Bank Pekao SA

Opinie pracowników firmy Bank Pekao SA

Wyświetlono wszystkie opinie (39)
Opinia
Nie realne oczekiwania. Ciągle zwiekanie zakresu obowiązków niadekwatne do możliwości. Ale praca ciekawa.
Mobbing, stres, rywalizacja, nacisk na sprzedaz, podkladanie kłód pod nogi, zero przerwy, wszystko w biegu
I have 24 years of professional experience at work, 23 years in banking.
I was Credit Inspector. I worked in Bank 23 years, then I was redundant. I worked with customers (clients), helped them in loans applications, I prepared an initial financial loan analysis.
Plusy
I like to work with clients and numbers as well.
Pekao sa
Rywalizacja pomiędzy pracownikami wyrywanie sobie klientów cały czas donoszenie na każdego. brak totalnej organizacji. przestarzałe drukarki takie głośne ze przeszkadzają w rozmowie. Ogólnie duże zamieszanie NIE POLECAM W tej chwili wielki chaos dużo zmian Powiem tak przepracowałam kilkanaście lat i było nie warto być lojalnym nie mają żadnych skrupułów jak będą chcieli Cię zwolnić . W tej chwili duża roszada wśród kadry kierowniczej. Dla nich nie liczy się doświadczenie ,wiedza, lojalność, tylko cięcie kosztów. Nawet nie zasługują na 1 gwiazdkę. NIE POLECAM Ludzie sami się pozwalniali i teraz proszę sprawdzić ile jest ofert ,Ludzie nie chcą tam pracować!!!!!
Plusy
BRAK
Minusy
Niskie zarobki w stosunku do oczekiwań . duże wymagania .Mobbing
Obecnie zwalniają starych pracowników z wynikami aby w ich miejsce ustawić swoich znajomych.Praca bardzo stresująca,kolesiostwo.Po 23 latach pracy jako doradca,menadżer ,ekspert zostałam zwolniona aby przyjąć na moje stanowisko osobę znajomą ludzi z zarządu, która do pracy w jedną stronę dojeżdża 200 km. Ciekawe czy za takie same pieniądze jak były moje???. Npolecam
Minusy
Stes, wciąż rosnące plany sprzedażowe, kolesiostwo
absolunie nie!!!!!
Pracowałam 17 lat i uwierzcie mi nie należy się nawet 1 gwiazdka!!!
Gówniarz ze znajomościami zostaje Twoim dyrektorem pracując w banku 3 m-ce, Starzy pracownicy są gorzej traktowani niż nowi. Dopiero jak się zwolniłam i nie mają ludzi to dzwonią i proponują mi pensję 2 x tyle. Jak już umrą lub dożyją cudem te kilka lat do emerytury te wszystkie osoby co teraz siedzią przy stanowiskach obsługi to zamkną bank, bo nie będzie pracowników. Lizanie tyłka i donoszenie na każdym kroku (wtedy będziesz mieć lepiej). Milion papierów i dokumentów. Do głupiej wpłaty 50,- szesnaście tysięcy aplikacji do uzupełnienia i odpowiedzi na pytania typu: dlaczego nie zaproponowałaś Panu kredytu itp...
Plusy
Minusy
wszystko
Wyścig szczurków
Brak szacunku dla starszych pracowników, brak podwyżek dla osób ze stażem. Nowy pracownik otrzymuje wyższe wynagrodzenie niż osoba z kilkunastoletnim doświadczeniem. "Fantastyczne" plany sprzedażowe nie do zrealizowania praktycznie, brak podziału obowiązków- wszyscy robią wszystko.Idziesz do banku i czekasz aż pani w okienku złoży masę propozycji dla klienta, który wpłaca 20 PLN na konto. Tak skrupulatnie pani rozpoznaje potrzeby klienta że czuje się zarzenowany pobytem w banku.
Plusy
Minusy
Niskie wynagrodzenie, nadmiar obowiązków, brak podziału zadań, plany sprzedażowe
praca
Osoby pracujące w banku najlepiej wiedzą jaka jest rzeczywistość.
poczucie stabilizacji
- terminowość wynagrodzenia
- fundusz socjalny

- możliwość rozwoju

- szkolenia
Plusy
możliwość rozwoju
Minusy
praca zmianowa
nie polecam!!!
fatalna atmosfera, większość pracowników przychodzi do pracy z niechęcią. Plany sprzedażowe niewykonalne a ciągle rosnące. Wynagrodzenia od lat bez zmian (podwyżki jeśli są to symboliczne np. 50 zł brutto raz na kilka lat). Przestarzały sprzęt, archaiczne programy komputerowe, masa "papierologii". Pracownicy Oddziałów traktowani jak zło konieczne i koszt dla Banku. Obciążenie obowiązkami coraz większe.
Plusy
Minusy
niskie płace
Sales consultant at Bank Pekao S.A.
During a gap year that I spent in Poland I was working as a sales consultant and customer support at a bank. I was arranging meetings, selling and promoting new products to the customer. During the time I have worked at this place I learned a lot of persuasive speaking techniques and greatly improved my communication skills.
Możliwość rozwoju osobistego.
Praca jako pracownik biurowy, odpowiedzialna, wymagająca ale i rozwijająca.
Miejsce pracy jak każde inne
nie mam nic do powiedzenia, praca jak każda inna, na pewno można tu zdobyć wiele doświadczeń i umiejętności
Plusy
pakiet medyczny
Minusy
minimalne lub brak podwyżek
możliwość rozwoju
praca dłuższa codziennie ponad 8 godzin, bardzo duża możliwość rozwoju, częste szkolenia
Plusy
dobry socjal
Minusy
mobing
Obecnie jest to firma pełna chaosu i nierzewidywalności
Duża niepewność odnośnie przyszłości. Brak narzędzi do wykonywania swoich obowiązków. Nierealne cele - brak czasu i narzędzi do ich wykonania. Mała liczba szkoleń. Konieczność ciągłego zostawania w pracy.
Plusy
Wynagrodzenie
Minusy
katastrofalna atmosfera, chaos, brak wsparcia
Miejsce pracy ceniące zaangażowanie i ciężką pracę do ostatniego przejęcia
po ostatniej zmianie właścicielskiej niezrozumiałe decyzje i brak komunikacji
Plusy
b.dobre wynagrodzenie
Minusy
niezadowalający poziom komunikacji, niezrozumiałe decyzje personalne
Rewelacyjny
Praca zmianowa, dała możliwość dopasowania do godzin uczelnianych.
Bank Pekao SA
Bardzo miło wspominam pracę w tej Instytucji . Szczególnie dobrze oceniam atmosferę tam panującą .
Plusy
Same Plusy
Ogólnie oceniam bardzo dobrze czas, kiedy byłam zatrudniona w Banku Pekao SA
Każdy dzień wyznaczał nowe wyzwania. Pracy w tym Banku zawdzięczam mój rozwój zawodowy. Po kilku latach przerwy, trudno mi znaleźć złe lub słabe strony pracy u tego pracodawcy. O możliwościach rozwoju w tej firmie świadczy moje cv oraz świadectwa pracy. Kadra zarządzająca, z którą miałam przyjemność pracować odznaczała się wysoką kulturą osobistą oraz wiedzą merytoryczną. Najtrudniejszym okresem był czas podjęcia Studiów i pogodzenia z coraz większymi zadaniami zawodowymi. Najprzyjemniej wspominam czas wprowadzania kart płatniczych, szkolenia pracowników, organizowania sieci merchantów oraz akwizytorów.
Plusy
Świetna atmosfera, liczne szkolenia
Minusy
brak czasu na integrację pracowników, co przyczyniłoby się do zwiększenia wyników
Prowadzenie szkolen.
Podwyzszanie poziomu wykonywanej pracy poprzez prowadzenie szkolen.
Plusy
Prowadzenie szkolen.
Minusy
Male zarobki.
Plusy :praca ciekawa, różnorodna, każdy klient, to inna sytuacja i inne sprawy do rozwiązania , dająca możliwość ciągłego rozwoju, kontakt z klientami,, nie można się nudzić, dzień mija b. szybko .
Wady - plany sprzedaży, często nieadekwatne do placówki, nie biorące pod uwagę jakości obsługi. Zbyt małe zatrudnienie. Bardzo duże obciążenie obowiązkami. Kiedyś tę samą pracę wykonywało 4 osoby, dziś - jedna.
Plusy
wynagrodzenie na czas
Minusy
stres ( z powodu nie wykonania planu sprzedażowego)