Biedronka

Opinie pracowników firmy Biedronka - Gdańsk, pomorskie

Gdańsk, pomorskie13 opinii

Znaleziono 13 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (363)

Atmosfera zależna od zatrudnionych ludzi.

Praca w ciągłym ruchu i pośpiechu. Za krótkie przerwy.

Plusy

Pełen pakiet socjalny

Minusy

Zarobki średnie

Gdańsk-Piecewska mobbing

Generalnie mobbing na każdym kroku. Zmiany grafiku bez informowania pracownika. Ingerowanie w życie prywatne pracownika i interesowanie się życiem prywatnym. Nieuzasadnione krytykowanie na każdym kroku , szykanowanie, przydzielanie zbyt trudnych zadań, poniżanie , obmawianie i rozsiewanie plotek. Podczas próby zgłoszenia tego rejonowemu lizanie d***. Podjęcie próby zgłoszenia do BOP to samo. Czyli każdy każdemu **** liże. Przykre to nie polecam.

Gdańsk-Piecewska mobbing

Generalnie nie polecam. Mobbing na każdym kroku . Obgadywanie za plecami i interesowanie się życiem prywatnym pracownika. Zmienianie grafiku bez wiedzy pracownika. Podejście straszne ,takie zrównanie z ziemią. Ciągłe pretensje o wszystko szukanie dziury w całym. Moment zgłaszania tego rejonowemu nic nie daje. Każdy każdemu d*** liże. Próba zgłoszenia tego do BOP. Tez nic nie daje. Przydzielanie zbyt trudnych zadań, nieuzasadnione krytykowanie, poniżanie i szykanowanie.

Gdańsk

Wszystko zależy od współpracowników, niestety w Biedronce gdzie pracowałem kierownictwo znęcało się nad pracownikami. Ciągłe docinki, nie było nawet możliwości pójścia na przerwę lub do toalety, wszystko w pośpiechu, a szanowna pani kierowniczka (która zachowywała się tak, jakby wyszła z rynsztoka) przez większość czasu siedziała na zapleczu wraz ze swoją ekipą na papierosie. Straciłem dużo nerwów w tej pracy. Jest wiele innych zakładów pracy, gdzie pracownik jest traktowany z szacunkiem, nikt nie ma prawa być poniżanym.

Plusy

Minusy

Atmosfera

ogólnie o pracy i kadrze kierowniczej

kierownictwo nerwowe poganiające panuje często duży stres w czasie zmiany ciężko o rozwój duży nawał obowiązków

2 lata ciężkiej pracy i nie przedłużyli mi umowy na czas nieokreślony, jak weźmiesz L4 to jesteś ten najgorszy pośpiech wymogi z kosmosu brak ludzi do pracy połowę etatów blokują kobiety w ciąży są lepsi i gorsi jak nie wylizesz czterech liter rejonowej to nie masz przywilejów. Ogólnie dno firma.

Plusy

Socjal

Licz na biedronkę

Brak szacunku dla pracownika ,(możesz liczyć na biedronkę)a jak piszesz o pomoc do negatywna odpowiedz .Pensje marne dla kasjera ,ladujesz w szpitalu lub jesteś chory to i tak musisz być w pracy z głową pod pachą bo już ci zabiorą premie za obecność nie ma cie 2 lub 3 dni a za cały miesiąc jesteś ukarany .Biały niewolnik bez łańcuchów 😟

Biedronka Gdańsk - Chełm.

Biedronka Gdańsk - Chełm. Moja bliska znajoma z pięcioletnim stażem na stanowisku kierownika przyszła do pracy i została zwolniona w trybie natychmiastowym. Oficjalnym powodem zwolnienia jest ,,ciężkie przestępstwo''- zła ekspozycja ziemniaków, oraz brak ceny papieru toaletowego. Nadmienię że sprawcą owego ,,przestępstwa" bezpośrednio był zastępca kierownika. Znajoma była po pracy, ale jako kierownik poniosła konsekwencje. Rzeczywisty powód zwolnienia znajomej jest zupełnie inny. W 2014 r. znajoma objęła stanowisko kierownika i wyciągnęła sklep z zapaści. W 2017 r. sklep zanotował wzrost sprzedaży o blisko 40%. W 2018 obroty spadły, ponieważ w pobliżu otwarto nową biedronkę oraz Lidl na przeciwko. Jednocześnie pojawił się nowy kierownik rejonu - ,,uzdrowiciel z Wrocławia'' dążący do wzrostu sprzedaży za wszelką cenę przy użyciu ,,niekonwencjonalnych" metod kwalifikujących się jako mobbing. Atmosfera jest bardzo zła. Zakazy, nakazy, krzyki, zastraszanie zwolnieniem z pracy. Oczywiście wyłącznie ustnie , żadnego zarzutu w formie jakiegokolwiek dokumentu. Zakaz rozpowszechniania informacji na temat toksycznej atmosfery w pracy pod groźbą zwolnienia. Podejrzewam, że informacje przekazywane zarządowi firmy przez podwładnych są filtrowane i przekazywane wyłącznie pozytywne, oczekiwane przez zarząd. Być może w innych biedronkach panują normalne stosunki międzyludzkie, lecz w tym konkretnym sklepie daleko jest do standardów europejskich.

Plusy

Socjal

Minusy

Złe stosunki w relacji przełożony - podwładny.

praca w złym towarzystwie

całe 8 godzin siedzi się na kasie ciężko zejść na przerwę klienci nie mają szacunku do pracowników dylko 2 osoby są na kasie

demanding but interesting

At jeronimo martins, I was dealing in ordering products for 150 stores. I took care of the warehouse's occupancy, contact with suppliers, optimization of the warehouse's work, and dealt with reporting. Unfortunately, the lack of development means that I am looking for a job in England. I am adapted to work at a fast pace and stress. I've worked overtime. I am not afraid of any job

Plusy

Benefits

Minusy

stress

Clerical Work and physical Work

Adventages: Stabilization Work hours Directions (Picking) Canteen Minuses: Stres the amount of duties as compared to salaries

****

Ocena dobra. Praca wymagająca mobilności ale z ograniczeniem obszaru działania do np. województwa pomorskiego. Z punktu widzenia rozwoju - ocena średnia. Dobre zaplecze socjalne dla pracownika

Plusy

Samochód służbowy do wykorzystania prywatnego

Minusy

Etap ograniczenia inwestycji w firmie

Przyjazna atmosfera

Uważam że praca fajna i przyjemna dla ludzi którzy lubia pracować fizycznie lecz, za małe wynagrodzenie do pracy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Biedronka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.1

2.8