Biedronka

Opinie pracowników firmy Biedronka

Nowy Targ
Poukładana praca,wszystko ze staranną dokładnością ,wypłata na czas,wyznaczone cele ,każdy kasjer odpowiada za swoją kasetkę,testy z kodów dla przypomnienia,współpraca pracowników.
Nie widzialem takiego sklepu
Beznadziejna atmosfera ,wyzysk kierowników nie adekwatne do możliwości ,brudem na pułkach syf ,brud pod paletami ,brudne lodówki,nie rozmrazane od początku otwarcia sklepu a wymagania Bóg wie jakie sami kierownicy nic nie robią na sklepie tylko siedzą W biórze i siedzą z dupowłazami a ci najmłodsi zapieprzają na sklepie,a wymagania Bóg wie jaki
Chamstwo
Praca w biedronce to porażka. Wredne kierownictwo. Na każdym kroku widać że panuje mobbing i tzw obrabianie du..y. brak szacunku dla zwykłego pracownika przez kierowników. Nowi pracownicy mają przechlapane bo zawsze siedzą na kasie nr 1. Zawsze jest wielki problem z pójściem na przerwę, 5 minut i do roboty. Grafik zmieniany co chwilę bez wiedzy pracownika, nie można nic zaplanować w zyciu prywatnym.
Lipa!
Człowiek się w ogóle nie liczy! Jego potrzeby są na końcu. Należna przerwa jest wtedy jak nie ma klientów w sklepie. Nie można wyjść do toalety. Ważniejszy klient tzw. Nasz Pan... Wtedy jak pracowałam miałam 0,75 etatu a podpisywałem listę obecności na 8 godzin codziennie. I nie mieliśmy jako pracownicy nic z tego. To się powinno zmienić.!
Koszmarna praca
Praca dla głupcow, wytrzymałam prawie miesiąc. Mobbing ze strony z-cy kierownika, brak szacunku starszych pracowników do nowych ludzi. Praca bardzo ciężka za 17 zł brutto, brak czasu na 15 minutową przerwe, straszne chamstwo! Z calego serca odradzam tam pracę.
Minusy
Ciężka praca, mobbing, niskie wynagrodzenie
Pracuje się dobrze
Ogólnie jest dobra i przyjazna atmosfera w pracy. Kierownictwo jest w porzadku i bardzo pomocne.
Rzeszów, Mobbing ze strony pupilków KS to norma
Jak w tytule, ks ma swoich pupili którzy mimo stanowiska kasjera sprzedawcy, pomiatają innymi jak śmieciami. Pracy nie polecam, jest ciężko, stres ze strony innych pracowników i klientów. Zarobki ok, chyba, że opuści się jeden dzień, wtedy leci cała premia i dostaje się ochłapy. Prace polecić mogę jedynie młodym do 26r życia, ponieważ dostają dużo wyższe premie z racji ulg podatkowych. Ogólnie biedronka to jedna z najgorszych firm do jakich można się dostać, bo JMP w ogóle nie szanuje zwykłego szarego pracownika. Wszystko będzie lepsze od biedry, unikać jej lepiej jak ognia.
Plusy
Praca pewna, zawsze potrzeba osłów do pracy
Minusy
Stres, Mobbing, zarobki oparte na wieku, premie lecą za cokolwiek, klienci tragiczni
Wyzysk za najniższe możliwe wynagrodzenie. Mobbing przez starszych pracowników
Właśnie kończę swoją przygodę z Biedronką po przepracowaniu 1 miesiąca. Mobbing, wyzysk za 17 zł brutto na godzinę (obecnie najniższa stawka) . w 2 pierwsze dni czytanie bhp, potem podpis że się zapoznałam i będę przestrzegać.... a dalej praca i podnoszenie ciężarów nie ma nic wspólnego z przestrzeganiem bhp!!!!! Po 8 godzinach pracy wychodzi się jak wrak.
Często nie ma możliwości skorzystania z toalety, przerwy przysługującej a po zakończeniu zmiany trzeba zaznaczyć że przerwa się odbyła (co często jest nieprawdą). Jeśli chcesz dobrze pracować nie podlizując się kierownikowi to żadnej premii nie dostaniesz. na dzień dzisiejszy umowa o pracę 2850zł brutto i nic więcej na umowie. Obiecywana premia za obecność tylko uznaniowa.

Jestem w szoku że pracodawca tak traktuje ludzi, że pracownicy, kierownicy dają się tak poniżać. Brak jakiegokolwiek szacunku dla siebie i swoich współpracowników.

Pracownicy Biedronki - nie dajcie się tak traktować bo nie dożyjecie emerytury przy takim wysiłku za marne grosze.
Mobbing
Wytrzymałam w tej firmie 2 lata. Przez ten czas przeszłam przez 3 biedronki. Na KAŻDEJ mobbing. Ludzie nie wykształceni na stanowisku kierowniczym zachowują się karygodnie. W ostatniej biedronce nie wytrzymałam i zgłosiłam oficjalną skargę na kierownika sklepu do BOPu,podając dzień i godziny zajścia niewłaściwego zachowania kierownika sklepu. Mimo,iż w tym samym miesiącu była to kolejna skarga,otrzymałam odpowiedź,że tylko ja zgłaszam nieprawidłowości. Ręka rękę myje. Kierownik rejonu też z tym nic nie zrobił. Jednym słowem masakra. Nie polecam pracy w tej firmie ani w tym sklepie. Oni myślą,że zatrudniają bydło a sami zachowują się jak święte krowy. NIE POLECAM.
Mam chęć do pracy
Odpowiedzialna bez złych nawykòw ,
pracowity , punktualny.
Tragedia
Nikomu nie polecam pracy w tym sklepie a zwłaszcza młodym osobą które mają jakieś większe aspiracje Kierownik w tym sklepie nie nadaje się do pracy z ludźmi zmienia grafik i daje urlop wtedy kiedy panu kierownikowi pasuje łącznie z dwoma dniami na dziecko zdrowe na dodatek zero szacunku do pracownika pan kierownik nawet rano nie odpowiada dzień dobry po prostu porażka a wymagania stawiane tak wysokie że pewnie sam by nie sprostał
Negatywna
Najgorszy sklep gdzie pracowalam. Nie polecam . jest strasznie
Super
Bardzo miła fajna atmosfera brak rywalizacji i szacunek do drugiego człowieka
Plusy
Bony świąteczne i premie
Biedronka
tragedia, mobbing, Panie kierowniczki zapomniały jak to było gdy one zaczynały jako kasjerki naprawdę żenada, aż nie chce się tam przychodzić
Źle traktują pracowników
Tylko jedno napisze biedronce to nie praca do mobbing
Lidl
Ciężko. Po pół roku pracy nie można się doprosic o kurs na wózek widłowy co jest mi potrzebne w pracy.Kadra zarządzająca słabo coś robi w tym kierunku.
Najgorsza praca
Pracownicy prowadzący zmianę strasznie nie mili, głupie przygadywanki ,przychodzisz do pracy i nie wiesz o której wyjdziesz, chcesz wyjść po 8godz nie pozwalają Ci grożąc wypowiedzeniem lub zwolnieniem dyscyplinarny. Kłamią ciągle i rozmawiają z tobą dlaczego tylko przeżyjesz 1,5 tony nagodzine towaru a nie więcej Zabierają premię. Piszą 1600zł brutto premi tym czasem jak dostaniesz 100zł brutto to się ciesz bo 300zł zabrali. (premia jest uznaniowa).
Licz na biedronkę
Brak szacunku dla pracownika ,(możesz liczyć na biedronkę)a jak piszesz o pomoc do negatywna odpowiedz .Pensje marne dla kasjera ,ladujesz w szpitalu lub jesteś chory to i tak musisz być w pracy z głową pod pachą bo już ci zabiorą premie za obecność nie ma cie 2 lub 3 dni a za cały miesiąc jesteś ukarany .Biały niewolnik bez łańcuchów 😟
Klamiesz
Praca w biedronce
kasjer-sprzedawca (były pracownik) – Lubartów, lubelskie – 18 lipca 2019

W stosunku do wysiłku jaki się wykonuje

Zarobki są marne,ciągły stres i gonitwa nie polecam .

Plusy

Raczej nie ma

Minusy

Pierwsza wypłata 1350 netto imordercze

Ale ty chlopie klamiesz. W biedrze podstawa to 2100. Mniej dostana ci co chodza na l4 albo biora urlop wtedy niema premi. Kolejny nie rob pewnie 7 dni siedzial na urlopie i zdziwiony ze tak malo dostal brak slow. nocki za dodatkowe 12 zł to jest żałosne
Praca w biedronce
W stosunku do wysiłku jaki się wykonuje
Zarobki są marne,ciągły stres i gonitwa nie polecam .
Plusy
Raczej nie ma
Minusy
Pierwsza wypłata 1350 netto i te mordercze nocki za dodatkowe 12 zł to jest żałosne
dobra atmosfera
dobra atmosfera, super pieniądze, jako młody super sprawa, czas szybko mija, nie da się nudzić
Plusy
dobre pieniądze
Minusy
daleko od domu
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Biedronka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,9
3,4