Biedronka
Zobacz wszystkie opinie o firmie Biedronka

Biedronka

Opinia pracownika firmy Biedronka

Sprzedawca biedronki

atmosfera miedzy pracownikami niedoli super zgrana paczka. grafik zawsze jest na skraju prawa zmieniany 30 razy w miesiącu , pensja średnia w porównaniu do innych sieci , inna stawka w róznych miastach róznica płac 900zł , na kasie jak usiadziesz o 7 to siedzisz .przerwy matko!!!!!15 min nie wiadomo czy isc do toalety czy coś zjeść,jaj dla mnie za mało kadry pracowniczej a p.regionalna wymaga jaby pracoeali 40isob na zmianie

Plusy

Mila atmosfera między pracownikami

Minusy

Za malo karty pracoeniczej na zmianie

1.0
2.0
1.0
3.0
3.0

Miejsce pracy w którym było ciężko

Pracowałam niecałe 2 lata w biedronce na Podkarpaciu w niewielkiej miejscowości. Praca fizyczna, często było ciężko, najgorszy był pośpiech i narzucanie kolejnych zadań ze strony kierownictwa. Nie szanowano pracownika ani czasu pracy, często na przerwy szło się parę minut przed końcem pracy a pracowało się po 10 godzin. Wynagrodzenie ma wiele do życzenia za taką pracę jak tam trzeba robić powinno się więcej płacić. Człowiek przychodził do domu i nie miał na nic sił . Ponadto kierownictwo potrafiło za plecami krytykować zamiast powiedzieć to w oczy. Nie polecam pracy, jeśli ktoś się decyduje to niech wie że idzie niczym jak do obozu pracy.

Plusy

Poznanie nowych ludzi

Minusy

Niskie zarobki, brak szacunku, brak lojalności, wieczne pretensje, niskie zarobki, częste kontrole, brak premii

```````````````````````Zakaz chorowania

idziesz na kwarantannę? złamiesz sobie coś? masz dłuższą nieobecność spowodowaną np szpitalem licz się z tym że nie przedłuża z tobą umowy, nie uwzględnia próśb grafikowych a w najlepszym wypadku zostaniesz przeniesiony na inny sklep

Plusy

-bogaty pakiet socjalny

Minusy

-praca dla osób z końskim zdrowiem które tam i tak stracą

Praca, do której przychodzisz na chwilę, a zostajesz na lata

Jak masz fajny zespół to możesz góry przenosić. Dobry socjal, umowa o pracę i fajna załoga. Grafik elastyczny - jak się dogadasz to pracujesz na zmiany, które ci pasują. Dla osób, które lubią pracę w handlu - dobre miejsce.

Plusy

umowa o pracę, dobre premie, socjal super, paczki, zasilenia kart przedpłacowych, kolonie i obozy dla dzieci, pożyczki.

Minusy

Klienci nie pomagają.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Biedronka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.1

2.8