Bank Pekao SA

Opinie pracowników firmy Bank Pekao SA

Wyświetlono wszystkie opinie (46)

Opinia

Nie realne oczekiwania. Ciągle zwiekanie zakresu obowiązków niadekwatne do możliwości. Ale praca ciekawa.

Sprzedawca detal

Omijać szerokim łukiem , pensja niska, non stop mobbing , że nic nie robisz, choć wychodzisz po całym dniu jak z kopalni , menadżer męczy cały czas , żeby on dostał bonus , a ty może jakieś ochłapy , twoje wykształcenie nie ma znaczenia, jesteś nikim, jeśli nie robisz planu

Plusy

Nie ma

Minusy

Mobbing, stres, nierealne wymagania, niska pensja

Bank Pekao SA — informacje

Dane pochodzące z 4 opinii
Możliwości poprawy
  • Ogólne poczucie satysfakcji z pracy
  • Inkluzywne środowisko pracy
  • Poczucie przynależności

Porażka

Praca w tej pseudo firmie to porażka. Kadra zarządzająca wybierana po znajomości, bez kompetencji, bez wiedzy, z przeszłością komorniczą pseudo dyrektorki z przypadku. Ludzie są zwalniani albo sami się zwalniają, a pozostali pracownicy tylko dostają więcej i więcej pracy i obowiązków. Zero podwyżki od lat. Plany sprzedażowe nie do wykonania przy tej okrojonej liczbie pracowników. Najgorszy pracodawca ever. Dyrektora interesuje tylko sprzedaż i tabele. Brak odpowiednich szkoleń. Systemy to porażka, żeby obsłużyć 1 klienta trzeba otworzyć 4 różne programy. Nie zasługuje nawet na 1 gwiazke.

Miejsce pracy

Lepiej się zwolnić i zatrudnić niż uzyskać podwyżkę uposażenia. Walka trwała 4 lata.Każdy "nowy" pracownik otrzymywał 2-3 x większe uposażenie niż wieloletni, oddany a przede wszystkim zaangażowany pracownik. Wina leży przy bezpośrednim przełożonym, odpowiadającym za wnioskowanie o lepsze warunki pracy. Nie kierownik a dyrektor.

Kołobrzeg

Okropne miejsce pracy, jak najdalej od Pekao SA, wyzysk, praca za trzy osoby, brak szacunku do drugiego człowieka, uświadamianie pracownkowi, że jest do niczego jeżeli pracownik ma słabszy wynik w sprzedaży, tam liczy się tylko dobry wynik w sprzedaży. Trzeba mieć silną psychikę, żeby tam móc wytrzymać.

Miejsce pracy

Brak możliwości rozwoju. Przez 8 godz Stres!!! Brak przerw. Dyrektor bez skrupułów, nie przyjemna atmosfera.

Pekao

Praca w banku pekao to jedna wielka pomyłka. Długoletniego pracownika z dużym doświadczeniem traktuje się jak dno. Przyjdzie nowa miotła że znajomościami i potrafi rozwalić cały zespół. Starzy klienci odchodzą z niesmakiem bo nie maja z kim rozmawiać. Nagonka na sprzedaz za wszelką cene. Premia to fikcja. Wynagrodzenie to jakaś pomyłka a pani na kasie w Biedronce zarabia więcej.

Plusy

Minusy

Nieporozumienie

Oddzial

Pracę w oddziale zaliczam do najgorszych lat w moim życiu, współczuje ludziom którzy nie mogą odejść z różnych przyczyn. Moje koleżanki ok. 50 % na leczeniu u psychiatry, leki antydepresyjne to norma, nikt się temu nie dziwi. Niska pensja, premia to zależy jak mocno wchodzisz w d... kochanej pani dyrektor, niczym wyjętej z filmu Alternatywy 4. Pracownicy przychodzą do pracy z bólem brzucha, a później jest tylko coraz gorzej. Kadra masakra, wszystko im wolno, robią co chcą tak samo jest w centrali. Kierownik/ Dyrektor ma gdzieś swoich pracowników, zleca prace i dalej sobie robcie co chcecie, ja nie mam dla was czasu. A jak nie wiecie, to jesteście nieudacznikami, a jak źle coś zrobicie, nie po mojej myśli to jesteście na czarnej liście itd.

Plusy

Nic

Syf

PiS zniszczył wszystko mobbing i wyzysk a zwolnienia grupowe po znajomości

Plusy

Zero

oddział

Od przyjścia dobrej zmiany, czyli od prawie 3 lat nic innego się nie dzieje tylko zmiany, zmiany i na dole i u góry.Dół zwalniają bo im nie jest potrzebny , górę awansują rozdają kasę na lewo i prawo , średnio raz w tygodniu przychodzi nowy dyrektor dyrektorów, który jest przełożonym innych dyrektorów. Do góry trafiają albo rodziny dobrej zmiany albo ludzie upadłych banków / RB, DB/ , a raczej banczków, którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu tak dużym bankiem i taką ilością produktów jaką posiada w swojej ofercie Pekao.Ogólnie olbrzymi chaos co widać po spadku notowań na giełdzie , kupili bank za 126pln za akcję a po swoich rządach doprowadzili do spadku ponad 60% , do ceny 48pln.Żeby bank wrócił do dawnej świetności trzeba usunąć zarazę z RB , która zalała nasz kochany bank i zniszczyła ludzi, którzy budowali ten bank od podstaw. Mam nadzieję, że nowy Prezes zauważy co dzieję się z bankiem, który przed wejściem ludzi z RB miał wyniki, miał ludzi zaangażowanych i lojalnych, miał specjalistów , no i miał bardzo dobre opinie wśród klientów.Ale to już wszystko było.....i mam nadzieję, że wróci. Jeśli nowy Prezes nie zamieni ludzi z RB na specjalistów to bank Pekao skończy tak samo jak RBank i DBank , których już nie ma na rynku.

Plusy

Ludzie, którzy pracowali przed dobrą zmianą

Minusy

Ludzie, których zatrudniła dobra zmiana

Mobbing, stres, rywalizacja, nacisk na sprzedaz, podkladanie kłód pod nogi, zero przerwy, wszystko w biegu

Obecnie zwalniają starych pracowników z wynikami aby w ich miejsce ustawić swoich znajomych.Praca bardzo stresująca,kolesiostwo.Po 23 latach pracy jako doradca,menadżer ,ekspert zostałam zwolniona aby przyjąć na moje stanowisko osobę znajomą ludzi z zarządu, która do pracy w jedną stronę dojeżdża 200 km. Ciekawe czy za takie same pieniądze jak były moje???. Npolecam

Minusy

Stes, wciąż rosnące plany sprzedażowe, kolesiostwo

absolunie nie!!!!!

Pracowałam 17 lat i uwierzcie mi nie należy się nawet 1 gwiazdka!!! Gówniarz ze znajomościami zostaje Twoim dyrektorem pracując w banku 3 m-ce, Starzy pracownicy są gorzej traktowani niż nowi. Dopiero jak się zwolniłam i nie mają ludzi to dzwonią i proponują mi pensję 2 x tyle. Jak już umrą lub dożyją cudem te kilka lat do emerytury te wszystkie osoby co teraz siedzią przy stanowiskach obsługi to zamkną bank, bo nie będzie pracowników. Lizanie tyłka i donoszenie na każdym kroku (wtedy będziesz mieć lepiej). Milion papierów i dokumentów. Do głupiej wpłaty 50,- szesnaście tysięcy aplikacji do uzupełnienia i odpowiedzi na pytania typu: dlaczego nie zaproponowałaś Panu kredytu itp...

Plusy

Minusy

wszystko

Wyścig szczurków

Brak szacunku dla starszych pracowników, brak podwyżek dla osób ze stażem. Nowy pracownik otrzymuje wyższe wynagrodzenie niż osoba z kilkunastoletnim doświadczeniem. "Fantastyczne" plany sprzedażowe nie do zrealizowania praktycznie, brak podziału obowiązków- wszyscy robią wszystko.Idziesz do banku i czekasz aż pani w okienku złoży masę propozycji dla klienta, który wpłaca 20 PLN na konto. Tak skrupulatnie pani rozpoznaje potrzeby klienta że czuje się zarzenowany pobytem w banku.

Plusy

Minusy

Niskie wynagrodzenie, nadmiar obowiązków, brak podziału zadań, plany sprzedażowe

praca

Osoby pracujące w banku najlepiej wiedzą jaka jest rzeczywistość.

poczucie stabilizacji

- terminowość wynagrodzenia - fundusz socjalny - możliwość rozwoju - szkolenia

Plusy

możliwość rozwoju

Minusy

praca zmianowa

nie polecam!!!

fatalna atmosfera, większość pracowników przychodzi do pracy z niechęcią. Plany sprzedażowe niewykonalne a ciągle rosnące. Wynagrodzenia od lat bez zmian (podwyżki jeśli są to symboliczne np. 50 zł brutto raz na kilka lat). Przestarzały sprzęt, archaiczne programy komputerowe, masa "papierologii". Pracownicy Oddziałów traktowani jak zło konieczne i koszt dla Banku. Obciążenie obowiązkami coraz większe.

Plusy

Minusy

niskie płace

Sales consultant at Bank Pekao S.A.

During a gap year that I spent in Poland I was working as a sales consultant and customer support at a bank. I was arranging meetings, selling and promoting new products to the customer. During the time I have worked at this place I learned a lot of persuasive speaking techniques and greatly improved my communication skills.

Możliwość rozwoju osobistego.

Praca jako pracownik biurowy, odpowiedzialna, wymagająca ale i rozwijająca.

Miejsce pracy jak każde inne

nie mam nic do powiedzenia, praca jak każda inna, na pewno można tu zdobyć wiele doświadczeń i umiejętności

Plusy

pakiet medyczny

Minusy

minimalne lub brak podwyżek

możliwość rozwoju

praca dłuższa codziennie ponad 8 godzin, bardzo duża możliwość rozwoju, częste szkolenia

Plusy

dobry socjal

Minusy

mobing

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Bank Pekao SA. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu