Biedronka

Opinie pracowników firmy Biedronka

Kumoterstwo , mobbing , chamstwo i straszenie pobiciem przy kierowniczce ❗️ Doprowadxiły do tego że byłam na L-4 od psychiatry ❗️
Zatrudniając się dostaniesz do przeczytania opasłe tomy podręczników pracownika, zasad HACCP, BHP i mnóstwo innych wskazówek. Czytania na ładnych parę godzin, wszystko świetnie opisane i wytłumaczone. Kierownik dopilnuje, żebyś siedział i czytał co najmniej tyle godzin ile przeznaczono na szkolenie.Pracę rozpoczniesz od robienia wszystkiego, co w podręczniku wykazano jako "niedopuszczalne" i tak już zostanie.
Plusy
brak jakichkolwiek wymogów - jesli masz dwie ręce i dwie nogi, to się nadajesz, a jeśli dodatkowo masz książeczkę sanitarną, to naprawde robi wrażenie.
Minusy
niskie wynagrodzenie, grafik zmieniający się niespodziewanie i bez konsultacji, ciągłe braki kadrowe, uciążliwe warunki pracy, kiepskie warunki socjalne
Odradzam prace w biedronce ,ciezko o l4 bo musisz przyjsc wylozyc towar musisz szybko silny stres im wiecej wylozysz towaru tym lepiej nie wazne ze woda mineralna leci na klentow wazne aby towar caly byl na sklepie mimo iz pulki pelne i nie ma gdzie tego towaru wykladac
Plusy
Minusy
ciezko o wolne laska ze dadza przerwwe
Do tej pory pracowałem w jednej z Białostockich biedronek na stanowisku starszego kasjera (stanowisko kierownicze) chciano jednak mnie awansować. Nie zgodziłem się jednak ze względu na to jak traktuje się tam pracowników, czysty wyzysk żadnych hamulców, krzyk i mobbing na który jest zgoda. Zgłaszanie się ze skargą na KS do BOPu nie ma najmniejszego sensu gdyż sprawa jest zakopywana pod dywan. Obecnie znajdowałem się na 4 miesięcznym zwolnieniu od Psychiatry po doprowadzeniu mnie do załamania nerwowego przez KS. Już miałem odejść z pracy gdy po rozmowie z SOM zaproponowano mi przeniesienie na inny sklep lub zmianę stanowiska na szkoleniowca. Nie pytano mnie co się stało że znalazłem się na 4 miesięcznym zwolnieniu. Stwierdzono że skoro się nie skarżyłem i siedzę cicho to nadal tak będzie. Przekupstwo za milczenie tym jest ta firma. Dwa lata mobbingu, firma zepsuta do szpiku Ryba psuje się od głowy i coś w tym jest. plusy: - możliwość skorzystania z świadczeń socjalnych lecz nie dla wszystkich - pensja uzależniona od regionu minusy: - często zmieniający się grafik bez wiedzy pracownika - karanie pracownika, brak szacunku, mobbing - na stanowisku kierowniczym pracujesz też jako kasjer - straszenie pracownika zwolnieniami - nękanie pracownika telefonami w dzień wolny od pracy - łamanie praw pracownika ...itd. Nie polecam tej pracy. pracownicy tak zastraszeni że boją się mówić o tym co się dzieje.
Beznadziejna atmosfera ,wyzysk kierowników nie adekwatne do możliwości ,brudem na pułkach syf ,brud pod paletami ,brudne lodówki,nie rozmrazane od początku otwarcia sklepu a wymagania Bóg wie jakie sami kierownicy nic nie robią na sklepie tylko siedzą W biórze i siedzą z dupowłazami a ci najmłodsi zapieprzają na sklepie,a wymagania Bóg wie jaki
Poukładana praca,wszystko ze staranną dokładnością ,wypłata na czas,wyznaczone cele ,każdy kasjer odpowiada za swoją kasetkę,testy z kodów dla przypomnienia,współpraca pracowników.
Praca w biedronce to porażka. Wredne kierownictwo. Na każdym kroku widać że panuje mobbing i tzw obrabianie du..y. brak szacunku dla zwykłego pracownika przez kierowników. Nowi pracownicy mają przechlapane bo zawsze siedzą na kasie nr 1. Zawsze jest wielki problem z pójściem na przerwę, 5 minut i do roboty. Grafik zmieniany co chwilę bez wiedzy pracownika, nie można nic zaplanować w zyciu prywatnym.
Człowiek się w ogóle nie liczy! Jego potrzeby są na końcu. Należna przerwa jest wtedy jak nie ma klientów w sklepie. Nie można wyjść do toalety. Ważniejszy klient tzw. Nasz Pan... Wtedy jak pracowałam miałam 0,75 etatu a podpisywałem listę obecności na 8 godzin codziennie. I nie mieliśmy jako pracownicy nic z tego. To się powinno zmienić.!
Praca dla głupcow, wytrzymałam prawie miesiąc. Mobbing ze strony z-cy kierownika, brak szacunku starszych pracowników do nowych ludzi. Praca bardzo ciężka za 17 zł brutto, brak czasu na 15 minutową przerwe, straszne chamstwo! Z calego serca odradzam tam pracę.
Minusy
Ciężka praca, mobbing, niskie wynagrodzenie
Ogólnie jest dobra i przyjazna atmosfera w pracy. Kierownictwo jest w porzadku i bardzo pomocne.
Jak w tytule, ks ma swoich pupili którzy mimo stanowiska kasjera sprzedawcy, pomiatają innymi jak śmieciami. Pracy nie polecam, jest ciężko, stres ze strony innych pracowników i klientów. Zarobki ok, chyba, że opuści się jeden dzień, wtedy leci cała premia i dostaje się ochłapy. Prace polecić mogę jedynie młodym do 26r życia, ponieważ dostają dużo wyższe premie z racji ulg podatkowych. Ogólnie biedronka to jedna z najgorszych firm do jakich można się dostać, bo JMP w ogóle nie szanuje zwykłego szarego pracownika. Wszystko będzie lepsze od biedry, unikać jej lepiej jak ognia.
Plusy
Praca pewna, zawsze potrzeba osłów do pracy
Minusy
Stres, Mobbing, zarobki oparte na wieku, premie lecą za cokolwiek, klienci tragiczni
Właśnie kończę swoją przygodę z Biedronką po przepracowaniu 1 miesiąca. Mobbing, wyzysk za 17 zł brutto na godzinę (obecnie najniższa stawka) . w 2 pierwsze dni czytanie bhp, potem podpis że się zapoznałam i będę przestrzegać.... a dalej praca i podnoszenie ciężarów nie ma nic wspólnego z przestrzeganiem bhp!!!!! Po 8 godzinach pracy wychodzi się jak wrak. Często nie ma możliwości skorzystania z toalety, przerwy przysługującej a po zakończeniu zmiany trzeba zaznaczyć że przerwa się odbyła (co często jest nieprawdą). Jeśli chcesz dobrze pracować nie podlizując się kierownikowi to żadnej premii nie dostaniesz. na dzień dzisiejszy umowa o pracę 2850zł brutto i nic więcej na umowie. Obiecywana premia za obecność tylko uznaniowa. Jestem w szoku że pracodawca tak traktuje ludzi, że pracownicy, kierownicy dają się tak poniżać. Brak jakiegokolwiek szacunku dla siebie i swoich współpracowników. Pracownicy Biedronki - nie dajcie się tak traktować bo nie dożyjecie emerytury przy takim wysiłku za marne grosze.
Wytrzymałam w tej firmie 2 lata. Przez ten czas przeszłam przez 3 biedronki. Na KAŻDEJ mobbing. Ludzie nie wykształceni na stanowisku kierowniczym zachowują się karygodnie. W ostatniej biedronce nie wytrzymałam i zgłosiłam oficjalną skargę na kierownika sklepu do BOPu,podając dzień i godziny zajścia niewłaściwego zachowania kierownika sklepu. Mimo,iż w tym samym miesiącu była to kolejna skarga,otrzymałam odpowiedź,że tylko ja zgłaszam nieprawidłowości. Ręka rękę myje. Kierownik rejonu też z tym nic nie zrobił. Jednym słowem masakra. Nie polecam pracy w tej firmie ani w tym sklepie. Oni myślą,że zatrudniają bydło a sami zachowują się jak święte krowy. NIE POLECAM.
Odpowiedzialna bez złych nawykòw , pracowity , punktualny.
Nikomu nie polecam pracy w tym sklepie a zwłaszcza młodym osobą które mają jakieś większe aspiracje Kierownik w tym sklepie nie nadaje się do pracy z ludźmi zmienia grafik i daje urlop wtedy kiedy panu kierownikowi pasuje łącznie z dwoma dniami na dziecko zdrowe na dodatek zero szacunku do pracownika pan kierownik nawet rano nie odpowiada dzień dobry po prostu porażka a wymagania stawiane tak wysokie że pewnie sam by nie sprostał
Najgorszy sklep gdzie pracowalam. Nie polecam . jest strasznie
Minusy
Bardzo miła fajna atmosfera brak rywalizacji i szacunek do drugiego człowieka
Plusy
Bony świąteczne i premie
Minusy
tragedia, mobbing, Panie kierowniczki zapomniały jak to było gdy one zaczynały jako kasjerki naprawdę żenada, aż nie chce się tam przychodzić
Tylko jedno napisze biedronce to nie praca do mobbing
Ciężko. Po pół roku pracy nie można się doprosic o kurs na wózek widłowy co jest mi potrzebne w pracy.Kadra zarządzająca słabo coś robi w tym kierunku.
Pracownicy prowadzący zmianę strasznie nie mili, głupie przygadywanki ,przychodzisz do pracy i nie wiesz o której wyjdziesz, chcesz wyjść po 8godz nie pozwalają Ci grożąc wypowiedzeniem lub zwolnieniem dyscyplinarny. Kłamią ciągle i rozmawiają z tobą dlaczego tylko przeżyjesz 1,5 tony nagodzine towaru a nie więcej Zabierają premię. Piszą 1600zł brutto premi tym czasem jak dostaniesz 100zł brutto to się ciesz bo 300zł zabrali. (premia jest uznaniowa).
  1. Opinie pracowników