Biedronka

Opinie pracowników firmy Biedronka

Wyświetlono wszystkie opinie (393)

Zależy jaki sklep i jego zaloga

Czas jaki pracuje w firmie mówi dużo, praca nie jest lekka i zdrowie daje znaki żeby zwolnić dlatego zdecydowałam się na zmiany w życiu i zacznę od zmiany pracy choć nie ukrywam lubie to co robię.

Biedronka - wyzysk, mobbing i zakompleksieni przełożeni

Nie polecam pracy w biedronce chyba, że jesteś osobą która koniecznie potrzebuje pracy.1. Wyzysk - oczekują za dużo od jednego pracownika a pracowników na sklepie jest bardzo mało (ZA MAŁO!) 2. Przełożeni ale nie kierownicy tylko osoby jeszcze wyżej przyjeżdżają raz na jakiś czas i wymyślają jakieś rzeczy a nawet chyba nie wiedzą jak działa w praktyce sklep... albo zapomnieli jak kiedyś pracowali jako pracownik sklepu o ile pracowali. Dodatkowo niewdzięczni.3. Mobbing - straszenie przeniesieniem lub czymś innym przez przełożonych, współpracownicy obgadują i nagadują za plecami.4. Mała stawka jak na takie warunki pracy. Robisz za pięciu a dostajesz tyle co nic.

Plusy

Jak trafisz dobry zespół to atmosfera i tyle

Minusy

niskie zarobki, niewdzięczni koordynatorzy i przełozeni, wyzysk, za mało pracowników

Zielona Góra biedronka ul zachodnia

Nie polecam pracy w biedronce Kierownictwo tylko znazwy Panuje bałagan na sklepie dużo towaru Mało ludzi do pracy.Panuje dyskryminacja i mobbing pracowników przez Kierownictwo i pracowników starszych stażem Dyskryminują osoby samotnie wychowujące dzieci grafik jest zmieniany bez twojej wiedzy Dyskryminują osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności taki pracownik jest Mało wydajny Grafik jest nie sprawidliwie układany Nie wszyscy pracownicy są równo traktowani

Biedronka Ujejskiego 61

Nie wykwalifikowany personel kierowniczy. Ocenianie, złośliwość, brak szacunku i kultury, Nowe osoby pracują pod presją kierownika zmiany ,który w sposób bezczelny przy klientach komentuje i robi uwagi to jest opcja nie do przyjęcia. Czynności wskazane na tablicy nie mają znaczenia każdy pracownik robi jak uważa. Np. Głlovo Nie zostały określone czynności jakie należy wykonać i one stanowiły problem ponieważ każdy miał inną koncepcję. Żenada.

Fresh expert

Nie polecam tego stanowiska. Ciągła gonitwa z czasem aby wyrobić się ze wszystkim. Od pieczywa do warzyw, a i tak wymagają tego, aby być jeszcze przy miksach bo za mało jest ludzi i nie ma kto rozłożyć towaru..

Stabilność zatrudnienia i ciekawe benefity

Umowa o pracę, dobry socjal, nieskomplikowana praca, nie najgorsze zarobki. Pewnie zależy od miejsca pracy, ale to jak w każdym innym miejscu - potrafią tworzyć się kliki wśród kadry zarządzającej, wtedy możliwość awansu staje się znikoma. Nihil novi.

Plusy

Bogaty pakiet socjalny, paczki świąteczne i wyprawka szkolna, stabilne zatrudnienie

Minusy

Monotonia i ciągła pogoń, brak czasu. Mało ambitna praca, niewielkie możliwości rozwoju.

Mobing

Ciężka praca. Długie zmiany. Kierownictwo bardzo naciskają na pracowników.

Dobre ale jako pierwsza praca lub przejsciowa

Generalnie to była pierwsza praca,wiadomo trudno zaczynać swoją przygodę z praca od jednego z najgorszych zawodow(przez klientow ) jest ciezko ale idzie się przyzwyczaić. Jednak pracując czujesz pewien smród,u mnie maskowała go mocno fajna atmosfera i ogarnięty kierownik. Ten smród to burdel w firmie,pierwsza sprawa to totalnie olanie kluczowych spraw(większość to według mnie wina rejonowego):- koszulki prawdopodobnie dostaniesz od koleżanek bo przeważnie nie ma wogole. -Buty ochronne mimo próśb przez 1 rok i 2 miesiące nie potrafią przyjść mimo ze są zamawiane- Według procedur każda biedronka powinna mieć drobne raz w tygodniu ,1600 złoty, w moim sklepie mimo interwencji przez rok nie było nawet zlotowki(a na pytanie co masz zrobić jak nie masz było ,,a co ja ci zrobię? Przecież nie mam” od kierowniczki,ja mam mieć rozumiem?)-W sobotę przy promocji 12+12 potrafi być 3 osoby na zmianie -SOM ma wszystko gdzieś, kierownikowi mówi jedno ,tobie tez jedno a robi drugie. Np ja od 7 miesięcy jestem zapewniany ze ,,zostanę przeniesiony” bliżej swojego miejsca zamieszkania.-coś się zepsuje? Nie ma naprawy,o ile szef SOMa nie przyjeżdża to urwana klamka potrafi być przez 6 miesięcy nie naprawiona no bo ,,można zamknąć drzwi to po co”. Czy tez brak dorobienia klucza do szafki wiec przebierasz się bez szafki bo nie ma kluczyków.-organizacja: podczas remontu generalnego przychodzi technik naprawić światło w mroźni ,tak się komunikują co pokazuje organizacje pracy. W 3 osoby na zmianie według SOMa powinno być tak: cały czas ktoś stoi na samoobsłudze, jeden kasjer i jedna osoba -

Plusy

Atmosfera, wmiare dobre pieniądze jak na 1 prace, łatwo się dostac

Minusy

Nacisk na wyniki wzamian totalne olewanie przez SOMa, grafik zmieniany codziennie, telefony w wolne o 6 rano

Nie znam takiej

Totalna porażka , nawet Ukraińcy nie chcą tam pracować.Rozliczanie pracownika obłożonego zbyt dużą ilością obowiązków z każdej minuty.Kaizen np w sklepie gdzie regały się rozlatują.Kretynizm kadry zarządzającej.Remont odkładany z roku na rok i dużo , dużo innych uwag o których aż przykro pisać.więć albo Gronimo tak zarządza , albo Polka Polkę chce zajechać...

Plusy

Minusy

Mobbing i bardzo słabe płace

Praca w pośpiechu i stresie.

Praca w pośpiechu i stresie. Za mała liczba osób żeby zrobić wszystko to czego chcą kierownicy rejonowi. Doszukiwanie się błędów na audytach żeby tylko zaoszczędzić i nie dać pracownikom premii.

Plusy

Paczki na swieta

Minusy

Najniższą krajowa

Bardzo fajna atmosfera

Bardzo fajni ludzie, przyjemna atmosfera. Dużo pracy, jednak wszystko da się zrobić w trakcie 8 godzin. Zdecydowanie daje dużo satysfakcji.

Plusy

Pakiet benefitów, atmosfera, tanie obiady, satysfakcja z pracy

Warszawa, HQ

W Biedronce pracuje się dobrze i co ważne stabilnie. Awansowani są, w większości przypadków, obecni pracownicy, a nie osoby z zewnątrz. Zasady rozwoju i awansu są tu dość jasno określone. Można też zmienić dział i rozwijać się w różnych obszarach. Oczywiście branża retail wymaga zwinności i pracy pod presją czasu, ale od pierwszej rozmowy rekrutacyjnej nikt tego nie ukrywa. Branża jest wymagająca, ale daje też dużo satysfakcji. Dla mnie najważniejsi są w firmie ludzie i szczerze to właśnie oni są największą zaletą Biedronki. Są osoby, które pracują tu bardzo długo - nawet ponad 20 lat. Można liczyć na wsparcie, radę, dobre słowo i uśmiech.

Podkarpacie średnio polecam

Zaczęłam niedawno pracę w Biedronce. Na początku było wszystko ok , daje radę ale widać że nowy jest gorzej traktowany i cały czas karcony niż ten co dłużej. Oni cały czas na papierosa, pogaduszki a nowy odrazu ochrzan jak miał czelność wyjść zapalić na PRZERWIE nie mówiąc że idzie na papierosa. Ściąganie z przerwy 15 minutowej po 5 minutach bo już do kasy. Nie za bardzo czas na ubikacje, coś zjeść. Zauważyłam również dogadywanie, śmianie się z jednej dziewczyny która jest teraz na L4 . Jestem przyzwyczajenia do takiej pracy robiłam w Lidlu i Kauflandzie ale boje się ... Czuję że jestem gorzej traktowana i nie za bardzo tłumaczone jest co robić i jak się tylko odrazu do roboty. Milo by było jakby ktoś wyjaśnił , pokazał .. boje się że nie dam rady i siądą na mnie bo widzę to traktowanie długoletnich pracowników a tych którzy nie pracują jeszcze roku w Biedronce. Zależy mi na pracy ale nie wiem czy jestem gotowa na darcie się na mnie i brak pomocy w nowych obowiązkach. Jedna z dziewczyn (pracuje 3 miesiące ona) powiedziała mi "nie ufaj tu nikomu w nie spouchwalaj się z nikim bo obrobią Ci tyłek "...

Plusy

Jeszcze nie poznałam

Minusy

Brak czasu na przerwę, zero pomocy, traktowanie lepiej starszych pracowników niż nowych

Tragedia

Praca w nieludzkich warunkach. Po 9-10 godzin, w tym przerwa, uwaga 15 minut (zatrważająca liczba). Nikt tak na prawdę cię nie przeszkoli, liczą, że od razu wszystko zrozumiesz. Klienci są po prostu nieuprzejmi, niejednokrotnie byłam poniżana i wyzywana przez klientów, a Pani kierownik zero reakcji. Nie pracujecie tam, jeśli nie chcecie podupaść na zdrowiu psychicznym i fizycznym

Boedronka praca

To najgorsza praca jaka miałam. Obóz pracy, zero życia prywatnego, zmiany po 10 godzin to jest po prostu nie ludzkie

Stargard

Praca w Biedronce ogólnie ciężka, płaca za niska za taką pracę,jest to praca wielozadaniowa wykonywana ciągle w biegu( tak na jednej nodze), ponieważ jest za mało pracowników na zmianę.Bywalo na zmianie tylko 2 pracowników ( kierownik i kasjer).

praca na staniwusku kierowniczym, nie polecam

Ciagla presja nacisk na wyniki źle traktowanie pracowników , mobig , ciągłe zastraszanie np zwolnieniem, kary za byle przewinienia, np brak ceny, pracownik się nie liczy, brak szacunku dla pracowników oddanych z wieloletnim stażem, kierownicy rejonu powinni się wiele jeszcze nauczyć jak traktować ludzi niby sa zasady są szkolenia, ale nikt się do tego nie stosuje, praca stresujaca, i często przynoszona do domu,telefony 24 godz na dobę, nie polecam mimo iż sama wytrzymałam 11 lat, dzis jestem kłębkiem nerwów

Jeśli chcesz pracować charytatywnie i przy okazji stracić zdrowie to polecam.

Opinia negatywna. Wyzysk totalny w stosunku do wynagrodzenia.

Miejsce pracy w którym pracowałam,miło przyjemnie,zespół zgrany praca szła szybko, sprawnie,sklep bardzo zadbany, każdy dbał o porządek

Polecam pracę w Biedronce,ponieważ wypłata na czas,są premie,prośby grafikowe,przestrzegany czas pracy,

Ostrów Wielkopolski

Nie polecam pracy w Biedronce. Bardzo źle traktowani są pracownicy

Plusy

Brak plusów

Praca w biegu

Ciągła praca na 2 zmianę,wredne kierowniczki i zero szacunku do pracownika .

Plusy

Socjal

Minusy

Godziny pracy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Biedronka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu