Bank Pekao SA
Zobacz wszystkie opinie o firmie Bank Pekao SA

Bank Pekao SA

Opinia pracownika firmy Bank Pekao SA

Miejsce pracy

Brak możliwości rozwoju. Przez 8 godz Stres!!! Brak przerw. Dyrektor bez skrupułów, nie przyjemna atmosfera.

Oddzial

Pracę w oddziale zaliczam do najgorszych lat w moim życiu, współczuje ludziom którzy nie mogą odejść z różnych przyczyn. Moje koleżanki ok. 50 % na leczeniu u psychiatry, leki antydepresyjne to norma, nikt się temu nie dziwi. Niska pensja, premia to zależy jak mocno wchodzisz w d... kochanej pani dyrektor, niczym wyjętej z filmu Alternatywy 4. Pracownicy przychodzą do pracy z bólem brzucha, a później jest tylko coraz gorzej. Kadra masakra, wszystko im wolno, robią co chcą tak samo jest w centrali. Kierownik/ Dyrektor ma gdzieś swoich pracowników, zleca prace i dalej sobie robcie co chcecie, ja nie mam dla was czasu. A jak nie wiecie, to jesteście nieudacznikami, a jak źle coś zrobicie, nie po mojej myśli to jesteście na czarnej liście itd.

Plusy

Nic

Minusy

Pracodawca nie dba o dobro kadry pracowniczej niskiego szczebla

Pozornie dobra atmosfera i życzliwość, złe warunki w miejscu pracy tzn. ciasno, głośno oraz ciągłe narażenie na stres oraz mobbing stosowany przez przełożonych.

Plusy

Minusy

brak możliwości rozwoju, zbyt niskie wynagrodzenia w stosunku do zakresu obowiązków oraz odpowiedzialności finansowej.

Porażka

Praca w tej pseudo firmie to porażka. Kadra zarządzająca wybierana po znajomości, bez kompetencji, bez wiedzy, z przeszłością komorniczą pseudo dyrektorki z przypadku. Ludzie są zwalniani albo sami się zwalniają, a pozostali pracownicy tylko dostają więcej i więcej pracy i obowiązków. Zero podwyżki od lat. Plany sprzedażowe nie do wykonania przy tej okrojonej liczbie pracowników. Najgorszy pracodawca ever. Dyrektora interesuje tylko sprzedaż i tabele. Brak odpowiednich szkoleń. Systemy to porażka, żeby obsłużyć 1 klienta trzeba otworzyć 4 różne programy. Nie zasługuje nawet na 1 gwiazke.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Bank Pekao SA. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu