Biedronka

Opinie o firmie Biedronka, temat Płaca i benefity: stanowisko Magazynier (m/k)

Magazynier (m/k)19 opinii

3.4Płaca i benefity

Znaleziono 9 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (363)

Jeronimo Martins

Miła atmosfera panującą wśród pracowników. Nieźle warunki pracy.

Plusy

Darmowe posilki

Minusy

Ciagłe nadgodziny

Jeronimo Martins CD Kraków Modlnica

Malaria! pracowałem tam pół roku i ani dnia więcej. Codziennie nadgodziny, do roboty Piątek, Świątek(czyli np. Nowy Rok) i Niedziela brak szacunku do ludzi, normy pracy jak na woła roboczego, uważają że masz codziennie tyrać po godzinach bo mają zawsze w plecy z robotą. Kasa żenująca, zważywszy, że magazyn na zadupiu i do baku lejesz sam a na autobus się nie zgrasz bo nigdy nie wiesz o której skończysz. Banda niedorozwiniętych wieśniaków dla nich to lepsze niż robota w polu a UE i tak za ugór dostaną dopłaty, w tym także kierownictwo i dyrekcja. Po prostu obóz pracy jakich w Polsce pełno. Braki kadrowe wynikają z pomiatania pracownikami.

Plusy

30 min przerwy(15 płatne, 15 przychodzisz wcześniej), benefity dla rodzin.

Minusy

nadgodziny, system pracy, brak premii, mobbing, brak organizacji pracy, życzeniowa postawa ze strony kierownictwa.

Firma nie liczy się z życiem prywatnym pracownika

Praca na 3 zmiany, łącznie z pracującymi sobotami i niedzielami, zero życia prywatnego. Wykorzystywanie pracownika i teksty typu : "musisz zostać dłużej, bo nie masz dzieci". Zero wyrozumiałości, tolerancji i brak szacunku. Jeśli chodzi o zarobki, nie jest najgorzej, ale firma ewidentnie kombinuje przy premiach uznaniowych. Pracownicy biurowi niekompetentni i zarozumiali.

dobra atmosfera

Wszystko w porządku. Troszkę sporo nadgodzin. Posiłki regenerujące za darmo

Plusy

darmowe posiłki

Minusy

częste nadgodziny

Jeronimo Martinis

Moja ocena Jeronimo Martinis to 4/10 poniewaz godziny pracy byly ni ustabilizowane mieszane, duzo pracy malo ludzi .

Plusy

Miła atmosfera, wysokie premie, dodatkowe pieniądze na świeta

DC21 Gorzów Wlkp.

Z racji, że zainteresowanie pracą w tym nowym centrum są duże, to postanowiłem napisać parę słów dla osób, które chciałyby się zatrudnić. Opinie z dołu mogę potwierdzić, bo niewiele się zmieniło, prócz kierownictwa. Niestety zamiast problemu z systemem widzą je w ludziach. Normy, które próbują narzucać nie mają się nijak do obecnego systemu pracy. Ogólnie polityka wygląda tak, że pracownik ma być mocno uniwersalny, czyli zapierdzielasz jak najszybciej na swoim stanowisku, żeby zaraz przejść na inne. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie problem z premiami, które potem są procentowo z tego naliczane, bo na swojej podsekcji ktoś może uzyskać 120% normy i premia wtedy może być zadowalająca, ale po przejściu na inną już mało nam się to będzie opłacać :) Po wypłatach często wychodzą potem duże rozbieżności i można być niezadowolonym. Jeśli przyjdzie komuś robić na mroźni, to problem z dodatkiem mroźniczym, bo jest wypłacany tylko grupie kompletującej, z pominięciem ludzi od przyjęcia materiału i operatorów wózków wysokiego składowania, gdzie każda z grup pracuję w szkodliwych warunkach. Do tego ewentualne kwoty przyznane za mroźnie nie są do końca znane, ponieważ są przyznawane w premii, więc żadnej pewności nie mamy. Myślę, że opinia o specjalistach pod moim wpisem jest na ten czas zbyt surowa i poza może jedną osobą na specjalistów nie ma co narzekać. System JIT, który istnieje tylko w tym centrum, jest raczej średnim pomysłem i trafiając tam ciężko się odnaleźć. Mocne zamieszanie z układaniem towaru na palecie po kimś, kto przed tobą zrobił to nieumiejętnie, walka o lepsze -

Plusy

Darmowe posiłki, dojazdy do pracy

Minusy

opisane niżej ;)

Gorzow Wlielkopolski

Praca w Centrum Logistycznym jak na początek bierna. Nikt nic nie wie, brak odpowiedniego szkolenia stanowiskowego, zero organizacji- niekompetentny przełożony, bo od tego wszystko zależy. Praca w ciężkich warunkach ale nikt nie mówił że będzie łatwo. Dla chętnego nic trudnego :-) Świetny start dla początkujących z możliwością awansu. Na rozmowach kwal. solidne przeswietlenie i wyciskanie ostatnich soków od kandydata. Atmosfera super rodzinna i przyjazna, taką promuja starzy pracownicy, nowi- niestety muszą nabyć tą cechę albo milo nie będzie. Jak będzie wygladac ta praca w przyszlisci- czas pokaże.

Plusy

Darmowe posilki, darmowy odjazd- żadna inna firma Ci tego nie zapewni. Finanse- dobra podstawa + premie (jak dostane, to ocenie). 1 umowa na rok. Ciekawy pakiet świadczeń socjalnych.

Minusy

Brak dobrej organizacji pracy. Niestabilny grafik pracy.

bardzo zła atmosfera, ciężka praca

W sezonie świątecznym praca po 6 dni z rzędu po 12 godzin. W sezonie letnim po 10 godzin, gdyż kierownik magazynu zwalniał ludzi za byle co, bo przyjdą nowi. Nowych przyszło mniej niż zwolnił. Traktowanie pracownika jak przedmiotu, brak życia rodzinnego przez godziny pracy od 11-19 w święta narodowe etc. o 19 już do pracy dla biedronki doba kończy się o 19 a nie o 24. Serdecznie odradzam.

Plusy

darmowe posiłki

Minusy

brak życia rodzinnego i prywatnego, uprzedmiotowienie

Miejsce w którym panuje dobra atmosfera

Jest to Magazyn Biedronki gdzie stąd rózne towary traiają do sklepów Biedronka,jak co dzień odbywa się kompletacja na hali i zaopatrujemy sklepy to co zamówią i oceniam to średnio ze względu na traktowanie ludzi bo nie ma tam szacunku dla innych osób

Plusy

posiłki

Minusy

Więcej opinii o stanowisku Magazynier (m/k)

Zobacz wszystkich 19 opinii

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Biedronka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.1

• Biedronka