Biedronka

Opinie dot. stanowiska Manager (m/k) w firmie Biedronka

Manager (m/k)2 opinie

Znaleziono 2 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (393)

Praca, która codziennie daje poczucie satysfakcji.

Pracując w Biedronce możesz liczyć na bardzo dynamiczne środowisko oraz ciągłe zmiany - jeśli ktoś lubi taki klimat, to na pewno odnajdzie się w swoich codziennych obowiązkach. Biedronka oferuje bogaty pakiet benefitów, a co najważniejsze, możesz mieć pewność stabilności zatrudnienia, ponieważ firma cały czas się rozwija.

Plusy

Zniżka na obiady w kantynie w biurze, benefity, atmosfera, dynamiczne środowisko pracy, międzynarodowa organizacja.

Minusy

Nadgodziny.

Warszawa, HQ

W Biedronce pracuje się dobrze i co ważne stabilnie. Awansowani są, w większości przypadków, obecni pracownicy, a nie osoby z zewnątrz. Zasady rozwoju i awansu są tu dość jasno określone. Można też zmienić dział i rozwijać się w różnych obszarach. Oczywiście branża retail wymaga zwinności i pracy pod presją czasu, ale od pierwszej rozmowy rekrutacyjnej nikt tego nie ukrywa. Branża jest wymagająca, ale daje też dużo satysfakcji. Dla mnie najważniejsi są w firmie ludzie i szczerze to właśnie oni są największą zaletą Biedronki. Są osoby, które pracują tu bardzo długo - nawet ponad 20 lat. Można liczyć na wsparcie, radę, dobre słowo i uśmiech.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Biedronka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Biedronka z

Opinie o firmie Biedronka według lokalizacji

• Biedronka
  • Manager (m/k)