Biedronka

Opinie pracowników firmy Biedronka - Koszalin, zachodniopomorskie

Koszalin, zachodniopomorskie6 opinii

Znaleziono 6 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (363)

Mobbing

Wytrzymałam w tej firmie 2 lata. Przez ten czas przeszłam przez 3 biedronki. Na KAŻDEJ mobbing. Ludzie nie wykształceni na stanowisku kierowniczym zachowują się karygodnie. W ostatniej biedronce nie wytrzymałam i zgłosiłam oficjalną skargę na kierownika sklepu do BOPu,podając dzień i godziny zajścia niewłaściwego zachowania kierownika sklepu. Mimo,iż w tym samym miesiącu była to kolejna skarga,otrzymałam odpowiedź,że tylko ja zgłaszam nieprawidłowości. Ręka rękę myje. Kierownik rejonu też z tym nic nie zrobił. Jednym słowem masakra. Nie polecam pracy w tej firmie ani w tym sklepie. Oni myślą,że zatrudniają bydło a sami zachowują się jak święte krowy. NIE POLECAM.

Tragedia

Witam. Też moja przygoda zaczęła sie z biedronka ale na magazynie. Brak szacunku przełożonych. Robia co chca ..chodza bez celu ..pisza sms lub rozmawiaja na prywatne tematy... Drą buzie za nic. Aby sie popisać jeden przedrugim lub druga bo baby tez sa specjalistkami. Mobbing . Doslownie.. A sami ludzi sie czepiaja. Kazdy na kazdego gada. Nie zdrowa atmofera . Ciagle pogodzinach sie zostaje. Oby karma wróciła do nich za to co robią innym. Tylko czekac az ktos sie tym syfem zajmie. I zaczna sie wypowiedzenia tych co naprawde sie nie nadaja tam. I to od gory zaczac. Odradzam. Strasznie tam jest .

Plusy

Nie ma plusow

Minusy

Brak sZacunku. Przełożenie kłamią do drugich na pracowników.

Warto tu racować

Praca miła i przyjemna, zgodna z moimi upodobaniami. Przełożeni jednak nie do końca zachowywali się właściwie. Nie podali przyczyny naszego rozstania, poinformowali z dnia na dzień. Zachwalali ale się pożegnali. Było to dla mnie dziwne doświadczenie i nieprofesjonalne.

Good place for beginners

Good Company fo r beginners and people who are willing to learn. Daily tasks involved in accepting or rejecting products due to the treatment quality.

Fun workplace but very hard

I learned there directing a fork lift and picking, menagement was not good organised, co-worker was cool guys. The hardest part of the job was working sometimes 12 hours. The most enjoyable part of this job was break and discussions with co-worker.

ZŁA ATMOSFERA PRACY

JESTEM ROZCZAROWANA POTRAKTOWANIEM ZE STRONY KS I KR MOJEJ OSOBY BO PO POWROCIE ŻE ZWOLNIENIA ZOSTAŁAM PRZERZUCONA NA INNY SKLEP GDZIE MAM UTRUDNIONY DOJAZD DO PRACY , PROSIŁAM O NIE PRZENOSZENIE ALE KS I KR MIAŁO TO GDZIEŚ I KAZAŁA POROZUMIEĆ SIĘ Z KIEROWNICTWEM TAMTEGO SKLEPU , DLATEGO CHCE ZREZYGNOWAĆ Z TAMTEJ PRACY BO BARDZO MNIE BOLI ŻE ZOSTAŁAM TAK POTRAKTOWANA .

Plusy

NIE MA PLUSÓW

Minusy

NIE CHCE O NICH PISAĆ

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Biedronka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.1

2.8