Biedronka
Zobacz wszystkie opinie o firmie Biedronka

Biedronka

Opinia pracownika firmy Biedronka

Biedronka - wyzysk, mobbing i zakompleksieni przełożeni

Nie polecam pracy w biedronce chyba, że jesteś osobą która koniecznie potrzebuje pracy.1. Wyzysk - oczekują za dużo od jednego pracownika a pracowników na sklepie jest bardzo mało (ZA MAŁO!) 2. Przełożeni ale nie kierownicy tylko osoby jeszcze wyżej przyjeżdżają raz na jakiś czas i wymyślają jakieś rzeczy a nawet chyba nie wiedzą jak działa w praktyce sklep... albo zapomnieli jak kiedyś pracowali jako pracownik sklepu o ile pracowali. Dodatkowo niewdzięczni.3. Mobbing - straszenie przeniesieniem lub czymś innym przez przełożonych, współpracownicy obgadują i nagadują za plecami.4. Mała stawka jak na takie warunki pracy. Robisz za pięciu a dostajesz tyle co nic.

Plusy

Jak trafisz dobry zespół to atmosfera i tyle

Minusy

niskie zarobki, niewdzięczni koordynatorzy i przełozeni, wyzysk, za mało pracowników

2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Lublin Ruciana 4

Pensja to śmiech ma sali. Piłowanie pyska przez przełożoną, która jest zakompleksiona i nie nadaje się do kierowania ludźmi, prostaczka, mobbing i wyśmiewanie oracowników ciągły krzyk. I tak nie ma znaczenia ta opinia, bo ci co są "na górze" interesują się tylko kasą, nie ludźmi na dole. Poza tym brud. Niby sprzątane, ale tylko z wierzchu. Śmierdzi.

Plusy

Nie ma

Minusy

Przełożona i wiele innych

Wolanowska Radom, Sobótki,Czarnoleska

Zero motywacji, zero szacunku,faworytki stare pracownice,brak przerw śniadaniowych przy 8 ,12 h pracy,szybko to jest za wolno trzeba jeszcze szybciej, najlepiej fruwać. Ludzie odchodzą na potęgę. Brak jednego zadanie tylko 10. Pyskówki kierowników przy ludziach na kasie na pracownika, że czegoś nie umie. Notatki za to że czegoś nie zrobiliśmy lub było źle 😭,że się klient poskarżył... Chory system . Zmieńcie to ,bo pracować nikt nie będzie!!!

Plusy

Minusy

Zapierdol i brak szacunku, pomimo zapewnień szanowania kp, brak przerw śniadaniowych

Stres

Stres przed nie wyrobieniem się z obowiązków napływających z wyższego rangą kierownika ,nacisk nad karaniem pracowników. Brak szacunku nad długoletnim pracownikiem

Plusy

Socjal

Minusy

Zarobki adekwatne do obowiązków

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Biedronka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu