Bank Pekao SA
Zobacz wszystkie opinie o firmie Bank Pekao SA

Bank Pekao SA

Opinia pracownika firmy Bank Pekao SA

Miejsce pracy

Lepiej się zwolnić i zatrudnić niż uzyskać podwyżkę uposażenia. Walka trwała 4 lata.Każdy "nowy" pracownik otrzymywał 2-3 x większe uposażenie niż wieloletni, oddany a przede wszystkim zaangażowany pracownik. Wina leży przy bezpośrednim przełożonym, odpowiadającym za wnioskowanie o lepsze warunki pracy. Nie kierownik a dyrektor.

2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym

Oddzial

Pracę w oddziale zaliczam do najgorszych lat w moim życiu, współczuje ludziom którzy nie mogą odejść z różnych przyczyn. Moje koleżanki ok. 50 % na leczeniu u psychiatry, leki antydepresyjne to norma, nikt się temu nie dziwi. Niska pensja, premia to zależy jak mocno wchodzisz w d... kochanej pani dyrektor, niczym wyjętej z filmu Alternatywy 4. Pracownicy przychodzą do pracy z bólem brzucha, a później jest tylko coraz gorzej. Kadra masakra, wszystko im wolno, robią co chcą tak samo jest w centrali. Kierownik/ Dyrektor ma gdzieś swoich pracowników, zleca prace i dalej sobie robcie co chcecie, ja nie mam dla was czasu. A jak nie wiecie, to jesteście nieudacznikami, a jak źle coś zrobicie, nie po mojej myśli to jesteście na czarnej liście itd.

Plusy

Nic

absolunie nie!!!!!

Pracowałam 17 lat i uwierzcie mi nie należy się nawet 1 gwiazdka!!! Gówniarz ze znajomościami zostaje Twoim dyrektorem pracując w banku 3 m-ce, Starzy pracownicy są gorzej traktowani niż nowi. Dopiero jak się zwolniłam i nie mają ludzi to dzwonią i proponują mi pensję 2 x tyle. Jak już umrą lub dożyją cudem te kilka lat do emerytury te wszystkie osoby co teraz siedzią przy stanowiskach obsługi to zamkną bank, bo nie będzie pracowników. Lizanie tyłka i donoszenie na każdym kroku (wtedy będziesz mieć lepiej). Milion papierów i dokumentów. Do głupiej wpłaty 50,- szesnaście tysięcy aplikacji do uzupełnienia i odpowiedzi na pytania typu: dlaczego nie zaproponowałaś Panu kredytu itp...

Plusy

Minusy

wszystko

poczucie stabilizacji

- terminowość wynagrodzenia - fundusz socjalny - możliwość rozwoju - szkolenia

Plusy

możliwość rozwoju

Minusy

praca zmianowa

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Bank Pekao SA. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu