Biedronka
Zobacz wszystkie opinie o firmie Biedronka

Biedronka

Opinia pracownika firmy Biedronka

Zielona Góra biedronka ul zachodnia

Nie polecam pracy w biedronce Kierownictwo tylko znazwy Panuje bałagan na sklepie dużo towaru Mało ludzi do pracy.Panuje dyskryminacja i mobbing pracowników przez Kierownictwo i pracowników starszych stażem Dyskryminują osoby samotnie wychowujące dzieci grafik jest zmieniany bez twojej wiedzy Dyskryminują osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności taki pracownik jest Mało wydajny Grafik jest nie sprawidliwie układany Nie wszyscy pracownicy są równo traktowani

Lublin Ruciana 4

Pensja to śmiech ma sali. Piłowanie pyska przez przełożoną, która jest zakompleksiona i nie nadaje się do kierowania ludźmi, prostaczka, mobbing i wyśmiewanie oracowników ciągły krzyk. I tak nie ma znaczenia ta opinia, bo ci co są "na górze" interesują się tylko kasą, nie ludźmi na dole. Poza tym brud. Niby sprzątane, ale tylko z wierzchu. Śmierdzi.

Plusy

Nie ma

Minusy

Przełożona i wiele innych

Wolanowska Radom, Sobótki,Czarnoleska

Zero motywacji, zero szacunku,faworytki stare pracownice,brak przerw śniadaniowych przy 8 ,12 h pracy,szybko to jest za wolno trzeba jeszcze szybciej, najlepiej fruwać. Ludzie odchodzą na potęgę. Brak jednego zadanie tylko 10. Pyskówki kierowników przy ludziach na kasie na pracownika, że czegoś nie umie. Notatki za to że czegoś nie zrobiliśmy lub było źle 😭,że się klient poskarżył... Chory system . Zmieńcie to ,bo pracować nikt nie będzie!!!

Plusy

Minusy

Zapierdol i brak szacunku, pomimo zapewnień szanowania kp, brak przerw śniadaniowych
Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Nie znam takiej

Totalna porażka , nawet Ukraińcy nie chcą tam pracować.Rozliczanie pracownika obłożonego zbyt dużą ilością obowiązków z każdej minuty.Kaizen np w sklepie gdzie regały się rozlatują.Kretynizm kadry zarządzającej.Remont odkładany z roku na rok i dużo , dużo innych uwag o których aż przykro pisać.więć albo Gronimo tak zarządza , albo Polka Polkę chce zajechać...

Plusy

Minusy

Mobbing i bardzo słabe płace

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Biedronka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu