Biedronka

Opinie pracowników firmy Biedronka - Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Gorzów Wielkopolski, lubuskie6 opinii

Znaleziono 6 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (363)

Gorzów wlkp

Pracowało mi się bardzo dobrze, niestety po upływie 9 miesięcy nie przedłużono mi umowy. Powód nie został podany.

Plusy

Paczki dla dzieci na każdą okazję

Praca operator wózka widłowego Gorzów Wielkopolski Jeronimo Martins

Witam serdecznie nie polecam pracy na magazynie w Gorzowie Wlkp ponieważ gdy rozpoczynałem pracę miałem zostać przeszkolony na magazynie oczywiście wpuścili mnie na wózek i tyle każdy ma cię w dupie a inni pracownicy patrzą na Ciebie jakbyś im rodziny pozabijał przesiedziałem nic nie robiąc na wózku większość zmiany i tylko słyszałem komentarze od innych że mam coś robić a nie dostałem od przełożonych żadnych poleceń

Atmosfera kiepska.

Mogę trochę naświetlić sprawę odnośnie pracy w centrum dystrybucyjnym Jeronimo Martins w Gorzowie Wlkp. Przepracowałem tam nieco ponad rok. Najpierw plusy: 1. w miarę dobre pieniądze jak na magazyn. Bez szału ale można te nawet 3 tysiące zarobić. Przy odrobinie szczęścia ale o tym później 2. Jak dla kogoś jest ważne to dostanie dwa razy do roku jakąś paczkę wartości 200zł na święta. 3. Ma dowóz do pracy busem . No ale zależy gdzie kto mieszka. I na tym plusy się kończą: Teraz minusy: 1. Wspomniane 3 tysiące można zarobić kompletując i wykręcając dobre wyniki. I jak wszystko pójdzie ok i system prawidłowo wyliczy wszelkie premie to możesz tyle dostać. Problem polega na tym że system co chwilę ma problemy z wyliczeniem właściwej pensji. I kończy się na tym ze zarobisz np. 2600zł na rękę. Operator wózka widłowego na wysokim składzie też ze 2700zł na rękę. 2. To wszystko , te zarobki, to oczywiście jak jesteś cały czas w pracy bez urlopu na żądanie czy chorobowego itp. A w pracy jest się tam świątek, piątek i niedziela. Praca we wszystkie święta , soboty, niedziele i na III zmiany. Jak ci wypada tak chodzisz. Jednym ciągiem możesz i być w pracy z 7-8 dni. Rekordziści mieli i 10 dni pod rząd. 3. Cały czas problem z wyrobieniem się i polecenie zostania na nadgodziny. Oczywiście nadgodzin ci od razu nie wypłacą tylko na koniec kwartału. Ale zawsze zdążą cię wysłać na wolne za nadgodziny. 4. Praca generalnie może być w normalnej temperaturze jak i w chłodni i mroźni. Tam temperatury to blisko zera i -18 stopni. Dość często jesteś rzucany z magazynu na magazyn. Raz -

DC21 Gorzów Wlkp.

Z racji, że zainteresowanie pracą w tym nowym centrum są duże, to postanowiłem napisać parę słów dla osób, które chciałyby się zatrudnić. Opinie z dołu mogę potwierdzić, bo niewiele się zmieniło, prócz kierownictwa. Niestety zamiast problemu z systemem widzą je w ludziach. Normy, które próbują narzucać nie mają się nijak do obecnego systemu pracy. Ogólnie polityka wygląda tak, że pracownik ma być mocno uniwersalny, czyli zapierdzielasz jak najszybciej na swoim stanowisku, żeby zaraz przejść na inne. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie problem z premiami, które potem są procentowo z tego naliczane, bo na swojej podsekcji ktoś może uzyskać 120% normy i premia wtedy może być zadowalająca, ale po przejściu na inną już mało nam się to będzie opłacać :) Po wypłatach często wychodzą potem duże rozbieżności i można być niezadowolonym. Jeśli przyjdzie komuś robić na mroźni, to problem z dodatkiem mroźniczym, bo jest wypłacany tylko grupie kompletującej, z pominięciem ludzi od przyjęcia materiału i operatorów wózków wysokiego składowania, gdzie każda z grup pracuję w szkodliwych warunkach. Do tego ewentualne kwoty przyznane za mroźnie nie są do końca znane, ponieważ są przyznawane w premii, więc żadnej pewności nie mamy. Myślę, że opinia o specjalistach pod moim wpisem jest na ten czas zbyt surowa i poza może jedną osobą na specjalistów nie ma co narzekać. System JIT, który istnieje tylko w tym centrum, jest raczej średnim pomysłem i trafiając tam ciężko się odnaleźć. Mocne zamieszanie z układaniem towaru na palecie po kimś, kto przed tobą zrobił to nieumiejętnie, walka o lepsze -

Plusy

Darmowe posiłki, dojazdy do pracy

Minusy

opisane niżej ;)

DC21 Gorzów Wielkopolski

Totalny bałagan ,specjaliści (nie wszyscy) to zwykłe ćwoki i prymitywy zatrudnione z okolicznych wiosek dzięki znajomością na zasadzie dzisiaj rozwoziłam "calaki" a po dwóch tygodniach lizania tyłka już jestem gotowa być specjalistką ..Wszechogarniający nepotyzm i kumoterstwo . Kadra zarządzająca niekompetentna,przez co cierpią zwykli pracownicy obarczeni nadmiarem obowiązków . Generalnie syf totalny .NIE POLECAM !!!

Plusy

pensja na czas

Minusy

wszystko

Gorzow Wlielkopolski

Praca w Centrum Logistycznym jak na początek bierna. Nikt nic nie wie, brak odpowiedniego szkolenia stanowiskowego, zero organizacji- niekompetentny przełożony, bo od tego wszystko zależy. Praca w ciężkich warunkach ale nikt nie mówił że będzie łatwo. Dla chętnego nic trudnego :-) Świetny start dla początkujących z możliwością awansu. Na rozmowach kwal. solidne przeswietlenie i wyciskanie ostatnich soków od kandydata. Atmosfera super rodzinna i przyjazna, taką promuja starzy pracownicy, nowi- niestety muszą nabyć tą cechę albo milo nie będzie. Jak będzie wygladac ta praca w przyszlisci- czas pokaże.

Plusy

Darmowe posilki, darmowy odjazd- żadna inna firma Ci tego nie zapewni. Finanse- dobra podstawa + premie (jak dostane, to ocenie). 1 umowa na rok. Ciekawy pakiet świadczeń socjalnych.

Minusy

Brak dobrej organizacji pracy. Niestabilny grafik pracy.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Biedronka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.1

2.8