Biedronka
Zobacz wszystkie opinie o firmie Biedronka

Biedronka

Opinia pracownika firmy Biedronka

Warszawa, HQ

W Biedronce pracuje się dobrze i co ważne stabilnie. Awansowani są, w większości przypadków, obecni pracownicy, a nie osoby z zewnątrz. Zasady rozwoju i awansu są tu dość jasno określone. Można też zmienić dział i rozwijać się w różnych obszarach. Oczywiście branża retail wymaga zwinności i pracy pod presją czasu, ale od pierwszej rozmowy rekrutacyjnej nikt tego nie ukrywa. Branża jest wymagająca, ale daje też dużo satysfakcji. Dla mnie najważniejsi są w firmie ludzie i szczerze to właśnie oni są największą zaletą Biedronki. Są osoby, które pracują tu bardzo długo - nawet ponad 20 lat. Można liczyć na wsparcie, radę, dobre słowo i uśmiech.

4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Praca, która codziennie daje poczucie satysfakcji.

Pracując w Biedronce możesz liczyć na bardzo dynamiczne środowisko oraz ciągłe zmiany - jeśli ktoś lubi taki klimat, to na pewno odnajdzie się w swoich codziennych obowiązkach. Biedronka oferuje bogaty pakiet benefitów, a co najważniejsze, możesz mieć pewność stabilności zatrudnienia, ponieważ firma cały czas się rozwija.

Plusy

Zniżka na obiady w kantynie w biurze, benefity, atmosfera, dynamiczne środowisko pracy, międzynarodowa organizacja.

Minusy

Nadgodziny.

Bardzo fajna atmosfera

Bardzo fajni ludzie, przyjemna atmosfera. Dużo pracy, jednak wszystko da się zrobić w trakcie 8 godzin. Zdecydowanie daje dużo satysfakcji.

Plusy

Pakiet benefitów, atmosfera, tanie obiady, satysfakcja z pracy

Uczciwa oferta dla uczciwie pracujących!!

Pracowałam w sklepie w Warszawie. Nie jest to lekka praca, ale jeśli się uczciwie pracuje to nie ma problemów. Może kierownik nie zawsze miał dla mnie czas, ale wtedy też inni pomagali. To na co się umówiłam na rozmowie, tak potem było. Jestem zadowolona, chociaż czasem też zmęczona.Wiem, że mam możliwość rozwoju i liczę, że kiedyś mi się uda

Plusy

Wsparcie zespołu, jasne zasady pracy

Minusy

Praca fizyczna

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Biedronka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu