronka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Biedronka z

• Biedronka
  • Dobre ale jako pierwsza praca lub przejsciowa