Biedronka

Opinie pracowników firmy Biedronka - Warszawa, mazowieckie

Warszawa, mazowieckie21 opinii

Znaleziono 21 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (393)

Praca, która codziennie daje poczucie satysfakcji.

Pracując w Biedronce możesz liczyć na bardzo dynamiczne środowisko oraz ciągłe zmiany - jeśli ktoś lubi taki klimat, to na pewno odnajdzie się w swoich codziennych obowiązkach. Biedronka oferuje bogaty pakiet benefitów, a co najważniejsze, możesz mieć pewność stabilności zatrudnienia, ponieważ firma cały czas się rozwija.

Plusy

Zniżka na obiady w kantynie w biurze, benefity, atmosfera, dynamiczne środowisko pracy, międzynarodowa organizacja.

Minusy

Nadgodziny.

Bardzo fajna atmosfera

Bardzo fajni ludzie, przyjemna atmosfera. Dużo pracy, jednak wszystko da się zrobić w trakcie 8 godzin. Zdecydowanie daje dużo satysfakcji.

Plusy

Pakiet benefitów, atmosfera, tanie obiady, satysfakcja z pracy

Warszawa, HQ

W Biedronce pracuje się dobrze i co ważne stabilnie. Awansowani są, w większości przypadków, obecni pracownicy, a nie osoby z zewnątrz. Zasady rozwoju i awansu są tu dość jasno określone. Można też zmienić dział i rozwijać się w różnych obszarach. Oczywiście branża retail wymaga zwinności i pracy pod presją czasu, ale od pierwszej rozmowy rekrutacyjnej nikt tego nie ukrywa. Branża jest wymagająca, ale daje też dużo satysfakcji. Dla mnie najważniejsi są w firmie ludzie i szczerze to właśnie oni są największą zaletą Biedronki. Są osoby, które pracują tu bardzo długo - nawet ponad 20 lat. Można liczyć na wsparcie, radę, dobre słowo i uśmiech.

Uczciwa oferta dla uczciwie pracujących!!

Pracowałam w sklepie w Warszawie. Nie jest to lekka praca, ale jeśli się uczciwie pracuje to nie ma problemów. Może kierownik nie zawsze miał dla mnie czas, ale wtedy też inni pomagali. To na co się umówiłam na rozmowie, tak potem było. Jestem zadowolona, chociaż czasem też zmęczona.Wiem, że mam możliwość rozwoju i liczę, że kiedyś mi się uda

Plusy

Wsparcie zespołu, jasne zasady pracy

Minusy

Praca fizyczna

```````````````````````Zakaz chorowania

idziesz na kwarantannę? złamiesz sobie coś? masz dłuższą nieobecność spowodowaną np szpitalem licz się z tym że nie przedłuża z tobą umowy, nie uwzględnia próśb grafikowych a w najlepszym wypadku zostaniesz przeniesiony na inny sklep

Plusy

-bogaty pakiet socjalny

Minusy

-praca dla osób z końskim zdrowiem które tam i tak stracą

Praca w Warszawie

Pracowałam jako kasjerka z orzeczeniem o niepełnosprawności. Kierownik ciągle wbijał szpile słowny nawet przy klientach nie miał opamiętania. Kiedyś jeden klient powiedział :" ale panią kierownik nie lubi! "Kiedy zdarzył się wypadek z winy Biedronki kierownictwa lub innych pracowników to nie przedłużono mi umowy i w ogóle olewano. Współpracownicy to różnie były osoby które donosiły do kierownika nawet takie rzeczy które były nieprawdziwe a były też takie które w porządku się zachowywały ogólnie nie polecam

Plusy

Trudno powiedzieć może pensja na średnim poziomie

Minusy

Szpile kierownika, obłuda i brak zrozumienia

Opinia

Kumoterstwo , mobbing , chamstwo i straszenie pobiciem przy kierowniczce ❗️ Doprowadxiły do tego że byłam na L-4 od psychiatry ❗️

Biedronka

Oczywiście pracowałam w tej firmie na noce. Zarobki i pakiety super. Wrocilabym spowrotem. Super atmosfera i wyrozumiali niewywyzszajacy się ludzie. Wspaniali ludzie. Pozdrawiam . Kasia. Ps. Zawsze znajdą pracę w Biedronce pracownikom blisko okolicy zamieszkania.

Plusy

Atmosfera, blisko, dobre zarobki i pakiety.

Minusy

Nie widze

Wszystko ok

Praca i atmosfera ok, brak nacisku na jakikolwiek aspekt.

Było super

Bywa różnie, wszystko zależy od ludzi którzy tam pracują. W jednym sklepie będzie wpozadku, super atmosfera i wszyscy będą sobie pomagać, a w innym pełno rywalizacji i rzucania klod pod nogi.

Kadra jest bardzo kolezeńska, szybki awans

Kadra jest bardzo przyjazna kolezenska szybki awans

warszawa

Monotonia praca lekka mili ludzie. Ludzie którym się nie powiodło w życiu.

dobra

Stresujące dni pracy.Dobre możliwosci rozwoju,kadra nie miła

bad

I did not like it. The manager was over demanding and he did not treat us well. the break was only 15 minutes for 8 hours of working and we had to pay for food and water

Dobra atmosfera praca i gwarancja stałego zatrudnienia

Dobra atmosfera praca

Gwarancja stałego zatrudnienia i dobra atmosfera praca

Dobra atmosfera praca i gwarancja stałego zatrudnienia

Ogólnie praca dobra jest co robić ale nie jest źle

Magazyn rampa

Moim zdaniem wszytsko jest jasne pracowałem w firmie jednak wypadek wykluczył mnie z zycia zawodowego. Po odzyskaniu zdrowia postanowiłem zrobić wszystko aby powrócić do firmy jeronimo martins I pracować jako kasjer/sprzedawca w sklpeie biedronka gdzie czuje się dobrze pewnie

Plusy

BRAK

Minusy

BRAK

Hard physical work

Physical work. Except customer service and work as a cashier you have to accept deliveries and carry out in the store Good contact with people Unfortunately management on medium level Low salaries

miejsce w którym pracowalam mialo dobrą atmosferę

mila atmosfera, zgrany zespół , kontakty z klientami na wysokim poziomie.

Plusy

zgrani pracownicy

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Biedronka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu