Biedronka
Zobacz wszystkie opinie o firmie Biedronka

Biedronka

Opinia pracownika firmy Biedronka

Miejsce prscy w ktoeym panuje wielki haos

Wszystko w pośpiechu. Panuje tam wielki haos. Kultura pracy jest byle jaka.

Plusy

Bardzo dobra pomoc socjalna

Minusy

Niskie zarobki, niemiła atmosfera, stresująca praca

1.0
5.0
3.0
3.0
2.0

Miejsce pracy w którym było ciężko

Pracowałam niecałe 2 lata w biedronce na Podkarpaciu w niewielkiej miejscowości. Praca fizyczna, często było ciężko, najgorszy był pośpiech i narzucanie kolejnych zadań ze strony kierownictwa. Nie szanowano pracownika ani czasu pracy, często na przerwy szło się parę minut przed końcem pracy a pracowało się po 10 godzin. Wynagrodzenie ma wiele do życzenia za taką pracę jak tam trzeba robić powinno się więcej płacić. Człowiek przychodził do domu i nie miał na nic sił . Ponadto kierownictwo potrafiło za plecami krytykować zamiast powiedzieć to w oczy. Nie polecam pracy, jeśli ktoś się decyduje to niech wie że idzie niczym jak do obozu pracy.

Plusy

Poznanie nowych ludzi

Minusy

Niskie zarobki, brak szacunku, brak lojalności, wieczne pretensje, niskie zarobki, częste kontrole, brak premii

```````````````````````Zakaz chorowania

idziesz na kwarantannę? złamiesz sobie coś? masz dłuższą nieobecność spowodowaną np szpitalem licz się z tym że nie przedłuża z tobą umowy, nie uwzględnia próśb grafikowych a w najlepszym wypadku zostaniesz przeniesiony na inny sklep

Plusy

-bogaty pakiet socjalny

Minusy

-praca dla osób z końskim zdrowiem które tam i tak stracą
Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Opinia

Moja opinia jest dobra. Załoga jest najważniejsza ponieważ to dzięki niej jesteśmy w stanie szybko się rozwijać na rynku pracy. Szefostwo dobrze kierowane może góry przenosić.

Plusy

Awanse

Minusy

Natłok obowiązków

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Biedronka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.1

2.8
3.4
3.2
2.9
2.9
  • Biedronka
  • Miejsce prscy w ktoeym panuje wielki haos