Biedronka
Zobacz wszystkie opinie o firmie Biedronka

Biedronka

Opinia pracownika firmy Biedronka

Mobing

Ciężka praca. Długie zmiany. Kierownictwo bardzo naciskają na pracowników.

Biedronka - wyzysk, mobbing i zakompleksieni przełożeni

Nie polecam pracy w biedronce chyba, że jesteś osobą która koniecznie potrzebuje pracy.1. Wyzysk - oczekują za dużo od jednego pracownika a pracowników na sklepie jest bardzo mało (ZA MAŁO!) 2. Przełożeni ale nie kierownicy tylko osoby jeszcze wyżej przyjeżdżają raz na jakiś czas i wymyślają jakieś rzeczy a nawet chyba nie wiedzą jak działa w praktyce sklep... albo zapomnieli jak kiedyś pracowali jako pracownik sklepu o ile pracowali. Dodatkowo niewdzięczni.3. Mobbing - straszenie przeniesieniem lub czymś innym przez przełożonych, współpracownicy obgadują i nagadują za plecami.4. Mała stawka jak na takie warunki pracy. Robisz za pięciu a dostajesz tyle co nic.

Plusy

Jak trafisz dobry zespół to atmosfera i tyle

Minusy

niskie zarobki, niewdzięczni koordynatorzy i przełozeni, wyzysk, za mało pracowników

Zielona Góra biedronka ul zachodnia

Nie polecam pracy w biedronce Kierownictwo tylko znazwy Panuje bałagan na sklepie dużo towaru Mało ludzi do pracy.Panuje dyskryminacja i mobbing pracowników przez Kierownictwo i pracowników starszych stażem Dyskryminują osoby samotnie wychowujące dzieci grafik jest zmieniany bez twojej wiedzy Dyskryminują osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności taki pracownik jest Mało wydajny Grafik jest nie sprawidliwie układany Nie wszyscy pracownicy są równo traktowani

Fresh expert

Nie polecam tego stanowiska. Ciągła gonitwa z czasem aby wyrobić się ze wszystkim. Od pieczywa do warzyw, a i tak wymagają tego, aby być jeszcze przy miksach bo za mało jest ludzi i nie ma kto rozłożyć towaru..

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Biedronka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu