Biedronka

Opinie pracowników firmy Biedronka

Znaleziono 293 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (363)

Praca, która codziennie daje poczucie satysfakcji.

Pracując w Biedronce możesz liczyć na bardzo dynamiczne środowisko oraz ciągłe zmiany - jeśli ktoś lubi taki klimat, to na pewno odnajdzie się w swoich codziennych obowiązkach. Biedronka oferuje bogaty pakiet benefitów, a co najważniejsze, możesz mieć pewność stabilności zatrudnienia, ponieważ firma cały czas się rozwija.

Plusy

Zniżka na obiady w kantynie w biurze, benefity, atmosfera, dynamiczne środowisko pracy, międzynarodowa organizacja.

Minusy

Nadgodziny.

Miejsce pracy w którym było ciężko

Pracowałam niecałe 2 lata w biedronce na Podkarpaciu w niewielkiej miejscowości. Praca fizyczna, często było ciężko, najgorszy był pośpiech i narzucanie kolejnych zadań ze strony kierownictwa. Nie szanowano pracownika ani czasu pracy, często na przerwy szło się parę minut przed końcem pracy a pracowało się po 10 godzin. Wynagrodzenie ma wiele do życzenia za taką pracę jak tam trzeba robić powinno się więcej płacić. Człowiek przychodził do domu i nie miał na nic sił . Ponadto kierownictwo potrafiło za plecami krytykować zamiast powiedzieć to w oczy. Nie polecam pracy, jeśli ktoś się decyduje to niech wie że idzie niczym jak do obozu pracy.

Plusy

Poznanie nowych ludzi

Minusy

Niskie zarobki, brak szacunku, brak lojalności, wieczne pretensje, niskie zarobki, częste kontrole, brak premii

```````````````````````Zakaz chorowania

idziesz na kwarantannę? złamiesz sobie coś? masz dłuższą nieobecność spowodowaną np szpitalem licz się z tym że nie przedłuża z tobą umowy, nie uwzględnia próśb grafikowych a w najlepszym wypadku zostaniesz przeniesiony na inny sklep

Plusy

-bogaty pakiet socjalny

Minusy

-praca dla osób z końskim zdrowiem które tam i tak stracą

Praca, do której przychodzisz na chwilę, a zostajesz na lata

Jak masz fajny zespół to możesz góry przenosić. Dobry socjal, umowa o pracę i fajna załoga. Grafik elastyczny - jak się dogadasz to pracujesz na zmiany, które ci pasują. Dla osób, które lubią pracę w handlu - dobre miejsce.

Plusy

umowa o pracę, dobre premie, socjal super, paczki, zasilenia kart przedpłacowych, kolonie i obozy dla dzieci, pożyczki.

Minusy

Klienci nie pomagają.

Opinia na temat pracy

Kierowniczka z Biedry traktowała mnie jak po...banego a co dobre układałem wodę to jej przeszkadzało i podejrzewała o kradzież no i bym zapomniał układałem wam jogurty to i z daleka zawołała mnie bo towar jest a ja ze to skończę to groziła zwolnieniem. A źle się poczułem to kazała mi przychodzić. W sobotę mi mówiła że mam przychodzić w niedzielę a we wtorek ona nic nie wie.

przyjaźni ludzie, stresująca praca

miła atmosfera zależy od sklepu na jaki się trafi. Kadra kierownicza jest różna. Ja trafiłam na bardzo fajnych ludzi.co do samej pracy - dużo obowiązków powoduje stres, ciągły pośpiech,braki w personelu powodują przemęczenie pracowników.mało etatów - bo ilość etatów zależy od obrotu, a nie ilości klientów i indywidualnych potrzeb danego sklepu niestety.. obowiązków dochodzi, niestety wynagrodzenie nie rośnie adekwatnie do nich.

Plusy

możliwość awansu, pakiet socjalny, stała praca

Minusy

duży stres, dużo obowiązków w stosunku do zarobków

Biedrnka

Wyzysk człowieka jedna osoba pracuje za trzy na zmiani

Plusy

Nie ma

Praca operator wózka widłowego Gorzów Wielkopolski Jeronimo Martins

Witam serdecznie nie polecam pracy na magazynie w Gorzowie Wlkp ponieważ gdy rozpoczynałem pracę miałem zostać przeszkolony na magazynie oczywiście wpuścili mnie na wózek i tyle każdy ma cię w dupie a inni pracownicy patrzą na Ciebie jakbyś im rodziny pozabijał przesiedziałem nic nie robiąc na wózku większość zmiany i tylko słyszałem komentarze od innych że mam coś robić a nie dostałem od przełożonych żadnych poleceń

Mobbing i stres

Pracowałam prawie miesiąc na umowie zlecenie na stanowisku kasjer. Weszłam sama na kasę po 10 minutach, od początku nie mogłam sie mylić, niezbyt chcieli pracownicy podchodzić by pomóc w mi w czymkolwiek. Zamisat wesprzeć cały czas mówili bym szybciej szybciej, lepiej więcej. Byłam zupełnie sama na kasie przez 8h w sklepie. Grafiku nie znałam i musiałam pracować 6dni w tygodniu, godziny sie zmieniały codziennie, Do łazienki musiałam sie pytać czy mogę, na przerwę albo nie mogłam wyjść albo byłam 5 min i mnie przeganiali do pracy. Zwolniono mnie pewnie przez to że nie dawałam rady harować jak robot.

Plusy

-łatwo można odejść

Minusy

niskie zarobki, brak poszanowania dla przerw pracowników, niemożmość załątwianai potrzeb fizjologicznych, mobbing, grafik zmienian non stop

Biedronka

Wyzysk pracownika, praca w stresie, zbyt mało pracownikow w sklepie, praca ponad sily, zarobki nieadekwatne do ilosci zadan i powietzonej odpowiedzialnosci.

Plusy

Pakiet socjalny (choc skladka z wynagrodzenia)

Minusy

Wyzysk, ciezka praca, stres, brak szacunku dla pracownika

Za mało rąk do pracy

Biedronka oszczędza na etatach jak może. 3 osoby na duży sklep w godzinach szczytu w piątek czy sobotę to norma. Wymaga się aby było wszystko zrobione, posprzątane, wypieczone, towar rozłożony, dostawy przyjęte ale nie ma opcji żeby zejść z kasy bo ciągle są klienci. Od lat to samo.

Plusy

Karta multisport

Minusy

Zarobki nie adekwatne do wysiłku w pracy

Leszno

W Biedronce pracowników traktuje się przedmiotowo, nie wolno wyrażać swojego zdania, nie ma pomocy ze strony kierownika regionalnego.Biuro obsługi pracowników to kpina. Pieniądze są przyzwoite, za to poziom osób pracujących na stanowiskach kierowniczych bardzo słaby. Pracowałam dwa lata...czas wyjęty z życiorysu. Absolutnie nie polecam.

Szybko, ale stabilnie i w dobrej atmosferze

Dla osób, które lubią pracę w handlu jak najbardziej polecam. Praca szybka, dynamiczna, dużo zadań, ale bezpiecznie i stabilnie. Dużo programów socjalnych. Polecam.

Plusy

Stabilność, atmosfera, elastyczny grafik

Minusy

Praca fizyczna, zmianowa, szybkie tempo

Na sklep 3 osoby

Biedronka w całej Polsce wykorzystuje ludzi za najniższe wynagrodzenie a oczekują Wołów do ciężkiej pracy i te reklamy dobra praca nowe życie jak za komuny żałosne

Plusy

Plus jest taki że nie muszę tam pracować

Minusy

Kierat za 1800 zł

Okropna atmosfera, a nawet mobbing

Nie polecam się tu pojawiać.Traktują ludzi jak coś gorszego (mówię tu o kierownictwie).Sezonowi są wykorzystywani, odwalają to czego nikt inny nie chce, wyciskają z umowy-zlecenie ile się tylko da.Byłam świadkiem mobbingu, kierownictwo nawet pracowników namawiało, aby Ci mieli gorsze podejście do innego kierownika. Nawet karało, kiedy ktoś rozmawiał z osobą mobbingowaną w sposób np. cały dzień siedzenia na kasie nr.1. Zawsze było coś do wymyślenia. A wszystko dlatego, że ta jedna kierowniczka staje po stronie sezonowych? Nie rozumiem... Porażka i aż serce ściska, że jeszcze tu jestem. Ale już niedługo

BHP? Chyba tylko w podręcznikach

Sama w sobie praca nie jest zła, owszem jest ciężka fizycznie ale da się przyzwyczaić. Bardziej męczący jest pośpiech jaki panuje na zmianach, w tygodniu na sklepie jest 2-3 kasjerów + kierownik zmiany co jest ogromnym brakiem kadrowym. Problem zaczyna się robić gdy po południu wjeżdża dostawa a chodzą dwie kasy bo są kolejki przez co towar stoi po kilka godzin na sklepie. Wiecznie bieganie między kasą, wypiekiem, towarem i dostawą. Najlepiej jeszcze w tym czasie posprzątać sklep. Pracownicy sami utrudniają sobie nawzajem pracę. Kierownicy sklepów i regionalni chyba od razu przyszli na stanowisko zks lub ks bo są gburowaci, chamscy i nie mają żadnego zrozumienia dla pracy sk i ssk, wiecznie o coś pretensje. Poniżanie pracownika przy reszcie zespołu, wyśmiewanie, głupie docinki, strasznie przeniesieniem lub zwolnieniem. BHPowcy widzą co chcą, wypuszczanie z DC 1,8m palet z bananami czy arbuzami na samej górze to dla nich żaden problem ale nie daj boze otworzysz prasę jedną ręką to już minusowe punkty w audycie i odnotowane upomnienie. Góra ma głęboko gdzieś zdrowie pracowników. Wisienką na torcie są klienci, którzy robią sobie z kasjerów chłopców do bicia. Poniżają, wyzywają i są bezczelni. Praca dla ludzi silnych psychicznie i fizycznie. Po roku większość ucieka jak najdalej.

Plusy

Bogaty socjal

Minusy

Poniżanie pracowników, zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy

Wyzysk

Praca w ciągłym stresie, brak wystarczającej ilości pracowników na zmianie.

Plusy

Benefity

Minusy

Stres, pośpiech

Łódź

Nie mam zdania nie chcę opisywać swoich odczuć bo mogę zrazić innych

Miejsce pracy w którym panuje dobra atmosfera

Polecam pracę w Biedronce kierowniczki są bardzo fajne i koleżanki też.

Plusy

Paczki na święta i bony

Bedzin ul.piastowska

Nie polecam pracy e birdrace tym bardziej na zlecenie obiecali umowe o prace na koniec miesiaca i do dzis jej nie dostalam pracy jest tam w brud ale zarobki tego nie sa warte

Plusy

Nie ma zadnych

Minusy

Malo przerw powinien byc darmowy posilek

Coś w tym jest, jak psuje się ryba...

Stres, pośpiech, tempo pracy koszmarne. Zawsze za mało ludzi. Mylące podawanie zarobków brutto razem z premiami - w tym za obecność, jakoś, TK. Kierownictwo - jak się trafi. W moim przypadku nie było źle. Kierownictwo robiło równo z nami. Ale z grafikami to prawda. Ciągłe zmiany, o których dowiadujemy się w momencie przyjścia do pracy. Ale nacisk z góry robi swoje - ciągłe więcej! szybciej! Rejonowi? Być może firma powinna rozpatrzyć opcję, iż rejonowym może zostać ktoś, kto przepracował na stanowisku kasjer-sprzedawca minimum rok. Może zaczną szanować szeregowych pracowników, bo to oni głównie robią na ich pensje, a nie odwrotnie. Obrażanie przez nich zespołu nie świadczy dobrze o firmie... Co do wypłat - ktoś napisał o spóźnieniach, Bzdura. Pensja zawsze przed czasem. Benefity świąteczne OK, ale ktoś powinien informować nowych, co trzeba zrobić, aby je uzyskać, bo nie są " z automatu". Mnie nikt nie poinformował. Dwa święta - dwa razy bez zasileń świątecznych. Tłumacz dzieciom, czemu one nie dostały paczek... Praca jak praca, ale za dużo jej. Większość nie pamięta lub nie wie, iż w Biedronce kasjer-sprzedawca robi wszystko. Układa, wykłada, wypieka, kasuje, sprząta magazyn, sklep, półki, ale też biuro, WC, jadalnie, parkingi, rampy, śmietniki, szoruje podłogi, kąty, myje chłodziarki, wszystkie szyby, ramy i parapety, wewnątrz i na zewnątrz. I tylko tym, co dała firma. Mop duży, płaski. Nie ma szmat. Wszystkie kąty, zakamarki ręcznikami jednorazowymi, te są. Nie ma żadnej firmy pomocniczej. A w umowie SPRZEDAWCA. I ciągły bieg - między paletami do rozłożenia, -

Plusy

zasilenia świąteczne, pensja na czas

Minusy

stres, tempo, ogrom pracy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Biedronka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.1

2.8